Бос Скелетон в «Терарії»

479 0 Новини високих технологій

Зіткнувшись з Скелетоном в «Терарії», ви зрозумієте, що таке справжні страждання. Цей товариш, мало того, що володіє значним запасом здоров'я, так ще й завдає величезної шкоди своїми несподіваними атаками. Навіть досвідчені гравці, не кажучи вже про новачків, відчувають труднощі, борючись з даними босом, і по праву вважають його одним з найскладніших супротивників.

Бос Скелетон в «Терарії»
Насправді ж, навіть проти цього непереможного ворога існує перевірена тактика. Скелетон в «Терарії» має свої слабкості, про яких ви зможете прочитати нижче, і, завдяки цій інформації, обов'язково здобудете перемогу.


Заклик

Перш ніж битися з босом, вам потрібно виконати деякі умови. Так, щоб викликати Скелетону в «Терарії», необхідно спочатку відшукати данж, який зазвичай розташовується десь на краю ігрового світу. Зробивши це, знайдіть старого, чекає на вас біля входу. Поговоріть з цим персонажем вночі і він, після вашої згоди, перетвориться в Скелетона. Врахуйте, що починати діалог зі старим потрібно саме вночі. Якщо говорити з ним днем, він просто кине парочку нічого не значущих фраз у відповідь, а битва так і не почнеться. Крім того, важливо перемогти Скелетона до світанку, інакше він почне переміщатися з величезною швидкістю і наносити по 1000 одиниць шкоди. З цієї причини, краще всього активувати битву з босом десь на початку ночі. Таким чином, ви знизите ризик не встигнути до мінімуму.

Звичайна версія

Скелетон в «Терарії» складається з голови (4400 ХП) і двох кістяних рук (по 600 ХП кожна). При цьому, можна знищувати кінцівки боса для полегшення бою, але перемога буде зарахована тільки після вбивства голови.


Що стосується атак, то їх у Скелетона всього дві: розмашистий удар долонями і різкий удар головою. Боятися слід саме другої атаки, але також не варто забувати стежити і за руками, так як збиток від них значний.
Бос Скелетон в «Терарії»
Для бою з Скелетоном в «Терарії» краще всього використовувати далекобійні зброю. Новачкам рекомендується спочатку відстрелити босові обидві руки і тільки потім приступати до знищення голови. Крім того, бажано мати не менше 300 ХП, кілька зіль відновлення і хорошу броню (не нижче срібної).

Режим «Експерт»

Починаючи з патча 1.3 у грі при створенні нового світу з'явилася можливість активувати режим «Експерт». У ньому всі вороги, в тому числі і боси, стають набагато складніше, так що впоратися з ними зможуть тільки дійсно досвідчені геймери. Версія «Експерт» Скелетону в «Терарії» є справжнім випробуванням. Воно й зрозуміло, адже навіть звичайний варіант цього боса може змусити попотіти, а в ускладненому режимі у нього з'являється кілька нових здібностей. Так, наприклад, потрапивши за гравця рукою, монстр накладає на нього уповільнення, а удари головою викликають у героя кровотеча. Крім цього, втративши одну з кінцівок, бос починає випускати маленькі черепа, завдають по 40-60 одиниць шкоди кожен.
Бос Скелетон в «Терарії»
Що стосується тактики, то найкраще побудувати арену, що складається з двох-трьох довгих платформ (приблизно на 3 екрану), розташованих паралельно. На кожній з них слід розмістити лампи-серця і багаття. Крім того, вам обов'язково знадобляться спектральні черевики, пістолет, щит ктулху, метеоритна броня, шарф черв'яка і набір зіль (відновлення, регенерації, швидкості, залізної шкіри і так далі). Як тільки почнеться бій, потрібно бігати по платформах і відстрілювати босові руки. При цьому, бажано рівномірно наносити шкоди обом кінцівках, щоб потім знищити їх за один раз. Втративши рук, Скелетон почне запускати у вас черепа. Саме час використовувати спектральні черевики і, літаючи на них по колу, завдавати шкоди голові босові. Ось так, повільно, але впевнено, здобудете перемогу.

Популярі новини
Загрузка...