Як убити Зберігачів безодні в Dark Souls 3

302 0 Новини високих технологій

У комп'ютерній грі Dark Souls 3 багато складних моментів, рівнів і босів, яких неможливо пройти з першого разу без кількох спроб і підказок. В даній статті піде мова про Хранителів безодні Dark Souls 3: де їх знайти, як вбити й інші рекомендації.

Історія боса

Хранителі безодні були створені групою нежиті і названі легіоном. Вони є послідовниками Арториаса Подорожнього Безодні. Хранителі присягнули на вірність душі Вовчої крові, але з часом її сила вичерпалася. На даний момент охоронці втратили свою велич і не представляють особливої небезпеки. До того ж ці персонажі зазнали впливу Скверни безодні і знаходяться в Цитаделі Фаррона.


Як убити Зберігачів безодні в Dark Souls 3

Як знайти?

Щоб знайти в Dark Souls 3 Зберігачів безодні, необхідно потрапити в локацію під назвою Цитадель Фаррона. Потрапити до боса не так-то просто – доведеться досліджувати всю локацію повністю, щоб загасити три вогню на різних її кінцях. Тільки після гасіння з'явиться і відкриється кам'яна перепона (знайти її можна поруч з одним з вогнищ на локації). В самому кінці після двері є прохід до боса.

Хід бою

Як і багато битви з босами, битва з Хранителями безодні в Dark Souls 3 складається з декількох етапів. Спочатку ви битиметеся з першим легіонером – саме він і є головним супротивником у даній битві. Поступово на арені будуть з'являтися ще два ворога з однаковим втратою, але вбити потрібно саме першого, щоб засчиталась перемога над босом. Після проходження першої фази два інших ворога зникнуть, а у першого з'явиться новий вид атаки і додатковий шкоди вогнем.


Як убити Зберігачів безодні в Dark Souls 3

Тактика бою

Щоб швидко перемогти Зберігачів безодні в Dark Souls 3 необхідно дотримуватися певної тактики. По-перше, потрібно приготувати для битви щит із захистом від вогняного шкоди. До цього моменту ви вже отримаєте щит Чорного лицаря або подібний – він відмінно підійде. Атаки боса можна перервати, тому спробуйте використовувати контратаки на ньому. По-друге, потрібно вивчити всі атаки ворога і пам'ятати, в якій послідовності вони використовуються. Ефективніше застосовувати довге зброю проти Зберігачів безодні в Dark Souls 3. По-третє, бос занадто вразливий до молниевому урону – використовуйте це в бою. У першій фазі можна не битися з двома іншими легіонерами, а дочекатися, поки всі вони переб'ють один одного. Однак результат може вас не порадувати, а противники і зовсім можуть переключити свою увагу на вашого персонажа, тому всі витрачений час буде нанівець. Наносьте удари, коли один із супротивників відстане від загальної групи. Так ви знижуєте ризик отримання багаторазового шкоди. Дочекайтеся, поки вороги переключаться на бій між собою, і наносити удари зі спини. Зустрічних ударів досить легко уникнути, якщо вивчити руху боса напам'ять. У другій фазі особливо небезпечний ривок боса. Меч ворога залишає шлейф на землі, який вибухає – тримайтеся від нього максимально далеко. Перекочуйтеся і знову нанести удар після випаду Зберігача. Тільки так зможете перемогти ворога з декількох спроб, не витративши на це багато годин.

Популярі новини
Загрузка...