Ноутбук з Китаю: доставка, відгуки. Товари з Китаю

61 0 Новини високих технологій

Купувати техніку і електроніку у вітчизняних магазинах крокової доступності стало недешевим задоволенням. Ціни на ноутбуки та планшети злетіли до небес з урахуванням непростої економічної ситуації в країні. На цій хвилі товари з Китаю користуються великою популярністю у інтернет-шоперів. Замовляють не тільки одяг, аксесуари, парфумерію і косметику, але і електроніку. Що робити, якщо потрібно терміново купити ноутбук, але російські ціни не дозволяють це зробити? Відповідь проста: замовляти цінний товар через посередника.


Ноутбук з Китаю: доставка, відгуки. Товари з Китаю

Чому вигідно купувати ноутбук з Китаю?

Китай – зручна країна для взаємодії з російським покупцем. Велика частина електронних пристроїв проведена саме там. Щорічно китайські розробники випускають на світовий ринок новітні смартфони, планшети, ноутбуки, наділені безліччю функцій. Вони не поступаються за якістю аналогічним пристроям популярних брендів. Найчастіше російському покупцеві рекомендують відвідати інтернет-магазин китайських планшетів і ноутбуків, де можна знайти відповідний товар за вигідною ціною. Перевага покупки ноутбука прямо в Китаї полягає в невисокій вартості продукції. На територію Росії електронні пристрої надходять з цієї країни і значно збільшуються в ціні. Більшість ноутбуків відомих брендів, таких як Acer, HP, Sony, Dell, збирають в Китаї, але цей факт вже давно не викликає у покупців хвилювання. Інакше справа йде з ноутбуками, розробленими китайськими інженерами. Такі продукти коштують у рази дешевше, що і насторожує. Наприклад, марка Lenovo – розробка Китаю, ціни на ноутбуки демократичні, але великим попитом не користуються. Звичайний російський покупець може замовити ноутбук з Китаю по інтернету, але щоб зробити це правильно, доведеться ознайомитися з деякими моментами.


Ноутбук з Китаю: доставка, відгуки. Товари з Китаю

Як і де замовити?

Ноутбук з Китаю можна замовити в інтернет-магазинах, які продають товари різних категорій і найменувань. Повністю спиратися на відгуки не варто, краще всього оцінити кваліфікацію постачальника, досвід роботи з клієнтами. Сумлінні продавці надають про себе повноцінну інформацію. Для того щоб зробити замовлення, зареєструйтесь і авторизуйтесь на сайті. Виберіть ноутбук і покладіть товар у кошик. Зв'яжіться з постачальником або посередником, задайте питання про доставку, оплату товар. Введіть повну поштову адресу, індекс, прізвище, ім'я та по батькові. Оплата замовлення карткою або електронним гаманцем і чекайте посилку. Після здійснення угоди клієнту видається номер замовлення.
Ноутбук з Китаю: доставка, відгуки. Товари з Китаю

Постачальники і безпека

Товари з Китаю в кілька разів дешевше тих, що надходять до російським продавцям. Причина цього - складання ноутбука в Піднебесній. Сьогодні в цій країні існує тисячі фірм-постачальників, які працюють з Росією і продають ноутбуки за привабливими цінами. Багатьох покупців може зупинити три основних бар'єру:
 • Незнання міжнародної мови (англійської), страх нерозуміння, недомовленості.
 • Пошук постачальників і посередників, які працюють з Росією.
 • Безпека покупки. Більшість угод здійснюється тільки після отримання продавцем оплати, тому зіткнутися з шахрайством легко.
 • Ці бар'єри легко подолати. Спілкування з постачальником здійснюється в основному в письмовому вигляді. Знання англійської мови необов'язково, достатньо скористатися безкоштовним онлайн-перекладачем.
  Китай – країна з великою кількістю світових постачальників, знайти їх самостійно складно. Для пошуку використовуються міжнародні інтернет-портали, в яких постачальники залишають заявки про співпрацю. Розшукати їх з допомогою Інтернету легко: вбийте в рядок пошуку найменування товару - і у відповідь отримаєте тисячі різних пропозицій. Зверніть увагу на ціну: занадто низька ціна за ноутбук з Китаю повинна насторожити. Шахрайство ніхто не відміняв. Страх втратити гроші і зіткнутися з несумлінним продавцем – найсильніший аргумент не здійснювати операції в мережі. Головна проблема інтернет-покупок за кордоном – необхідність сплатити повну вартість товару до його отримання, а не після. Якщо боїтеся втратити свої гроші, скористайтесь міжнародними посередницькими сервісом. Він допоможе через перевіреного посередника замовити ноутбук з Китаю чи іншої країни. Схема наступна:
 • Клієнт вибирає ноутбук і робить замовлення.
 • Переказує необхідну суму на рахунок посередника.
 • Посередник (бере з клієнта невеликий відсоток) сповіщає постачальника про оплату.
 • Постачальник висилає ноутбук клієнту.
 • Після отримання товару клієнт підтверджує зробили операцію на сайті.
 • Постачальнику переводять гроші.
 • Ця схема найбільш безпечна і часто використовується покупцями з Росії.
  Ноутбук з Китаю: доставка, відгуки. Товари з Китаю

  Ціни

  Вартість електроніки залежить від постачальника і моделі. Якщо виникла необхідність придбати ноутбук з Китаю, ціна повинна порадувати російського покупця. Непоганий нетбук можна придбати за 3000-5000 рублів, тоді як повноцінний лептоп - за 10000-20000 рублів. З урахуванням цін в магазинах крокової доступності ці ціни більш ніж демократичні. Плюс полягає в тому, що деякі постачальники зводять до мінімуму вартість доставки замовлення. Ось чому так вигідно купувати ноутбуки з Китаю. Доставка іноді проводиться взагалі безкоштовно.

  Якість

  Думка про низьку якість продукції і техніки, зробленої або зібраної в Китаї, давно не відповідає сучасним реаліям. Багато відомі бренди співпрацюють з китайськими розробниками та збирають ноутбуки, планшети і смартфони в цій країні. Основна причина – низька ціна збірки і хорошу якість. Тому не лякайтеся написи на задній панелі ноутбука Made in China. Більше 80% електроніки, яка надходить в російські магазини, зроблена в Піднебесній і має відповідні сертифікати, гарантію якості.
  Ноутбук з Китаю: доставка, відгуки. Товари з Китаю

  Відгуки

  При виборі ноутбука з Китаю не можна повністю довіряти відгукам. Причина проста: не всі покупці готові ділитися гарним і надійним постачальником. Проте ознайомитися з рекомендаціями користувачів, досвідом і відгуками необхідно. Судячи за деякими з них, ноутбуки з Китаю замовляти дійсно вигідно. Основні плюси такої угоди: низька ціна, величезний вибір моделей, гарна якість. Покупці радять: якщо хочете замовити ноутбуки з Китаю, відгуки не допоможуть знайти на 100% надійного постачальника. Краще всього звертатися до посередників, які працюють в Росії і займаються закупівлями з Піднебесної.