Новини високих технологій
» » EPN.bz: відгуки покупців

EPN.bz: відгуки покупців

5-12-2016, 17:54
959
Покупки в інтернет-магазинах сьогодні стали основним методом шопінгу. І це не дивно. Адже електронна комерція надає можливість покупцям економити свій час, сили і, що найголовніше, грошові кошти. Це пов'язано з тим, що робити покупки можна, не виходячи з дому, а вартість товарів в інтернет-магазинах, як правило, набагато нижче, ніж ціни на ідентичні товари в офлайн-магазинах. Однак сьогодні і такого роду покупки коштують зовсім недешево. Чи існують які-небудь способи знизити вартість бажаних товарів? Спеціалізований ресурс cashback.epn.bz відгуки називають унікальною можливістю заощаджувати на інтернет-покупки. Як це працює на практиці? На покупках в яких інтернет-магазинах є можливість економити? А що, якщо ви веб-майстер? Чи зможе вам бути корисним розглянутий ресурс? Допоможе заробити дана партнерська програма, якщо ви володієте власним джерелом трафіку, якщо ви арбитражник або представник інтернет-проекту? Детальні відповіді на ці та багато інших питань ви знайдете далі в статті.


Сутність сервісу

Ресурс epn.bz відгуки називають унікальним способом не тільки економити гроші на власних покупках, але й заробляти з допомогою реферального програми. Розглянутий сервіс співпрацює з кількома неймовірно популярними інтернет-магазинами, серед яких ви, можливо, знайдете і свої улюблені. В чому сутність такого роду співпраці? Роблячи покупки в одному з інтернет-магазинів, які приймають участь у даній партнерській програмі, за допомогою розглянутого ресурсу, ви зможете здійснити повернення частини витрачених грошей (cash back). Epn.bz є неймовірно надійним сервісом в цьому ключі і дозволяє покупцям отримувати більше задоволення від процесу шопінгу.


Для веб-майстрів

Яку користь може проект принести веб-майстру? Будь арбитражник, власник власного джерела трафіку або представник інтернет-проекту може на власному сайті розмістити рекламу розглянутого ресурсу і почати заробляти на покупців, яких ця реклама приверне. Дохід від кожного такого нового клієнта складає від одного до вісімнадцяти відсотків від суми здійснених покупок (в залежності від конкретного інтернет-магазину). Які інші переваги співпраці з цим ресурсом? Одне з них - індивідуальна технічна підтримка, яка допоможе вам подолати всі труднощі. Ваша безпека ретельно оберігається, допомагаючи вам уникати випадків фінансового шахрайства. Ви зможете отримувати докладну статистику всіх кліків, замовлень і продажів. Це також допоможе вам ефективно настроювати власні рекламні кампанії для того, щоб отримувати максимально можливий прибуток від такого виду діяльності. Вже сотні тисяч веб-майстрів долучилися до розглянутого проекту. Не пропустіть свою можливість заробити.

Для покупців

В яких сумах може бути здійснено повернення коштів? Залежно від інтернет-магазину, він може складати від трьох до вісімнадцяти відсотків. Щоб здійснити кешбек, epn.bz (відгуки підтверджують зручність цього ресурсу) розробив просту схему необхідно зробити всього пару кліків. Розробники зробили все для того, щоб користуватися сайтом було максимально комфортно. Виплати виробляються миттєво після підтвердження отримання товару та здійснюються абсолютно без будь-яких комісій. Мінімальна сума для виведення становить всього двадцять центів.

Список партнерів

Отже, в яких же інтернет-магазинах ви отримуєте можливість не тільки здійснювати вигідні покупки, але і повертати частину витрачених грошей назад? Мова йде про таких відомих і улюблених покупцями ресурсах, як "Аліекспрес", "Озон", "Асос", "Бенг гуд" і "ГирБест". Тепер ваш шопінг в вищеназваних інтернет-магазинах зможе стати ще більш економним. Купуйте більше корисних речей за меншу суму за допомогою сервісу epn.bz. Промокод для покупок з кешбеком для здійснення покупок на зазначених сайтах ви вже отримаєте після реєстрації.

Способи виведення коштів

Існує кілька способів виведення заощаджених грошей з розглянутого сервісу. Ви можете скористатися будь-яким з них для того, щоб перевести на свою банківську картку cash back. Epn.bz (відгуки це підтверджують) - дуже привабливий ресурс для клієнтів ще й за рахунок різноманіття доступних методів виведення грошей. Отже, серед них виділяють: Гаманець "Ківі". Гаманець Вебмані". Висновок безпосередньо на картку "Віза". На карту "МастерКард". На рахунок "Білайн". На рахунок "Мегафон". "Теле2". На рахунок "МТС". Гаманець "Ипейментс". Ви маєте можливість вибрати для себе найбільш комфортний спосіб виводити кошти зі свого рахунка на epn.bz. Відгуки повідомляють, що виведення коштів здійснюється практично безперебійно, тому труднощів з цим процесом не виникає ні на одному етапі.

Особливості кешбека

Що ж необхідно для того, щоб отримувати назад частину власних грошових коштів, витрачених на свої покупки? Необхідно зареєструватися в сервісі, щоб отримувати cash back. Epn.bz відгуки характеризують як зручний ресурс, користувачі говорять, що дана процедура не викликає ніяких труднощів.
Наступний крок - перехід в потрібний вам інтернет-магазин через розглянутий кешбек-сервіс. Після цього ви можете вільно вибирати необхідні товари і робити покупки. Далі слід підтвердити отримання вашої посилки. Після цього на ваш рахунок на кешбек-сервісі надійдуть грошові кошти, які ви зможете вивести, замовивши виплату.

Правила ресурсу

Важливо дотримувати правила, передбачені адміністрацією сервісу для його клієнтів. Так, наприклад, заборонено самостійно реєструватися за власною реферального посиланням або реєструвати таким чином своїх родичів. Учасником програми може стати тільки дієздатна особа, яка досягла шістнадцятирічного віку. Не слід залучати трафік шляхом залучення контекстної реклами. Не можна нехтувати правилами ресурсу для досягнення власної вигоди. Це карається і може призвести до блокування аккаунту.

Відгуки про роботу сервісу

Багатьом веб-майстрам дана партнерська програма допомагає непогано заробляти на покупцях, залучених з допомогою розміщеної на сайті рекламної кампанії про ресурс epn.bz.ru. Відгуки користувачів показують, що в деяких випадках дохід від даної партнерської програми перевищує основний дохід від їх ділової діяльності, яку вони здійснюють за допомогою свого сайту. Користувачі повідомляють, що сервіс працює безперебійно, а будь-які технічні неточності виправляються незабаром після того, як їх виявляють. Підтримка, згідно з відгуками, відповідає дуже швидко і дружелюбно допомагає впоратися з будь-якими труднощами, що виникають.

Відгуки про неполадки

Як повідомляють користувачі, при дуже великій завантаженості сервіс працює трохи некоректно. Так, наприклад, в період серйозних розпродажів у деяких клієнтів кешбек здійснюється не по всіх замовленнях. Також деякі труднощі виникають і при поверненні грошей з великих покупок. На жаль, таке трапляється, і технічна підтримка сервісу cashback.epn.bz робить все для того, щоб якомога якісніше надавати послуги своїм клієнтам. Однак більшість користувачів все ж повідомляє про прекрасну роботу ресурсу. Тому не варто ігнорувати таку чудову можливість економити на своїх інтернет-покупки.

Чи безпечно це?

Так, ви можете абсолютно безпечно користуватися сайтом epn.bz. Відгуки численних клієнтів, які довгий час користуються даним сервісом, підтверджують цей факт. Ресурс ePN офіційно є партнером тих магазинів, з якими співпрацює в контексті повернення грошових коштів. Даний ресурс не запитує і не зберігає особисту інформацію і дані банківських карт, так як ними можуть скористатися шахраї з метою викрадення грошових коштів клієнтів сервісу epn.bz.ru. Відгуки також підтверджують, що сайт користується виключно відкритими даними, які необхідні для того, щоб здійснювати регулярний виведення грошових коштів зручним для вас чином.

Як швидко кошти стануть доступними для зняття?

Що стосується здійснення покупок в усіх інтернет-магазинах, з якими співпрацює розглянутий ресурс, за винятком "Аліекспрес", гроші зі свого особистого рахунку на сервісі можна вивести вже через тридцять днів з моменту оплати товару. Є деякі обмеження тільки в тому випадку, якщо ви користуєтеся ali.epn.bz. Відгуки, втім, свідчать про те, що ці несуттєві нюанси ніяким чином не впливають на процес здійснення покупок. Як правило, в цьому випадку грошові кошти можна отримати лише після того, як товар був доставлений і цей факт підтверджений одержувачем на сайті "Аліекспрес". Іноді здійснюються додаткові перевірки, проте це залежить виключно від того магазину, з якою ви укладаєте угоду на даному сайті.

Доведеться вам купувати в магазинах дорожче?

Безумовно, немає. Коли ви зайдете на сайт інтернет-магазину, ви побачите там ті ж ціни, які були до того, як ви дізналися про можливості отримувати кешбек за допомогою сервісу epn.bz. Відгуки підтверджують, що даний ресурс є просто способом економити гроші і не підсовує свої клієнтам якихось підводних каменів. Все відбувається прозоро. І ви ні в якому разі не будете переплачувати за свої покупки.

Узагальнення

Розглянутий ресурс може стати прекрасною можливістю для вас економити або навіть заробляти. Покупці, які користуються сервісом для cash back epn.bz.ru (відгуки підтверджують істинність подібних заяв), можуть отримувати повну вигоду від здійснюваних ними покупок. Так, такі клієнти мають можливість повертати до вісімнадцяти відсотків від суми покупок (відсоток возращенних грошових коштів може варіюватися від трьох до вісімнадцяти залежно від того, послугами якого саме інтернет-магазину, партнера розглянутого проекту, ви віддасте перевагу скористатися). Це прекрасна можливість додатково економити на придбаних товарах. Таке повернення грошових коштів, як правило, здійснюється миттєво після підтвердження отримання сплаченої вами продукції. Виводити заощаджений можна будь-яким зручним для вас способом (проект надає широкий вибір варіантів), а мінімальної суми для виводу є всього двадцять центів або еквівалентна цьому сума в рублях. EPN співпрацює з кількома інтернет-магазинами, такими як "Аліекспрес", "Озон", "Асос", "Бенг Гуд" і "ГирБест". Цього розмаїття цілком достатньо для того, щоб знаходити необхідні товари і користуватися знижками і програмою повернення коштів. Така діяльність абсолютно безпечна, оскільки подібне співпрацю з інтернет-магазинами підтверджено документально. Розглянута платформа робить все для того, щоб захистити своїх клієнтів від випадків фінансового шахрайства. Сервіс не запитує і не зберігає особисті дані користувачів, за винятком тих, які необхідні для того, щоб користувач міг вільно виводити грошові кошти будь-яким доступним йому способом (можна використовувати гаманець "Ківі", "гаманець Вебмані", картку "Віза", карту "МастерКард", рахунок "Білайн", "Мегафон", "Tele2", "МТС", гаманець "Ипейментс"). Також неймовірні можливості для заробітку сервіс надає і веб-розробникам. Такі люди можуть розміщувати на власних ресурсах рекламу розглянутого кешбек-сервісу. Тоді за кожен клік на рекламний банер, реєстрацію нових клієнтів і здійснення ними покупок у вищеназваних інтернет-магазинах веб-майстер отримує обумовлений дохід. У відгуках багато користувачі відзначають, що такий метод заробітку перевершив всі очікування і за короткий період часу перейшов з розряду додаткового заробітку у категорію основного. Не бійтеся скористатися новим для себе ресурсом, який здатний принести таку колосальну користь, дозволяючи економити або отримувати дохід. Користуйтеся надійними ресурсами. Будьте відкриті до нової інформації. Це дозволить використовувати свої можливості максимальним чином. Економте та заробляйте разом з кешбек-сервісом ePN!
Цікаво по темі
Лазівки інтернет-магазинів: як на "Аліекспрес" знайти копії брендів?
Лазівки інтернет-магазинів: як на "Аліекспрес" знайти копії брендів?
Поява низки китайських інтернет-магазинів кардинально змінила звичну ситуацію. Прямі постачальники вміло підроблюють відомі бренди, зберігаючи якість
Aliexpress Standard Shipping - що за метод доставки в сучасному інтернет-маркетингу?
Aliexpress Standard Shipping - що за метод доставки в сучасному інтернет-маркетингу?
Останнім часом інтернет-маркетинг займає в житті країни все більше місце. І це не тільки інтернет-магазини усередині міста або країни, вже досить
Paypal-акаунт - що це таке "Алиэкспресс"? Особливості, інструкція та відгуки
Paypal-акаунт - що це таке "Алиэкспресс"? Особливості, інструкція та відгуки
Любителі покупок в мережі, напевно, чули про існування одного з найбільших інтернет-магазинів у світі - "Аліекспрес". Неймовірно низькі ціни, безліч
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Крім широкого асортименту і низьких цін "Аліекспрес" пропонує своїм покупцям безліч акцій, спецпропозицій і навіть програм заробітку на залученні
Кешбек Alibonus: відгуки
Кешбек Alibonus: відгуки
Любителі покупок на "Аліекспрес" зовсім недавно дізналися про новоспеченому сайті - http.alibonus.com. Він пропонує послуги кешбека з рекордним
Як відписатись від розсилок на пошту "Яндекс": швидко і просто
Як відписатись від розсилок на пошту "Яндекс": швидко і просто
Згідно з офіційною інформацією "Яндекса", близько 90 % всіх листів, які приходять на електронну пошту, - це небажані розсилки і спам. Від 15 до 20%