Новини високих технологій
» » Aliexpress Standard Shipping - що за метод доставки в сучасному інтернет-маркетингу?

Aliexpress Standard Shipping - що за метод доставки в сучасному інтернет-маркетингу?

5-12-2016, 17:44
1 682
Останнім часом інтернет-маркетинг займає в житті країни все більше місце. І це не тільки інтернет-магазини усередині міста або країни, вже досить давно з'явилися міжнародні торговельні майданчики, які дозволяють знайти товар у найрізноманітніших точках світу від виробників найвідоміших брендів. При цьому вирішальне значення в сьогоднішньому світі з його економічною кризою грає ціна товару. Звичайно, китайські торгові майданчики в цьому відношенні займають лідируюче положення у світовій інтернет-торгівлю. Причому досить часто значну частину вартості складають транспортні витрати. Серед багатьох служб доставки окремо стоїть Aliexpress Standard Shipping. Що за метод доставки ховається під цим словосполученням?


Що таке Aliexpress?

Вперше потрапивши на сайт A liexpress, багато хто дивуються, бачачи багато спільного з таким сайтом, як eBay. Дійсно, іноді Aliexpress називають китайським eBay. Швидше за все, заповзятливим китайцям сподобалася американська торгова майданчик, і вони багато скопіювали з неї. Але існують і деякі відмінності. Деякі опції були істотно доопрацьовані. Які? Так, наприклад, на Aliexpress продаються тільки нові речі. Цей майданчик не є аукціоном, існує фіксована ціна на товар. По суті, Aliexpress - це великий віртуальний базар, в якому існує маса різних торгових точок китайських продавців з великою кількістю найрізноманітніших товарів за привабливою ціною. Крім цього, на даній торговій площадці використовується Aliexpress Standard Shipping. Що за спосіб доставки стоїть за цією назвою, буде обговорюватися трохи пізніше.


Які існують методи доставки на Aliexpress?

Які існують способи відправлення і які з них найбільш популярні на цій торговельній площадці? Усі їх можна розділити на дві категорії. До першої належать безкоштовні, і вони найбільш популярні на цьому сервісі. Одним з таких методів є Aliexpress Standard Shipping . Що за метод доставки і чим він відрізняється від інших, обговоримо в цій статті. В основному з Aliexpress співпрацюють поштові компанії таких держав, як Китай, Сінгапур і Гонконг. Всі ці служби не є власністю обговорюваної торговельного майданчика, а просто співпрацюють з нею. З лужба Aliexpress Standard Shipping є частиною даного інтернет-маркету, а тому органічно поєднана з іншими службами цього сервісу. До другої категорії відносяться платні сервіси по доставці тієї чи іншої продукції. Це поштові компанії, що мають світову популярність, які точно в обумовлений термін доставлять куплений вами товар в цілості й схоронності. Варто відзначити, що платна доставка здійснюється набагато швидше. Тому покупець має право сам обрати, що йому зручніше. Вирішальне значення на вибір споживача зробить його власний пріоритет. Буде це вартість товару чи швидкість і надійність постачання.

Служба Aliexpress Standard Shipping

Якщо коротко відповісти на питання: "Aliexpress Standard Shipping - що за метод доставки?", то легко можна отримати відповідь, що це стандартний спосіб безкоштовної транспортування з цієї торгової площадки. Але всі знають, що в сьогоднішньому світі нічого безкоштовного не буває. І це правда. Для того щоб залучити покупців відносно дешевим товаром, торговельний майданчик організувала систему безкоштовного відправлення, яку оплачує продавець. Свідомо, така доставка буде здійснюватися досить довго, на те вона і безкоштовна. А якщо покупець захоче отримати жадану посилку швидше, йому доведеться розщедритися на певну суму, в залежності від поштової компанії.

Відстеження поштових відправлень

Давайте звернемо увагу ще раз на спосіб доставки Aliexpress Standard Shipping . Відстеження поштових відправлень може здійснювати кожен клієнт цієї компанії. Чому це важливо? Після того як покупець оплатив товар зручним йому способом, включається таймер зворотного відліку, який показує, за скільки ця посилка повинна бути доставлена. З іншого боку, є ще одна особливість Aliexpress Standard Shipping. Відстежити посилку допоможе функція, вбудована в цю програму. Вона дозволяє покупцеві бачити, що відбувається з купленим товаром в даний момент і в якому місці він знаходиться.

Час доставки поштових відправлень

Багатьох покупців цікавить питання, пов'язане з Aliexpress Standard Shipping - терміни доставки поштових відправлень з часу оплати замовлення і до того моменту, коли покупець отримає повідомлення у своєму поштовому відділенні, що посилка вже прийшла. Насправді строки доставки багато в чому залежать від поштового клієнта, який виконує замовлення. У випадку з Aliexpress Standard Shipping відстеження поштових відправлень відбувається всередині самої програми, розробленої на торговому майданчику. При цьому максимальний строк доставки існує у поштових клієнтів, що здійснюють безкоштовну доставку, і становить до 60 діб. Але продавець може свідомо обмежити терміни доставки, якщо він упевнений у своєму поштовому клієнті. Якщо говорити про платну доставку, то вона може тривати від трьох до семи днів. При цьому покупець за швидкість транспортування може викласти від кількох десятків до півтораста доларів США.

Чому багато використовують Aliexpress Standard Shipping?

Отже, підіб'ємо підсумок дослідження служби доставки Aliexpress Standard Shipping і подивимося, чому вона так популярна у жителів нашої країни. З одного боку, багато товарів, що замовляються на Aliexpress, не є настільки терміновими, щоб за них платити зайву сотню доларів. З іншого боку, покупець готовий почекати навіть два місяці тільки для того, щоб одержати товар без транспортних витрат. А сьогодні, у самий розпал економічної кризи, це грає важливу роль. І нарешті, можливість контролювати місцезнаходження вантажу спонукає багатьох покупців скористатися способом доставки Aliexpress Standard Shipping.
Цікаво по темі
Лазівки інтернет-магазинів: як на "Аліекспрес" знайти копії брендів?
Лазівки інтернет-магазинів: як на "Аліекспрес" знайти копії брендів?
Поява низки китайських інтернет-магазинів кардинально змінила звичну ситуацію. Прямі постачальники вміло підроблюють відомі бренди, зберігаючи якість
EPN.bz: відгуки покупців
EPN.bz: відгуки покупців
Чи можна заробити на партнерській програмі "АлиЕкпресс"? Epn.bz стверджує, що можна. Поговоримо докладніше про даному сервісі.
"Яндекс.Гроші": Як дізнатися номер "Яндекс.Гаманця"?
"Яндекс.Гроші": Як дізнатися номер "Яндекс.Гаманця"?
Згідно з останніми даними, більше 22 мільйонів користувачів віддали свою перевагу саме платіжній системі "Яндекс.Гроші". Здійснювати оплату за
Як вибрати хороший музичний центр: огляд, характеристики і відгуки
Як вибрати хороший музичний центр: огляд, характеристики і відгуки
Спробуємо визначити основні моменти і критерії, які допоможуть визначитися з покупкою такого роду техніки: відгуки про музичних центрах, як вибрати,
Paypal-акаунт - що це таке "Алиэкспресс"? Особливості, інструкція та відгуки
Paypal-акаунт - що це таке "Алиэкспресс"? Особливості, інструкція та відгуки
Любителі покупок в мережі, напевно, чули про існування одного з найбільших інтернет-магазинів у світі - "Аліекспрес". Неймовірно низькі ціни, безліч
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Крім широкого асортименту і низьких цін "Аліекспрес" пропонує своїм покупцям безліч акцій, спецпропозицій і навіть програм заробітку на залученні