Новини високих технологій
» » Лазівки інтернет-магазинів: як на "Аліекспрес" знайти копії брендів?

Лазівки інтернет-магазинів: як на "Аліекспрес" знайти копії брендів?

5-12-2016, 17:55
2 148
Людям властиво бажання гарно виглядати і стильно одягатися. Однак брендові речі відрізняються не тільки стилем, але і ціною, яка часто не по кишені середньостатистичним жителям. Здавалося, що за прийнятними цінами одягнутися стильно і сучасно не вийде.
Поява низки китайських інтернет-магазинів кардинально змінила звичну ситуацію. Прямі постачальники вміло підроблюють відомі бренди, зберігаючи якість на досить високому рівні. І ціни на такі речі значно нижче, ніж на оригінали.


Але більшості користувачів необхідна допомога в тому, як на "Аліекспрес" знайти копії брендів, так як продавці відмінно маскуються.

Чому на "Аліекспрес" важко знайти товари-підробки?

Магазин "Аліекспрес" – один з найпопулярніших серед сайтів свого сегмента. На ньому представлено більше мільйона різних товарів, розділених на категорії та підкатегорії.
Більшу частину асортименту складають: товари, що випускаються китайськими брендами, про яких майже нічого не відомо; товари, схожі на відомі бренди. Про те, як на "Аліекспрес" знайти копії брендів, ходить чимало чуток. Розробники та модератори сайту пильно стежать за тим, щоб символіка та найменування всесвітньо відомих брендів не використовувалися сторонніми продавцями. Однак китайські постачальники не здаються і створюють все нові способи обходу заборони: товар-підробка випускається під іншим брендом, зазвичай це скорочена назва оригіналу, співзвучне йому ім'я або зовсім опис логотипу (Cartier – Bleu); фотографії, на яких зображений товар, змінюються, стираються логотипи бренду.

Як шукати копії брендів?

Але якщо продавці ретельно приховують походження своїх товарів, то як на "Аліекспрес" знайти копії брендів? Відшукати потрібну взуття, одяг або біжутерію випадково не вийде.


Постачальники, намагаючись обійти сувору модерацію, знайшли кілька лазівок. Досить в рядку пошуку вказати скорочену назву бренду і додати уточнення. Наприклад, ввівши HDC smartphone, можна знайти смартфони, які будуть точними копіями відомого лейблу, але при цьому їх ціна буде значно нижчою.
Варто зазначити, що ще одним правилом, що стосуються того, як на "Аліекспрес" знайти копії брендів, є поділ категорій. Найчастіше електроніку неможливо відшукати, просто скорочуючи оригінальні назви. Китайські виробники не затирають логотипи і не редагують фотографії. Вони випускають ідентичний оригіналами товар, але під абсолютно новими брендами. Найчастіше вони співзвучні з оригіналом. Але в будь-якому випадку краще зв'язатися з продавцем і уточнити деталі.

Що шукають найчастіше?

Магазин "Аліекспрес" відрізняється широким вибором товарів в різних категоріях: від побутових дрібниць до дрібної меблів. Знайти можна все, головне - знати, як правильно задати запит в пошуковій системі. Те ж стосується і підробок. Якщо знати алгоритм, то стане пошук швидким і зручним. Серед сотень категорій покупці найчастіше шукають копії світових брендів одягу, ювелірних виробів, електроніки, сумок і аксесуарів.

Якісний чи буде товар?

І все ж, головний страх тих, хто вже знає, як знайти на "Аліекспрес" копії світових брендів, – це якість потрібного товару. Воно може варіюватися від відмінного і неотличимого від оригіналу до абсолютно жахливого.
В електроніці пластинки корпусу можуть нещільно прилягати, «начинка» апаратів може не відповідати опису, так і загальний зовнішній вигляд буде пошарпаним. З одягом і взуттям справи йдуть ще гірше: помилки в розмірі, що стирчать нитки, перекошені шви і так далі. Уникнути невдалої покупки досить просто. Купувати будь-які товари варто тільки у надійних продавців. А орієнтуватися можна по відгуками і реальним фотографій виробів.

Оформляємо замовлення

Як замовити копії брендів на "Аліекспрес"? Оформлення замовлення на підробки стандартне. Але користувачі інтернет-магазину радять перед оформленням зв'язатися з продавцем і переслати йому фотографію товару, попередньо позначивши, де повинен бути логотип. У китайських виробників є одна особливість: вони можуть розташувати відомий лейбл в найнесподіваніших місцях.
Після отримання копії бренду варто уважно вивчити посилку. Упаковку розкривати акуратно, так як якщо товар не відповідає опису, то його можна буде відправити назад продавцю і вимагати повернення грошей.
Цікаво по темі
EPN.bz: відгуки покупців
EPN.bz: відгуки покупців
Чи можна заробити на партнерській програмі "АлиЕкпресс"? Epn.bz стверджує, що можна. Поговоримо докладніше про даному сервісі.
Aliexpress Standard Shipping - що за метод доставки в сучасному інтернет-маркетингу?
Aliexpress Standard Shipping - що за метод доставки в сучасному інтернет-маркетингу?
Останнім часом інтернет-маркетинг займає в житті країни все більше місце. І це не тільки інтернет-магазини усередині міста або країни, вже досить
Paypal-акаунт - що це таке "Алиэкспресс"? Особливості, інструкція та відгуки
Paypal-акаунт - що це таке "Алиэкспресс"? Особливості, інструкція та відгуки
Любителі покупок в мережі, напевно, чули про існування одного з найбільших інтернет-магазинів у світі - "Аліекспрес". Неймовірно низькі ціни, безліч
Як відновити обліковий запис gmail.com для користування сервісами Google
Як відновити обліковий запис gmail.com для користування сервісами Google
З проблемою втрати пароля для доступу до облікових записів в Інтернеті доводилося стикатися багатьом користувачам. Більшість сервісів, для
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Крім широкого асортименту і низьких цін "Аліекспрес" пропонує своїм покупцям безліч акцій, спецпропозицій і навіть програм заробітку на залученні
Кешбек Alibonus: відгуки
Кешбек Alibonus: відгуки
Любителі покупок на "Аліекспрес" зовсім недавно дізналися про новоспеченому сайті - http.alibonus.com. Він пропонує послуги кешбека з рекордним