Хто така Хроки в Скайриме?

251 0 Новини високих технологій

В The Elder Scrolls V: Skyrim ви зустрінете сотні персонажів. Частина з них буде детально опрацьовано в плані характерів і діалогів, оскільки зустрінеться в ході проходження сюжетної лінії. А більшу частину героїв можна легко пропустити, якщо слідувати тільки по сюжету. У даній статті ви дізнаєтеся, хто така Хроки в "Скайриме", і в яких квестах вона бере участь.

Хто така Хроки в Скайриме?

Опис персонажа

Даний персонаж є дівчиною-нордом. Хроки можна знайти в локації Маркарт. Потрапивши в неї, відразу ж вирушайте в таверну під назвою "Срібна Кров". У приміщенні ви побачите дівчину. Якщо там її не виявили, то прогуляйтеся до місцевого ринку. Хроки в Скайриме часто вибирає прикраси, тому більшу частину дня ви зможете знайти персонажа саме на торговому майданчику. У процесі знайомства ви дізнаєтеся, що у дівчини є сім'я. Вона складається з батька по імені Клепп, матері Фрабби і брата Хрейнна. З ними також можна поспілкуватися особисто.
Хто така Хроки в Скайриме?

Як одружитися?

Багатьом гравцям цікаво, чи можна одружитися на Хроки по ходу проходження гри або додаткових квестів. На жаль, в оригінальній грі така можливість не передбачена. Однак видно по діалогам, що розробники хотіли впровадити сюжетну лінію з даним персонажем і її сім'єю, але щось їх зупинило. Але, в будь-якому випадку, ви можете встановити спеціальну модифікацію і взяти дівчину в дружини. Користуватися модифікацією дуже просто. Для цього просто необхідно знайти дівчину, підійти до неї і поговорити. Відповідний пункт діалогу з'явиться в списку виборів. Ось так просто ви можете дістати в дружини другорядного персонажа! Подібні модифікації можна знайти і для інших героїв, сюжетні лінії яких не потрапили до фінальної версії гри. Тепер ви знаєте, де знайти Хроки в "Скайриме". Якщо ви одружуєтеся на неї, то отримаєте доступ до досить рідкісного костюму шинкаря, який вона використовує в якості повсякденного одягу.

Популярі новини
Загрузка...