Postal 2: проходження ігри, секрети, поради

268 0 Новини високих технологій

Гра Postal 2 дуже суперечлива і неоднозначна. Гравці по всьому світу розділилися на два табори. Одні ненавидять "Постал" і вважають це твір втіленням всього огидного, що є в світі: расизм, гомофобія і нескінченна жорстокість. Інші ж не переймаються з цього приводу і просто відриваються на всю котушку на цьому карнавалі божевілля. Популярність гри доводить і велика кількість модів Postal 2.

Postal 2: проходження ігри, секрети, поради
Postal 2 російською мовою вийшла завдяки компанії "Акелла". Переклад вийшов досить трешовый, в стилі оригіналу, але вистачає в ньому і відсебеньок. Якщо трохи розбираєтеся в англійській мові, то краще грати на ньому. Сленг, акценти, місцевий колорит - у перекладі це все не передано. У кожного завдання в Postal 2 проходжень не менше двох: жорстоке і безкровне. Нижче розглянемо весь сюжет і можливі проходження гри.

Понеділок

Чувак (так звуть головного героя) приїжджає зі своєю дружиною і псом Чамшом в місто під назвою Парадайз (з англійської - "рай"). Живуть вони в трейлері, грошей у них немає, працює головний герой в компанії Running with scissors ("Біг з ножицями"), яка виробляє жорстокі комп'ютерні ігри. У Чувака день не задався з самого ранку, а тут ще й дружина пиляє, даючи йому список завдань на день. Ці завдання і є нашими місіями. Всі вони досить прості і банальні, на перший погляд, але навіть сама рутинна битовуха може обернутися локальним апокаліпсисом.


Купити молоко Чуваку треба сходити в магазин за молоком "Щасливий Ганеш". В магазині чергу, в якій можна просто мирно відстояти, заплативши за підсумком за молоко. А можна втекти, не заплативши, але тоді на нас накинеться розлючений продавець з бажанням вбити. Забігаючи наперед скажемо, що черги зустрічаються в місіях досить часто і, щоб пройти гру мирним шляхом, доведеться в них чесно вистоювати.
Postal 2: проходження ігри, секрети, поради
В магазині засідають ісламські терористи. Як ви зрозуміли, гра наскрізь просякнута чернейшим гумором. Молоко, до речі, називається "Джихад". Якщо зайти не в ту кімнату, терористи на вас нападуть. Взяти чек Чуваку треба зайти на роботу і забрати чек. Близько ігровий компанії, в якій він працює, проходить пікет противників жорстокості у відеоіграх, влаштований організацією "Батьки за пристойності". Прийшовши на роботу, головний герой дізнається, що його звільняють, і забирає чек. У цей момент демонстранти нападають на будівлю. Можна пробитися крізь їхні лави з боєм, а можна просто втекти, нікого не вбиваючи.


Після цієї місії "Батьки за пристойності" почнуть нападати на нас, якщо зустрінуть на вулиці. Перевести в готівку чек Після того як ми заберемо чек, його потрібно буде отримати в банку. Способів проходження в Postal 2 у цій місії кілька. Перший варіант, як зазвичай, відстояти чергу. У цьому випадку після переведення на банк напали озброєні грабіжники, приїде поліція і зав'яжеться перестрілка. Можна дати відсіч грабіжникам, а можна просто втекти. При цьому по дорозі можна заскочити в сховище і вкрасти мішок з грошима, наслідків у цього вчинку не буде. Другий - пограбувати банк самому. Тоді вже вам доведеться відбиватися від поліції. До речі, якщо пограбувати банк до того, як заберете чек, це завдання все одно буде вважатися виконаним.

Вівторок

У вівторок Чувак прокидається з новими завданнями, в тому числі від дружини. Зібрати підписи Так як головного героя звільнили, він шукає новий спосіб заробітку і влаштовується громадським діячем. Його першим завданням стає збір підписів за те, щоб змусити конгресменів грати в жорстокі ігри. Підписів потрібно вісім. Для збору треба підходити до людей з планшетом в руках і звертатися до ним. На перший раз Чувак просить дружелюбно, на другий - грубо, на третій же починає загрожувати. Різні люди погоджуються на різних стадіях, деякі у відповідь на загрози тікають або нападають.
Висповідатися На сповідь нам потрібно йти в церкву, або відстоювати чергу, або вбивати священика. Після будь-якої з дій на церкву нападає група радикальних мусульман з розташованого неподалік табору. Можна прориватися зі стріляниною, допомагаючи збройним священикам, або просто тікати. При будь-якому з варіантів церква переходить під контроль терористів. Повернути книгу Дружина просить Чувака повернути книги в бібліотеку, хоча навіть її не читала. Близько бібліотеки зібралися активісти руху проти книг. Книгу потрібно здати завідуючій. Якщо зробити це, відстоявши чергу в кабінет або розполохавши її, то за прострочену книгу доведеться заплатити штраф. Якщо ж завідувачка втече чи буде вбита, то книгу можна просто кинути в відповідний ящик. Після здачі нами книги активісти підпалюють бібліотеку. Потрібно вибратися з пожежі, відбиваючись від супротивників книг, які після місії стають нашими ворогами. Отримати автограф У містечко приїжджає Гері Колман, автограф якого потрібен дружині протагоніста. Отримати його можна, відстоявши або розполохавши чергу в супермаркеті. Після підписання книги Колманом на нього нападає поліція. Якщо ви вбили Гері до підпису, книгу можна знайти на задньому дворі магазину, а можна вбити одного з фанатів і забрати її з трупа.
Postal 2: проходження ігри, секрети, поради

Середа

В середу у нас нові завдання. Помочитися на могилу У Чувака були дивні відносини з батьком. Він вирішує сходити на його могилу і на неї помочитися. Після цього дії на нього нападають сільські жителі і вирубують лопатою. Герой прокинеться на пивоварні, звідки потрібно втекти, після чого ми одержуємо нове завдання - знайти нову одяг, так як нас переодягли в садомазо костюм.
Postal 2: проходження ігри, секрети, поради
Сходити в пральню В пральні необхідно забрати одяг, заплативши сто доларів продавцю або вбивши його. Проголосувати Тут все просто: йдемо в кафе "Азіатський півень" і слідуємо стрілках, після чого опускаємо заповнений бюлетень в урну. Знайти ялинку Чуваку потрібна різдвяна ялинка. Знайти її можна на околиці лісу, після чого на нас знову нападуть селюка.

Четвер

Четвер зустрічає нас ще чотирма місіями. Купити напалм У Чувака навколо будинку виросли бур'яни, що той хоче спалити напалмом. Напалм знаходиться на заводі, де можна придбати його за 300 доларів або забрати безкоштовно, перебивши поліцейських. У момент, коли ми забираємо напалм, на заводі відбувається аварія з вибухом. Потрібно вибратися з палаючого будинку.

Купити Кроччи Кроччи - нова популярна іграшка, що продається в супермаркеті. Природно, в магазині всі іграшки закінчилися. Варіантів проходження кілька. Можна вбити мужика в костюмі Кроччи (він дуже живучий і невразливий для вогнепалу), виміняти у нього іграшку на книгу Колмана або запропонувати гроші. А можна прорватися до підсобці магазину, вбиваючи охоронців. У цьому випадку за нами прибіжать поліцейські. Відбившись від них, ми зіткнемося з талісманом, якого треба вбити або втекти від нього.
Postal 2: проходження ігри, секрети, поради
Зайти за біфштексами Біфштекси продаються в м'ясному магазині. Коли ми приходимо туди, Чувак кличе продавця, але той не відповідає. Тоді він проходить у двері службового входу і бачить страшну картину: м'ясники готують біфштекси з людей. Після цього доведеться бігти через весь склад за м'ясом, а потім назовні, відбиваючись від різників і приїхала поліції зі спецназом. М'ясники стануть нашими ворогами. Сплатити штраф Для оплати штрафу ми приходимо в поліцейську ділянку. Тут можна спокійно заплатити триста доларів чергового, а можна з боєм пройти на третій поверх і переодягнутися в роздягальні в костюм поліцейського. Після цього від нас відстануть служителі закону, а ми опустимо квитанцію в ящик. Можна і не одягатися, а йти до скриньки, відстрілюючись.

П'ятниця

Завдання для фінального дня наступні.
Postal 2: проходження ігри, секрети, поради
Забрати посилку Посилку забираємо з пошти, відбиваючись від нападників терористів. Можна забрати замовлення самому, а можна заплатити сто доларів працівниці пошти. Тоді посилка вибухне, і в цьому звинуватять Чувака. В обох випадках з пошти доведеться тікати, борючись з посильними і спецназом.
Дістати генератор Чуваку потрібен генератор для машини. Генератор можна знайти на смітнику, заплативши продавцеві п'ятсот доларів або вбивши його. У будь-якому з варіантів з вольєрів на звалищі вирвуться злі собаки. Їх треба відстрілювати або тікати. День народження Залишилося сходити на день народження до дядька Дейву. Коли ми віддаємо подарунок, будівля Дейва штурмує поліція. Знову прориваємося зі стріляниною чи втікаємо. Лікарня Це завдання відкриється, якщо ми вирішимо сходити по-маленькому. З'ясується, що у Чувака гонорея і потрібно йти в лікарню. Там ми отримуємо вказівку знайти таблетки в аптеці, які вилікують хворобу.

Apocalypse weekend

Postal 2: Apocalypse weekend - це офіційне додаток для гри, який додає ще два ігрових дні з божевільними завданнями. Також в аддоне додано кілька нових видів зброї: коса, мачете, кувалда і т. д. Обидва дні, так само як і попередні, можна пройти без вбивств, а можна і з особливою жорстокістю. На Postal 2 моди і доповнення виходили неодноразово, але це є найкращим.

Субота

В суботу у нас є 4 завдання: здати аналізи для досліджень, зайти за китайською їжею, вбити скажених корів на пасовище і забрати майстер-диск у колишнього роботодавця. Всі місії при проходженні "Postal 2: Апокаліпсис" наповнені стріляниною, драйвом і божевіллям: зомбі, заражені корови і противники жорстокого поводження з тваринами.
Postal 2: проходження ігри, секрети, поради

Неділя

Після вечірки в будинку Вінса, колишнього начальника, на нас нападають зомбі. Перебивши їх, ми отримуємо нові завдання: знищити скажених слонів в заказнику, знайти феєрверки для Вінса, забрати собаку з притулку і вибратися з міста через кишить зомбі міст. На цьому закінчується проходження Postal: Apocalypse Weekend.

Коди

Якщо вам важко дається проходження Postal 2 то вам в цьому допоможуть чит-коди. Для виклику консолі необхідно натиснути клавішу Shift і @ або ~. В Postal 2 коди наступні:
 • Sissy - щоб включити режим кодів.
 • Alamode - безсмертя.
 • PacKNHeat - зброя.
 • Деструктивна - патрони.
 • JewsForJesus - гроші.
 • BlockMyAss - броня.
 • Кодів Postal 2 ще багато, але куди цікавіше грати без них.

  Популярі новини
  Загрузка...