Новини високих технологій
» » Як пропускати місії в ГТА Сан Андреас" і навіщо це робити

Як пропускати місії в ГТА Сан Андреас" і навіщо це робити

22-01-2017, 22:25
1 730
Якщо ви під час пригод в цифровому світі бачили найскладніші місії в ГТА Сан Андреас", то напевно цікавилися питанням про їх пропуску. Деякі будівлі ставлять користувача в дуже невигідну ситуацію, з якої доводиться шукати вихід. Це займає багато часу і забирає інтерес до подальшого проходження. Саме тому важливо знати, як оминути перешкоди без зайвих труднощів.

Всесвіт ДТА

Дана гра є третьою у всій серії і вважається бездоганним хітом свого часу. Питання про те, як пропускати місії в ГТА Сан Андреас" виникли через традицій розробників. Кожне продовження лінійки відрізнялося складністю і реалізмом. Саме за це серія увійшла в розряд культових і зараз вже налічує п'ять частин. Сюжет завжди крутиться навколо кримінальних розборок, вуличних банд і корупції у великому місті. Історія розповідає про спроби головного героя жити звичайним життям, але з певних причин зробити це не вдається. Тоді хлопець вирішує випробувати сили на темній стороні міста, який потонув в людських вадах.

Рідний Сан Андреас

Люди, які вперше потрапили в неймовірний ігровий місто, ніколи не будуть шукати спосіб, як пропускати місії в ГТА Сан Андреас". Кожне завдання відкриває більше можливостей розважатися в цифровому світі, покращувати героя і завойовувати місце під сонцем. Більшість фанатів тепло відгукується про Сан форму андреаса, так як в той час ігор з великим відкритим світом було дуже мало. Лише деякі проекти жанру РПГ могли конкурувати з цим шедевром, але любителі перестрілок обирали саме ДТА. Розробники змогли створити оригінальне творіння навіть у ті часи, коли технічний прогрес тільки набирав обертів. Тут злочинність вимірюється кількістю зірок, і поліція буде переслідувати героя, поки він не втече чи не здасться. Рятувати людей приїжджає швидка допомога, а гасити вогонь - пожежна машина. При цьому в місті є машини різної якості та рухаються вони по правилам дорожнього руху. Гравцям доступний ряд будівель для покупки, величезна кількість зброї, транспорту, одягу та інших елементів.

Складність

Незважаючи на всю привабливість гри, є тут складні завдання, які іноді вимагають кілька годин для проходження. Тому безліч гравців шукає спосіб, як пропускати місії в ГТА Сан Андреас". Багато людей в першу чергу відзначають фінальне завдання, яке відрізняється довжиною і різними неприємними моментами. Після вбивства в будинку ворога доводиться гнатися за пожежною машиною, і на цьому етапі гравці часто не справляються з управлінням транспортом. Для інших справжнім кошмаром стала місія "Гонка Лоурайдерів", де необхідно показати майстерність рухів автомобіля на спеціальній підвісці. В якості управління пропонується натискати клавіші в установленому порядку. Один невірний рух, і набраних очок не вистачить для перемоги. Більшості гравців було десять і більше спроб для досягнення позитивного результату. Якщо ж вам вдасться здолати цей кошмар з першого разу, тоді питання про те, як проходити місії в ГТА Сан Андреас", в подальшому не виникне.

Перший спосіб пропуску завдань

При виникненні труднощів з місіями варто звернути свою увагу на готові збереження, які можна знайти на спеціалізованих ресурсах. Там поетапно викладені файли, які необхідно просто додати в свою директорію, і в статистиці гри запишеться, що завдання пройдена. Цей спосіб, як пропускати місії в ГТА Сан Андреас", вважається самим простим і зручним для будь-якого гравця. Через кілька хвилин можна рухатися далі, але тут є кілька обмежень. Перше полягає в тому, що частина сюжету буде пропущена. Любителям бандитських історій це не підходить. При цьому прогрес у покупки, стилі одягу, досягнення буде іншим. Доведеться заново майструвати головного героя під свій смак. Саме в цьому полягає незручність, якщо використовувати збереження в ГТА Сан Андреас".

Другий спосіб

Щоб пропускати неугодні місії, необов'язково шукати збереження. Простіше встановити модифікацію з категорії CLEO-скриптів. Це спеціальні файли, які змінюють вихідний код і додають нові можливості всередині цифрового світу. Наприклад, після установки спеціальних модів можна викликати поліцію для свого захисту, цілуватися з дівчиною, модернізувати транспорт або скидати атомну бомбу. Це лише мала частина того, що дозволяють робити CLEO-скрипти. Частина з них написана для того, щоб просто пропускати завдання. Гравець встановлює доповнення, береться за виконання завдання, натискує Shift+M - і можна рухатися далі. Цей спосіб ідеально підходить для тих, хто бажає побачити, яка остання місія в ГТА Сан Андреас". Причому майже всі відео можна буде подивитися, і сюжет не пройде повз гравця.

Додаткові поради

Якщо ці способи вам не підходять, тоді варто скористатися простим поліпшенням навичок. Для початку необхідно ідеально освоїти управління для реакції в потрібний момент. У вищезгаданій "Гонці Лоурайдерів" вона відіграє першорядну роль. Чим швидше користувач стане натискати на клавішу, тим більше очок запрацює. Якщо ж настав момент, коли ви не знаєте, як проходити місії в ГТА Сан Андреас", варто трохи відпочити. Якщо п'яти спроб виявилося недостатньо, решта не дадуть результату. Необхідно відволіктися і з новими силами і завзятістю намагатися добитися успіху. Самостійна гра завжди приносить більше задоволення, ніж стороння допомога. На фініші гравець зможе пишатися собою, адже подолав неабиякі труднощі на шляху до кримінальної вершині Сан Андреаса.
Цікаво по темі
Як оформити канал на Youtube красиво
Як оформити канал на Youtube красиво
Вже кожен другий має свій канал на відеохостингу "Youtube", і не просто з метою перегляду відео, підписки і так далі, а з метою знімати ці самі відео
Найшвидша машина в "ГТА: Сан Андреас". Топ надшвидкісних машин
Найшвидша машина в "ГТА: Сан Андреас". Топ надшвидкісних машин
У статті описані характеристики кращих машин гри "ГТА: Сан Андреас", де знаходяться ці машини і так далі. Не розглядаються автомобілі, додані модами.
Як у "ГТА: Сан-Андреас" найняти банду: рекомедацією, поради та коди
Як у "ГТА: Сан-Андреас" найняти банду: рекомедацією, поради та коди
Однією з найцікавіших складових «ГТА: Сан-Андреас» є вуличні банди. Досягнувши певного рівня розвитку, ви отримаєте можливість найняти собі в
Skyrim, "Ходячий кошмар" - повне проходження завдання
Skyrim, "Ходячий кошмар" - повне проходження завдання
У грі Skyrim квест "Ходячий кошмар" є найважчим для проходження з кількох причин. Недосвідченим користувачам необхідно кілька спроб, щоб вдало
Коди Dead Island і інші ігри серії
Коди Dead Island і інші ігри серії
Серія ігор про нашестя зомбі на райський куточок острова Баной під назвою Dead Island здобула популярність на весь світ. Люди готові годинами