Чити на Just Cause 2: основні команди

704 0 Новини високих технологій

Чити на Just Cause 2 можна активувати тільки з допомогою трейнерів – додаткових утиліт, які роблять можливим їх включення. Команди діляться на кілька типів і їх можна в будь-який час використовувати. Вони значно полегшують проходження і роблять завдання більш легкими.

Коди для битв

Останні версії трейнерів дозволяють активувати чіт-коди на Just Cause 2 які сильно допомагають у сутичках з різними супротивниками. До таких у першу чергу належить відсутність перезарядки і нескінченна кількість патронів. Користувач зможе стріляти без перерви і вбивати ворогів набагато швидше. Також є можливість зробити так, щоб гранати в арсеналі ніколи не кінчалися. У проекті присутня функція збору рідкісної зброї по частинах. Їх можна отримати за допомогою спеціальної команди, скласти їх у купу і отримати сильну гармату для майбутніх битв.
Чити на Just Cause 2: основні команди

Інші корисні команди

З допомогою трейнерів також можна включити інші корисні чіти на Just Cause 2. Якщо гравець хоче зробити сюжет тривіальним і швидко пройти кампанію, тоді слід активувати команду на нескінченну кількість життів. Кожне завдання можна буде проходити проривом безпосередньо і не турбуватися за програш.

Якщо разом з цим кодом деактивувати виділений час на місію, тоді ніколи не доведеться перегравати ігрові моменти. Є й інші корисні команди, які не зроблять гру настільки легкою. До них можна віднести нескінченну кількість повітря при плаванні, набрати певну суму грошей або зробити транспорт куленепробивним. Гравцеві не обов'язково користуватися кожної з присутніх команд. Можна активувати допоміжні чити на Just Cause 2 для проходження занадто складної місії, а пізніше їх просто вимкнути і продовжити розвага в звичайному режимі.
Чити на Just Cause 2: основні команди

Установка і використання трейнера

Розробники не передбачили можливості вводити чити на Just Cause 2 через консоль. Цю проблему виправили користувачі, створили трейнери і поліпшили цю утиліту. Останні версії дозволяють активувати від 10 до 14 різних кодів. Щоб скористатися чітами, досить завантажити програму зі спеціалізованих ресурсів і встановити в папку з ігровими файлами. Після цього можна прочитати керівництво, де будуть написані клавіші для активації утиліти і використання команд. Трейнери краще всього використовувати на оригінальній версії гри. На піратських встановлених клієнтів чит-коди на Just Cause 2 не завжди працюють. На початку запускається утиліта, а після сама гра, тоді буде можливість вводити команди.

Популярі новини
Загрузка...