"Дика пустка": секрети проходження, опис, поради

189 0 Новини високих технологій

Напевно, будь-який прихильник шутерів і постапокаліпсису чув про гру Fallout: New Vegas, а може, і грав в неї. Величезна локація, нелінійний сюжет, велика кількість додаткових місій – все це робить проходження диво захоплюючим. Але розробники – люди з гумором, тому вони додали в гру трохи несерйозності. Тому в гру Fallout: New Vegas "Дика пустка" була додана. Що це? Розберемося з цим питанням детальніше.

Що таке "Дика пустка"?

Почнемо з того, що так називається одна з особливостей, що передбачені в грі Fallout: New Vegas. Вони вносять певні риси, характер персонажа, трохи змінюючи його властивості, а значить, і оптимальну тактику. Кожна з них дає якийсь бонус, але разом з тим "нагороджує" і штрафом. Але якщо говорити про "Дикої пустки", то ця особливість змінює саму гру.


"Дика пустка": секрети проходження, опис, поради
Всього у персонажа може бути одна або дві особливості – тут слід бути дуже обережним, адже вони вибираються на початку, і пізніше змінити їх не можна.

На що впливає ця особливість

"Дика пустка" вносить в гру досить багато змін, але переважно вони є дрібними – до цього ще повернемося. Але набагато важливіше, що вона змінює сам стиль гри. Він стає менш похмурим і серйозним – величезна кількість кумедних фраз, гра слів у назвах персонажів, предметів і локацій, кілька "сюрпризів" і багато іншого повністю перетворюють стиль гри. Тому цю особливість варто вибрати тим, хто любить гумор і вважає класичний стиль постапокаліптичній Пустки занадто похмурим.


"Дика пустка": секрети проходження, опис, поради
Як визнає дизайнер Джош Сойєр, з'явилася ця особливість після того, як розробники почали придумувати різні забавні доповнення, тематичні жарти. Керівництво вважає це недоречним, але пішло на поступки, і спеціально для гравців з загостреним почуттям гумору була створена дана особливість.

Які нововведення привносить

Як говорилося вище, більшість нововведень є косметичними і несерйозними. Наприклад, в околицях Гудспрингса можна відшукати зламаний холодильник. Заглянувши в нього, гравець побачить скелет людини в ковбойському капелюсі. Це явна відсилання до фільму "Індіана Джонс і Королівство кришталевого черепа", в якому герой ховався від ядерного вибуху в холодильнику. Неподалік від зруйнованої ратуші в Ниптоне можна знайти два скелети – Беру і Оуена. Так звали персонажів "Зоряних воєн" – дядька і тітку Люка Скайоукера, убитих імперськими штурмовиками. Коли герой виходить з Сирулиена роботикса, його атакують три бабусі – Шкідлива Мод, Сердита Гайда і Злопам'ятна Рут.
"Дика пустка": секрети проходження, опис, поради
Якщо прогулятися біля поста "Браво", контрольованого рейнджерами, то можна знайти розірвалися ядерну бомбу – ту саму, яка зустрічається в класичній грі Fallout 3. Знешкодивши її, гравець отримує приємний бонус. Під час битви на дамбі Гувера можна почути через радіо такі фрази, як: "Вони зі стін лізуть! Вони лізуть з чортових стін!", а також "Гра закінчена, хлопець! Гра закінчена". Такі ж фрази звучать в широко відомому фантастичному фільмі "Чужі".
Це далеко не повний список дрібних змін, які вносить в гру Fallout "Дика пустка". Але, мабуть, інші гравцеві буде цікавіше знайти їх самостійно.

Нова локація

Втім, не всі зміни, внесені в гру особливістю "Дика пустка", є косметичними. Також можна відзначити появу зовсім нової локації – "Колодязя Джиммі". Вона зовсім невелика, але все-таки відвідати її, якщо випаде така можливість, однозначно варто. Розташована вона недалеко від хатини Філдса. Але щоб виявити локацію, потрібно опинитися тут у компанії Рекса – кибернитического пса. Коли гравець заговорить з ним, Рекс почне жалібно скиглити. Виявляється, в розташований поблизу колодязь хтось звалився. Після цього на карті з'явиться нова мітка "Криниця Джиммі", а сам колодязь з'явиться у відповідному місці. Причому, якщо пройтися тут же до розмови з собакою, то жодного об'єкта у цьому місці не буде.
"Дика пустка": секрети проходження, опис, поради
Спустившись в колодязь, герой знайде кротокрыса. Прикінчивши його і обшукавши локацію, він виявить: скелет з капелюхом, визначені хімікати, унікальне пневматичну рушницю "Дитя Абилина", а також сотні кульок до нього. Особливого інтересу нічого з цього не представляє, але сама можливість похвалитися серед інших шанувальників гри тим, що знайшов нову, раніше невідому локацію, багато чого коштує.

Головні мінуси особливості

Однак, говорячи про нововведення, варто відзначити і наявність мінусів, які є у кожної особливості в грі. Наприклад, дуже хороша енергетична гвинтівка YCS/186 буде недоступна. Справа в тому, що в оригінальному доповненні при відвідуванні табору найманців у північній частині карти Кур'єра атакує група з п'яти найманців. Перебивши їх, можна знайти у ватажка цю саму гвинтівку – дуже потужну (шкоди 140), хоча і важку (8 кг).
Якщо ж гравець вибрав особливість "Дика пустка", то замість найманців його атакують прибульці, збройні бластерамі. Річ хороша, але набагато більш слабка – утрата всього 75. Наступний мінус – зменшена кількість ядерних зарядів. Їх у грі і так не надто багато (всього 14), а якщо вибрати цю особливість, то дві з них зникнуть. Зазвичай вони лежать в таборі Серчлайт. Спустившись в підвал церкви, можна було знайти ці заряди. При виборі особливості їх замінюють три Святих осколкових гранат. Правда, вони завдають величезної шкоди, тому заміну можна вважати цілком рівноцінної – два ядерних заряду на три гранати порівнянної потужності.
"Дика пустка": секрети проходження, опис, поради
Але все-таки варто бути обережним, обираючи особливість "Дика пустка" – Fallout: New Vegas після цього стає не дуже серйозним. Адже більшість геймерів полюбили гру саме за її похмуру, давить атмосферу. А важко перейнятися нею, якщо постійно чуєш різноманітні жарти чи читаєш забавні фрази – така дрібниця повністю вбиває звичний дух гри. Тому серйозно подумайте, перш ніж вибирати дану особливість.

Вплив на фінальні титри

Нарешті, в грі Fallout: New Vegas "Дика пустка" вносить невелика зміна у фінальні титри. Правда, потрібно бути дуже спостережливим, щоб помітити його. Справа в тому, що багато імен розробників трохи змінені або ж до них додані дотепні прізвиська. Бажано добре знати англійську, щоб оцінити весь гумор – при перекладі гра слів геть втрачається, тому отримати передбачену розробниками порцію гумору не вийде.

Популярі новини
Загрузка...