Новини високих технологій
» » Рідкісні ресурси в грі Fallout 4. Алюміній: як і де знайти корисні поради і чит-коди

Рідкісні ресурси в грі Fallout 4. Алюміній: як і де знайти корисні поради і чит-коди

13-11-2016, 18:05
772
У світі, що пережив ядерну війну, дуже важко знайти необхідні ресурси. Ось і в постапокаліптичному Бостоні гравцям доведеться зіткнутися з нестачею того чи іншого матеріалу, і для його пошуку доведеться поїздити по пустки Fallout 4. Алюміній - не такий вже рідкісний ресурс, але він необхідний для створення і поліпшення більшості видів зброї, броні, а також незамінний у будівництві поселень. Так що на його пошуки ви витратите не один ігровий годину. У цьому гайде ми розповімо, де знайти матеріал, необхідний для проходження Fallout 4.


Де алюміній?

Пустка надасть чимало можливостей для видобутку цього ресурсу своїм дослідникам. Найпростіший, але не дуже вигідний спосіб отримання алюмінію – це покупка у магазинах торговців. Партію цього ресурсу кількістю в 50 штук можна придбати у торговця Артуро Родрігеса, знайти якого ви зможете на ринках Даймонд-Сіті. Не забудьте запастися кришками перед походом до нього, адже ця покупка обійдеться вам недешево.
Ще один торговець, який з радістю продасть вам партію алюмінію в кількості 25 штук, – це Руфус Рубинс. Знайти його можна в локації «Добросусідство». Крім того, мотлох, що містить цей ресурс, можна купити у будь-якого бродячого торговця, яких можна зустріти в будь-якому куточку пустки. Але так як торговці часто оновлюють свої товари, то покупка готового алюмінію буде досить рідкісною подією, яке не задовольнить ваші потреби в цьому матеріалі. Крім того, це досить витратний захід, що вимагає великої кількості кришок.


Розбір мотлоху

Набагато вигідніше скуповувати всякий непотріб, що містить цей цінний ресурс гри Fallout 4. Алюміній можна отримати з таких речей: Каністра алюмінієва (2). Алюмінієва банка (2). Кришка на контурі хладагента (2). Піднос (1). Звичайний будильник і «Будиломастер» (2). Інструментальний піднос (3). Форма для кексу (3). Підфарник (2). Друкарська машинка «Карлайл» (2). Промислова маслянка (2).
У дужках цього списку зазначено кількість алюмінію, який ви отримаєте з одного предмета. Цей непотріб можна не тільки купувати. Величезна кількість всіх цих речей розкидано по всіх куточках пустки Fallout 4. Алюміній можна знайти, якщо не лінуватися і відвідати особливо багаті цим ресурсом місця.

Де шукати матеріал?

У грі є декілька областей, куди варто відправитися за цим матеріалом. Насамперед відшукати багато непотребу можна в околицях локації «Добросусідство» – однієї з найбільш популярних в грі Fallout 4. Знайти алюміній у великих кількостях можна і в межах цеху складання машин «Корвега». Це місце знаходиться на півдні містечка Лексінгтон. Врахуйте, що всередині вас чекає сутичка з рейдерами і дикими гулями. Так що ресурс буде не так вже й легко добути. За похід в цю локацію ви зможете взяти близько ста банок, дають по дві частини алюмінію при розборі. Крім того, в цій області лежить досить багато й інших корисних речей.

«Рибне» місце

Щоб грунтовно розжитися алюмінієм, варто відвідати рибний завод «Мехкра». Перед тим як відправитися в цю локацію, надіньте силову броню і запасіться зброєю, адже тут вам належить зіткнутися з недружніми синтами. Також незайвим буде звільнити місце в інвентарі і взяти з собою будь-якого напарника, який допоможе не тільки в бою, але й візьме на себе частину вантажу. Це дуже полегшить вам проходження цієї локації Fallout 4. Алюміній тут знаходиться в надлишку.

Діставшись до місця, не поспішайте увійти всередину – на даху будівлі можна обзавестися непоганим карабіном з оптичним прицілом. Верхні поверхи локації обшукувати не обов'язково, у них мало корисних речей. Нас цікавить підвал будівлі, адже саме тут великі поклади мотлоху, містить алюміній. Але і взяти його буде непросто, так як синто будуть атакувати без зупинки. Так що перш ніж збирати речі, краще зачистити локацію. Похід на рибний завод принесе вам близько ста алюмінієвих банок і 84 підноса, а це досить значний улов, який забезпечить вас цим ресурсом надовго. Крім того, на трупі одного з супротивників ви знайдете відмінну ракетницю з підвищеним втратою по противникам з повним здоров'ям.

Fallout 4: код на алюміній

Звичайно, більшість гравців не люблять застосовувати читерські способи добування того або іншого ресурсу в грі. Адже, як не крути, це досить нечесно. Але існують такі ситуації, в яких без таких методів не обійтися. Наприклад, ви дослідили всю пустку вздовж і впоперек і винесли з локацій все, що можна, але брак алюмінію продовжує псувати вам гру. У цьому випадку можна позбутися від ресурсного голоду» за допомогою чита на цей матеріал. Для цього необхідно активувати консольну рядок.
Зробити це можна за допомогою клавіші «~». Тепер у відкрите віконце необхідно прописати команду: player.additem (код) (кількість). Дужки при введенні ігноруємо. ID алюмінію – 0006907A. Якщо вам необхідно отримати 50 штук цього ресурсу, то в командний рядок вписуємо: player.additem 0006907A 50 після чого виходимо з консолі і перевіряємо інвентар, у якому ви виявите нову партію цього ресурсу. Таким простим способом можна позбутися від нестачі будь-якого матеріалу, головне, знати код предмета і ввести його в консоль.
Цікаво по темі
Як зробити прозорість в "Фотошопі"?
Як зробити прозорість в "Фотошопі"?
Ця стаття-урок вчить використовувати прозорість в графічному редакторі "Photoshop". Розглянуто способи застосування прозорості як до всього
АРК: консольні команди і особливості гри
АРК: консольні команди і особливості гри
На самому початку вам буде запропоновано створити свого персонажа, а також спаун. Коли ви зайдете в гру АРК, відразу консольні команди будуть
Унікальний персонаж Fallout: Shelter - Таємничий Незнайомець
Унікальний персонаж Fallout: Shelter - Таємничий Незнайомець
Fallout: Shelter – це відмінна мобільна стратегія, створена за мотивами всесвіту Фоллаут. Тут вам належить спробувати себе в ролі доглядача притулку.
Потрібні предмети в грі Fallout 4: клей. Властивості, де знайти, як отримати, чіти і рекомендації
Потрібні предмети в грі Fallout 4: клей. Властивості, де знайти, як отримати, чіти і рекомендації
Вивчаючи постъядерную пустку Fallout 4 гравці часто стикаються з нестачею того чи іншого будівельного матеріалу. Вся справа в тому, що для розвитку
Монастир ордена Червоного. Опис локації
Монастир ордена Червоного. Опис локації
У цьому невеликому огляді ми розповімо про класичному підземелля, розрахованому на п'ять гравців, яка називається Монастир ордена Червоного. В
Де знайти кар'єрний камінь у "Скайриме": поради та рекомендації
Де знайти кар'єрний камінь у "Скайриме": поради та рекомендації
"Скайрим" - гра, повна різноманітних можливостей. У ній можна збирати всілякі ресурси. Де взяти кар'єрний камінь? Кращі поради та рекомендації щодо