Монстри "Скайріма": огляд, моди

428 0 Новини високих технологій

Невід'ємною частиною ігрового процесу знаменитої комп'ютерної гри «Скайрим» є фауна ігрового світу. Монстри «Скайріма» вельми різноманітні. Подорожуючи по куточках ігрового світу, доведеться зіткнутися з мирними представниками дикої фауни, а також з агресивними. Хто-то є просто гігантським хижим звіром, але є також і справжні монстри, тим не менш, всі вони природного походження, якщо вважати магію даедра природного.

Монстри "Скайріма": огляд, моди

Фауна і магія

В ігровому світі «Скайріма» існує чимало різновидів звичайних тварин. Найчастіше вони не представляють ніякої небезпеки, за винятком, звичайно, вовків і гігантських агресивних тигрів. Мирні тварини боятися гравця і намагаються втекти від нього. З них найпростіше добувати шкури тварин. Агресивні представники фауни атакують персонажа при першій можливості. При грі на високому рівні складності або з модифікаціями, значно ускладнюють ігровий процес, зустріч з ними загрожує великими неприємностями.


Монстри «Скайриме» також є створіннями природи, але є і ті, які були змінені древньою магією. Всі монстри гранично агресивні. На відміну від тварин, вони часто володіють навичками дальньої атаки, часом можуть використовувати потужні магічні вміння, часто переміщаються групами, а шкоди від них доставляє проблеми, навіть при проходженні на легкому рівні складності. Хоча, насправді, гра на легкої складності не викликає труднощів. Найбільш небезпечними вважаються представники розумного народу, що мешкає в підземеллях. При високій складності вони є серйозними противниками, яких не так-то просто здолати.
Монстри "Скайріма": огляд, моди

Не становлять загрози

Самі нудні монстри «Скайриме» – це нежить. В особливості – скелети. Вони не наносять толком шкоди і елементарно розсипаються від першого ж удару. Знаходиться поблизу некромант, хоч і може оживляти повалену нежить, але сам беззахисний проти гравця. Убивши некроманта – помирає і вся покликана їм ніжити.


Не менш простими супротивниками є і драугры. Це повсталі з мертвих представники древніх норд. Рядові представники цього класу монстрів практично беззахисні проти гравця навіть на початковому рівні. Найбільшу загрозу представляють легендарні ватажки драугров. Вони можуть наносити не тільки сильні удари холодною зброєю, але і застосовувати заклинання і навіть драконьи крики. Втім, вони все одно перемагаються легко.
Монстри "Скайріма": огляд, моди

Відьми

Деяких монстрів в «Скайриме» здолати важко, якщо грати при високій складності або з модифікаціями на хардкор. До таких творінь відносяться відьми або, як їх ще називають, ворожки. Це злі і агресивні істоти, які прекрасно володіють магією руйнування. Вони здатні наносити сильні магічні атаки. Впоратися з групою відьом на високому рівні складності, можуть тільки досить досвідчені і добре оснащені гравці.

Дракони

Звичайно ж, основними супротивниками гравця є дракони «Висування». Вся сюжетна лінія будується саме навколо загрози поневолення світу драконами. Якщо гравець грає не на самій легкої складності і не застосовує консольні команди, то зустріч з драконами завжди може легко обернутися неприємностями. Уникати ж їх можна тільки в самому початку гри. Як тільки гравець вбиває самого першого дракона біля Вайтрана, активується постійний спавн драконів по всьому ігровому світу. Причому тут простежується стійка взаємозв'язок з рівнем персонажа. Чим вище рівень самого гравця, тим частіше з'являються дракони і тим складніше їх перемогти.
Зустріти їх можна всюди. Іноді, напади відбуваються абсолютно несподівано і абсолютно не вчасно. Втім, корисний лут окупає всі витрати на знищення таких супротивників. З драконів падають не тільки гроші і зброю, але й кістки з лускою. Їх мало що можна застосувати в створенні найкращих зброї в грі, так ще і продати за дуже вигідну суму. Іншими словами – полювати на драконів «Скайріма» досить прибутково. На острові Солстхейм також є дракони, хоч це і не територія самого Скайріма. Варто звернути увагу на те, що тут, дракони набагато сильніше, особливо у вимірі Хермеуса Море. Однак, це місце саме по собі вкрай небезпечне - в деяких місцях персонаж гине просто стоячи на місці. Так що немає нічого дивного в тому, що тут завищені показники утрати від супротивників.

Фалмеры

Найнеприємнішими монстрами гри «Скайрим» є горезвісні фалмеры. Як і дракони, вони цілком розумні істоти. Вони є продуктом експериментів, проведених расою двемеров. Тому в двемерских руїнах вони зустрічаються постійно. Оскільки це повністю розумний народ, у них є воїни різних категорій, включаючи лучників, магів та асасинів. Найчастіше нападають групами і влаштовують засідки. Влучно і боляче метають списи і добре стріляють з лука. Іноді у бойовій групі фалмеров можна зустріти відразу кілька магів.
Монстри "Скайріма": огляд, моди
Побоюватися їх потрібно на будь-якій стадії гри, особливо в самому початку. Амуніція фалмеров здатна ефективно пробивати важкі обладунки і завдавати великої шкоди, у зв'язку з чим, до досягнення 15 рівня персонажем з ними краще не битися.

Моди

Для завзятих гравців, яким вже набрид і сам ігровий процес, і стало недостатньо супротивників, існують цілі моди на монстрів «Висування». Деякі з них додають величезна кількість нових супротивників. Деякі з них перенесені з минулих ігор цієї лінійки, а багато придумані самими гравцями і не є частиною ігрового сюжету. Тим не менш, всі вони можуть значно ускладнити і одночасно урізноманітнити гру. Чого тільки варті модифікації, які додають повноцінних воїнів даедра. Зустріч з ними — це справжній поєдинок, але і цінні нагороди.
Монстри "Скайріма": огляд, моди
Нові монстри «Скайріма», практично завжди йдуть в комплекті з правками за очками міцності і бойовим якостям. Як правило, вони завжди будуть набагато сильніше оригінальних супротивників. Деякі модифікації також істотно поправляють штучний інтелект супротивників, що в цілому впливає на всіх монстрів. Застосовуючи такі модифікації, бажано починати гру з початку. Адже це подарує вам абсолютно нові відчуття від процесу.

Популярі новини
Загрузка...