Проходження квесту «Пальці гори» в «Обливионе»

210 0 Новини високих технологій

Завдання «Пальці гори» в «Обливионе» вам доведеться пройти в тому випадку, якщо ви вирішите вступити в Гільдію магів. Квест дозволить вам отримати рекомендацію від голови одного з міських відділень цієї фракції, так що, по суті, є обов'язковим для всіх героїв, які активно користуються чарами.

Отримання квесту

Отже, щоб отримати завдання «Пальці гори» в «Обливионе», вам потрібно відправитися в Коррол і поговорити з Тикиусом. Цей аргонианин, як нескладно здогадатися, мешкає в місцевій резиденції Гільдії магів, яка знаходиться в північній частині міста.
Проходження квесту «Пальці гори» в «Обливионе»
Тикиус не захоче давати вам рекомендацію просто так і попросить виконати для нього одне доручення. Виявляється, в місто прибула якась Ірану, яку маги, м'яко кажучи, недолюблюють, а вам доведеться спочатку довідатися мета візиту непроханої гості, а потім позбавитися від неї. Ну, що ж, доведеться погоджуватися.


При бажанні, ви можете поспілкуватися з іншими чарівниками, що живуть в резиденції. Так ви дізнаєтеся, що Ірану раніше полягала в Гільдії магів, але потім була вигнана з-за конфлікту з Тикиусом. З тих пір дівчина всіляко капостить чарівникам, так що їх ставлення до неї цілком зрозуміло.

Зустріч з Ираной

Як би там не було, вам доведеться зустрітися з Ираной. За принаймні, до вас у неї немає ніяких претензій. Знайти альтмерку можна на площі біля Великого дуба (вдень) або ж у готелі «Сіра кобила» (вночі).
Проходження квесту «Пальці гори» в «Обливионе»
Так чи інакше, Ірану розповість, що зайнята пошуками стародавньої магічної книги, відомої як «Пальці гори» («Обливионе» і квест, і книга називаються однаково). Вона не покине місто до тих пір, поки артефакт не виявиться у неї в руках. Також дівчина повідомить герою, що шукати реліквію слід в руїнах Хмарна вершина, що знаходяться на північ від Коррола.


По дорозі знову загляньте в Гільдію магів і розкажіть Тикиусу все, що вам вдалося дізнатися. Аргонианин буде вкрай здивований тим, що Ірані відомо розташування книги. Він попросить вас ні в якому разі не віддавати артефакт дівчині, а замість цього принести його в Гільдію магів.

Хмарна вершина

Покінчивши із справами в місті, вирушайте на пошуки книги. Вам потрібно вийти з Коррола через північні ворота, а потім рухатися по дорозі, яка веде від них. В принципі, по дорозі не передбачено будь-яких битв. Хіба що ви випадково зустрінете зграю бандитів або ж одиночного монстра, що, втім, не повинно викликати у вас проблем. Дійшовши до першої розвилки, поверніть направо, інакше потрапите у безвихідь. Через якийсь час буде ще одне перехрестя, на якому вам потрібно йти прямо, якщо ви хочете виконати квест «Пальці гори» в «Обливионе». Нарешті, на третій розвилці поверніть вліво, підніміться по сходах і огляньте руїни. Ви знайдете обгорілий труп, обшукавши який, отримаєте бажану книгу.

Складне рішення

Тепер настав самий відповідальний момент завдання – вам потрібно вирішити, кому віддати «Пальці гори». У «Обливионе» такі сюжетні розвилки зустрічаються досить часто, так що не варто їм дивуватися. В залежності від вашого вибору, подальше проходження завдання буде трохи відрізнятися.
Якщо ви вирішили віднести артефакт Тикиусу, він похвалить вас, а потім видасть довгоочікувану рекомендацію. Також аргонианин поцікавиться, не вдалося вам відкрити книгу, а потім забере її, щоб сховати в надійному місці. Ірану, якщо ви віддасте реліквію їй, прийде в захват. Вона повідомить герою, що має намір негайно зайнятися перекладом книги, попросить не турбувати її протягом найближчих діб.

Додатковий квест

Отже, ви виконали завдання і, здавалося б, ніколи більше не почуєте про Ірані і Тикиусе. Це зовсім не так! З цього моменту починається квест «Обливион. Пальці гори, частина 2», проходження якого поставить остаточну крапку у всій історії з книгою. Завдання полягає в наступному:
 • Вкрадіть артефакт у Тикиуса. Природно, цього робити не потрібно, якщо в першій частині квесту ви віддали книгу не йому.
 • Поговоріть з Ираной. Після цього почекайте добу, а потім знову поспілкуйтеся з дівчиною. Вона дасть вам переклад ритуалу, описаного в книзі.
 • Вирушайте на Хмарну вершину. Тут вам потрібно провести ритуал по інструкції, виданої вам Ираной.
 • Якщо спочатку книга була не у Тикиуса, вам потрібно викрасти артефакт і віднести його аргонианину для отримання рекомендації.
 • Проходження квесту «Пальці гори» в «Обливионе»
  Незалежно від того, по якому шляху буде пройдено квест, ви отримаєте потужний заклинання, яке допоможе вам розправлятися з небезпечними ворогами.

  Популярі новини
  Загрузка...