Сокира ката: опис ігри, секрети проходження

262 0 Новини високих технологій

Після четвертої частини пройшло дві сотні років. Скайрим - це провінція Імперії, яка розташована на континенті під назвою Тамріель. В цей час Імперський легіон починає війну зі штурмовиками. Алдуин - величезний дракон чорного кольору, він повернувся. І передвіщено, що він знищить весь світ. Персонаж - Драконьон, це не звичайний смертний, у нього душа дракона і його сила.

Опис зброї

Сокира унікальний тим, що ніяке інше зброя не схоже на його дизайн і форму. Він складається з довгої дерев'яної ручки і одностороннього важкого залізного леза. Найдовше зброю в грі. Його не можна оновлювати на точильному камені, але його можна зачарувати.

Початок

В Скайриме починається повстання, і вважається, що ваш персонаж причетний до цієї події. Таким чином, персонаж знаходиться серед ув'язнених, і всіх їх відправляють у Хелен, щоб там стратити. А ось і кат з сокирою (фото внизу).


Сокира ката: опис ігри, секрети проходження
Коли вашого героя туди привезуть, ви отримаєте редактор, зможете налаштувати вигляд вашого персонажа. В наявності є 10 рас, у кожної є особливості, зовнішність, бонуси. 9 рас володіють унікальним заклинанням (орки не володіють). Коли ви створите героя, то заклинання буде вам доступно. Рекомендується гравцям для написання імені персонажа використовувати латиницю. Далі ви будете спостерігати, як страчують ув'язнених, і вас теж повинні стратити. Але тут з'являється Алдуин, який нападає на місто. Він створює жахливу паніку, всюди пожежі та руйнування. З цього моменту можна взяти управління персонажем в свої руки. Тут дуже важливий компас.

Компас

Його можна побачити нагорі екрану. Крім того, там ще є маркер, він покаже вашому персонажу напрямок. Такі ж маркування є над НПС, з якими треба обов'язково поговорити або піти за ними для виконання якогось квесту. Маркер показує на карті місце, куди вам потрібно йти. На карті буде лише одне завдання, то ж саме з компасом. Якщо відкрити журнал, то можна вибрати інше завдання. Рекомендується уважно його прочитати. Також маркером можна вказувати і якісь цікаві точки.


Інтерфейс

Крім компаса, можна в інтерфейсі побачити, як звуть вашого супротивника, шкалу, що показує здоров'я. Третім пунктом в інтерфейсі є приціл. 4 - це руки, в них знаходиться якесь зброю, а також доступне заклинання. У п'ятому пункті будуть доступні якісь предмети або заклинання, якщо ви їх додали в "Вибране". Якщо у вас є цибулю, то в шостому пункті вказується, скільки стріл у вас є. 7 - заряд. Це якщо у вас є якийсь предмет, який зачарований. У восьмому пункті мана. У дев'ятому - шкала здоров'я, в десятому - запас сил.

На волю!

Власне кажучи, це ваш перший квест в "Скайриме".
Сокира ката: опис ігри, секрети проходження
Отже, повстанці Брати Бурі розв'язали заколот у місті, тому кількох людей зловили. Ви знаходитесь в возі з одним з повстанців, Ралофом, їх лідером Ульфриком Буревісником. Укладені вам пояснюють - вас прийняли за повстанця. Супроводжує віз генерал Тулій, який є намісником Скайріма. Він звинувачує Буревісника в тому, що той намагався захопити владу, розв'язав війну проти Імперії, і король загинув. Хоча є список людей, які були засуджені, і вашого імені там не є, тим не менше вважається, що і ви бунтівник, і вас теж повинні стратити. Однак прилітає Алдуин. Це дуже великий чорний дракон, і у стародавній легенді сказано, що, якщо він з'явився, то всьому світу прийде кінець. По ньому видно - таке чудовисько, здатне на багато чого!
Сокира ката: опис ігри, секрети проходження
Дракон починає кричати, і люди панікують. Як тільки ви приходите до тями, повинні знайти шлях на волю. Ось тут ви вже можете бачити маркер і компас. Ралоф відправиться до сторожової вежі, вам потрібно піти за ним. Далі необхідно піти сходами вгору, однак дракон закричить ще раз, після чого прохід завалиться. Вам потрібно вистрибнути у пролом, і ви потрапите в таверну. Там же знаходиться легіонер Хадвар, який на страти і перевіряв список. Слідуйте за ним, він дасть багато порад. Далі ви побачите бій, коли генерал Тулій і його війська вступають в бій з драконом, але генерал вирішує відступити. Ви йдете на околицю, бачите Ралофа. Хадвар з ним посвариться. Ви побачите два маркера над головами персонажів. Тепер вам слід зробити вибір, за ким же ви підете.
 • Якщо вашим вибором буде повстанець, імперці будуть вашими ворогами, і вибору броні у вас буде не так вже й багато.
 • Якщо ви виберете імперця, то вони стануть вашими союзниками, ви зможете вибирати більше броні, зброї, буде припас для кузні.
 • Ахтар

  Він начальник в'язниці замку. Не плутати з Атаром або Ахатом. Атар - найманець з рудника Сануарах в місті Картвастен. Ахат є рабом, який проживає в печері Яканилит.
  Ахтар - потужний воїн-рукопашник, який спеціалізується на зброю з двома руками,блоці і важкої броні.
  Сокира ката: опис ігри, секрети проходження
 • Ахтар не може дати квест «Убийте лідера бандита», якщо є вже активний від іншого НПС, навіть якщо той знаходиться в зовсім іншому стягнення. Ваш персонаж повинен закінчити цей квест.
 • Якщо Ахтар убитий, його обладунки і унікальний кинджал не можуть бути взяті. Однак його унікальний сокиру можна отримати.
 • Якщо дати йому лук, він буде використовувати зброю в бою проти ворогів на відстані, але часто не перемикається назад у ближній бій.
 • Ахтар знаходиться в будинку Джейли. Кращий спосіб витягнути його - зайти в будинок Джейли після опівночі, а потім прокрастися і піти. Це змусить його вийти на наступний ранок, але це буде вважатися злочином.
 • Я хочу сокиру!

  У Skyrim сокира ката отримати можна, для цього є 5 способів. Опишемо їх коротко:
 • Треба почекати страти зрадника. При цьому важливо, щоб роззяви розійшлися хто куди. Далі потрібно здійснити напад на Ахтара. Але є нюанс. Сокира повинен обов'язково опинитися за плечима Ахтара, а не в його руках. Якщо ви нападаєте на нього, поки сокира в руках, то з землі ви зброя не підберете, і в інвентарі теж не знайдете.
 • Є певний квест, який дає Ахтар, після чого ви зможете не тільки отримати сам сокиру, але і Ахтара взяти в напарники. Рекомендується зробити квест, оскільки Ахтар дуже сильний і може надати вам цілком гідну допомогу.
 • Йдете в Похмурий замок, знаходите там в'язницю, або знаходите будинок Джейли (тільки потрібно йти вночі туди). Кат повинен спати. Ви можете вкрасти у нього сокиру.
 • Ввести певне поєднання букв і цифр, або закачати у Скайрим мод на сокиру ката. Однак використання модів справа досить серйозне, адже навіть розробники не можуть гарантувати стабільну гру, ну а моди в основному роблять аматори.
 • Атакуйте Ахтара за допомогою крику, щоб зброя випала з його рук. Витягніть сокиру і помістіть його в будь-який слот. Надіньте інша зброя, здайтеся правоохоронцям і заплатите. Вийміть сокира, коли вас випустять.
 • Мод

  В консолі ви можете ввести певні команди, в основному вони потрібні для того, щоб усувати і виявляти помилки. Слід зауважити, що консоль можна викликати тільки при грі на персональному комп'ютері. Щоб консоль з'явилася, потрібно натиснути кнопку ~. Таким чином можна отримати зілля, амулети, підручники, ключі і так далі.

  Щоб вам дістався сокира ката, потрібно набрати наступне: player.additem 000BE25E #. При цьому замість знака решітки має стояти кількість, нулі можна не вказувати, і можна писати маленькими буквами.

  Квест Ахтара

  Отже, ви знайшли Ахтара, після чого ви питаєте її, що його турбує. Він розповідає вам історію - у нього зробив ноги злочинець, який є главою місцевої банди під назвою "Чорна кров". Щоб не зіпсувати свою репутацію, Ахтар розповів усім, що злочинець на допиті помер. Але цей товариш може з'явитися живим і абсолютно неушкодженим, тому Ахтару треба його вбити. Ви погоджуєтесь зробити це, після чого вам необхідно відправитися в грот під назвою "Зламане весло".
  Сокира ката: опис ігри, секрети проходження
  Саме там перебуває банда, яка атакує кораблі і збирає з них всю здобич. Слід зауважити, що супротивник досить сильний, і членів банди дізнатися легко, у них на обличчі щось на зразок татуювання. Досвідчені гравці рекомендують не піднімати шум, тому що, якщо бандити прийдуть вас бити купою, ви не відіб'є. Тому рекомендується вбивати їх по одному, краще використовувати лук. До речі, дуже важливо перебити всіх бандитів. Після того, як ви вб'єте капітана і всіх бандитів, йдіть назад в Сольтьюд і знайдіть Ахтара. Він в одному з трьох місць: у будинку, у казармі, в підземеллі. Ви повинні сказати йому, що всі бандити вбиті, і він дасть вам нагороду - 1000 монет. Далі ви можете взяти його у напарники, сказавши, що вам потрібна допомога. Як тільки він погодиться, можете обмінятися з ним речами, забравши у нього зброю. У "Скайрим" сокира ката є найбільшим зброєю для персонажа в грі.
  Сокира ката: опис ігри, секрети проходження
  Це у всіх сенсах, по-перше, він дійсно найбільший з усіх доступних предметів для озброєння. По-друге, він завдає достатній шкоди на великому радіусі дії. Ну, і по-третє, це зброя найбільш тривале, адже в "Скайриме", як і в житті, предмети ламаються, а сокирою можна діяти досить довго.

  Популярі новини
  Загрузка...