Сокира Скорботи в "Скайриме"

269 0 Новини високих технологій

"Скайрим" – морально застаріла гра, але в неї цікаво грати навіть в наші дні. Тим більше що графічні модифікації можуть зробити ігровий світ дуже симпатичним. Також завжди є можливість урізноманітнити геймплей. У цій грі є величезний вибір броні і зброї. Іноді гравець не знає, чим користуватися. Що ж, для любителів секір є вихід – це Сокира Скорботи.

Даедра і їх артефакти

В ігровій всесвіту "Скайріма" існують різні божества. Вони дають благословення і всіляко допомагають простим смертним переживати їх тяготи. Однак на противагу їм є принци Даедра. Найбільше вони схожі на звичних всім демонів, але по суті не є ними. Це розумні і злісні істоти, які обожнюють втручатися в справи смертних і будувати всілякі підступи.


Сокира Скорботи в "Скайриме"
Іноді Даедра можуть дарувати свої артефакти, наприклад Сокиру Скорботи. Ці істоти ніколи не дають що-небудь просто так. Найчастіше вони дають невеликі доручення. Наприклад, просять мучити бранців або вбивати самих близьких друзів. Це зайвий раз підкреслює їх злу сутність. Деякі дари можуть бути отримані без праці, але заплатити за них доведеться власною душею. Втім, багато хто цього будуть тільки раді, адже дари Даедра змінюють саму сутність людей. Сокира Скорботи – це відмінний вибір для всіх, хто віддає перевагу сокири, але все ще перебуває на початкових рівнях. Дана сокира відносно легко виходить, досить круто виглядає і завдає істотної шкоди супротивникам. Це грізна зброя. Крім того, гравець може володіти даними сокирою постійно, а може користуватися ним лише протягом одного з квестів.


Де знайти?

У "Скайриме" Сокира Скорботи неможливо підібрати випадково. Це унікальний предмет, який є винагородою за виконану квестовую ланцюжок. Незважаючи на те що сам по собі квест дає коваль в містечку Фолкрит, основним наймачем є один з Даедра.
Сокира Скорботи в "Скайриме"
Гравцеві належить укласти з ним просту угоду та здійснити не найпростіший моральний вибір. Втім, якщо є бажання залишити при собі сокиру, доведеться вбити вірного чотириногого друга.

Що дає?

Даний сокира є даэдрическим артефактом і володіє незвичайними властивостями. Кожен удар їм буде віднімати у противника близько 20 одиниць запасу сил, це не дозволить йому проводити силові атаки, що вимагають великого їх витрати. На початкових рівнях це дуже корисне зброю. Крім цього, сокиру можна зруйнувати на столі зачарований і тим самим вивчити його властивості. Потім знання буде можливо застосувати на будь-якому іншому зброю, пожертвувавши чужою душею.

Популярі новини
Загрузка...