Торговці "Скайриме": взаємодія, поради, моди

304 0 Новини високих технологій

Торговці в Скайриме — це ті, хто продає найрізноманітніші речі і кому можна збути весь непотрібний лут головного героя. Зазвичай вони зустрічаються у всіх містах і невеликих поселеннях, а також іноді кочують по дорогах. Всі торговці спеціалізуються на товарах різних категорій. Запаси золота у торговців Скайріма рівно так само, як і їх асортимент, далеко не безмежні. Правда, через якийсь час асортимент поповнюється, тому перед тим як здійснити чергову покупку у того ж продавця, краще почекати кілька днів.

Аптекарі і ювеліри

Аптекарі, які до того ж є алхіміками, займаються скупкою і продажем різних алхімічних продуктів. Зазвичай вони торгують частинами тварин, готової і неприготовленной їжею, різноманітними інгредієнтами, небезпечними речовинами, еліксирами і рецептами.


Торговці "Скайриме": взаємодія, поради, моди
До ювелірам можна звернутися за цінними каменями, коштовностями, рудою, за злитками, а також інструментами.

Барахольщики і ковалі

Перша категорія торговців Скайріма спеціалізується на всім потроху. Велика частина предметів збувається саме їм. Барахольщики мають спеціальну графу в розділі торгівлі під назвою "Різне" — в ній знаходяться товари самих різних видів і категорій. Ковалі спеціалізуються на певних речах: на шкурах, обладунках і броні, стрілах, уламках руди/злитків, різних інструментах і на зброї всіх типів.

Шинкарі і постачальники заклинань

Торговці, які відносяться до трактирщикам, часто не володіють корчмами самі. В їх звичайному асортименті завжди є такі товари, як їжа, неприготовленная їжа і інгредієнти.


Постачальники заклинань також відносяться до торговців Скайріма. Гроші у них зазвичай водяться завдяки продажу магічних речей, тому дані торговці добре розбираються в книгах, різноманітних заклинаннях, каменях душ, зачарованої одязі та інше. До постачальникам також можна звертатися з даэдрическими артефактами, стародавні сувої, томами з заклинаннями і чарівними посохами.
Торговці "Скайриме": взаємодія, поради, моди

Мисливці і фермери

Крім офіційних торговців, товари певного виду також приймаються мисливцями і фермерами. Перші цікавляться тими речами, що зазвичай здобуваються під час полювання або риболовлі, а другі — тим, що росте на полях і грядках. Мисливці живуть у спеціальних таборах і іноді зустрічаються на міських ринках. Фермери займаються землеробством неподалік від своїх будинків і можуть бути знайдені в будь-якій точці Скайріма.

Скупники краденого

Остання категорія торговців Скайріма - це скупники краденого. Вони працюють на Гільдію злодіїв і ведуть справи тільки з її членами - інакше на них просто не вийти. Зазвичай гравець отримує доступ до скупників тільки після того, як завершує певні квести. Спочатку на їх рахунках буває всього лише тисяча золотих монет, однак поліпшення Гільдії ця сума поступово збільшується (межа — 40000 монет). Скупники є єдиними торговцями, які беруть крадені речі. Крім того, їм можна продати товари абсолютно будь-якої категорії.
Торговці "Скайриме": взаємодія, поради, моди

Дремора-торговець

Разом з доповненням "Драконорожденный" для Skyrim гравці отримали можливість закликати особливого торговця прямо з самого Облівіона. Його зовнішній вигляд хоч і нагадує інших дремора, проте все одно ближче до людського.
Торговця можна закликати всього лише на п'ятнадцять секунд, при цьому час, необхідний на те, щоб розглянути товар, не вважається. Виконувати заклик можна нескінченно, без якогось очікування. Процес купівлі і продажі абсолютно такий же, як і з звичайними продавцями. При собі Дремор-торговець має дві тисячі септимов. Його цікавлять речі будь-якого типу і класу, крім тих, що були вкрадені. Також варто відзначити те, що гравець не може застосовувати на Дреморе своє красномовство (один рівень).

Як продати річ?

Для того щоб почати процес торгівлі, необхідно відшукати спеціальних нпр-персонажів, які спеціалізуються в даній області. Потрібно завести звичайний діалог, після чого вибрати варіант репліки "Що є на продаж?" (або аналог цієї репліки).
Торговці "Скайриме": взаємодія, поради, моди
На екрані має з'явитися нове вікно з ім'ям торговця і категоріями речей, якими він торгує. В нижній частині вікна можна побачити ім'я власного персонажа та весь його інвентар. Варто відзначити, що не кожен продавець буде зацікавлений у тому чи іншому предметі. Помітити цю тенденцію можна через інвентар, у якому якісь речі будуть підсвічені, а якісь-ні. Щоб продати торговцю будь-яку непотрібну річ, досить вибрати і натиснути клавішу R. до Речі, купувати товар потрібно таким же чином.

Корисні моди на гроші

У торговців Скайріма практично завжди обмежений запас золота. Зазвичай дана проблема вирішується декількома способами: гравець може почати вести справи тільки зі скупниками з Гільдії злодіїв або ж він може скористатися спеціальними модифікаціями, які розширюють торгові можливості.
Один з найпопулярніших модів — "Багаті торговці Скайріма". Створювався він спеціально для тих випадків, коли гравцям, які нагромадили велику кількість лута, доводилося шукати відразу декількох продавців, щоб збути все своє добро. Мод "Багаті торговці" збільшує рахунок кожного торгаша до 20000 золотих монет. Дана сума з'являється у них кожен раз через пару днів після оновлення локації.
Торговці "Скайриме": взаємодія, поради, моди
Ще один цікавий мод додає у гру абсолютно нового торговця по імені Ма'джахар. Ма'джахар — каджит, що розташувався біля воріт Вайтрана і пропонує свої послуги гравцеві. При ньому завжди багато золота, яке він з радістю обмінює на будь-які речі. Крім того, каджит може з легкістю замінити скупників Гільдії злодіїв, так як він теж приймає крадені предмети.

Популярі новини
Загрузка...