Як загасити пожежу в "Сімс 4": поради та рекомендації

430 0 Новини високих технологій

Як загасити пожежу в "Сімс 4"? Відповідь на це питання повинен знати кожен гравець. Адже пожежа може обернутися масою проблем. Наприклад, смертю сіма або повним руйнуванням будинку. Величезні витрати та інші неприємності чекають гравця після відповідної події. Але якщо підготуватися до нього, можна швидко загасити охоплений вогонь.

Як загасити пожежу в "Сімс 4": поради та рекомендації

Як трапляється пожежа в "Сімс 4"

"Сімс 4" - гра, що представляє собою якийсь симулятор життя людини. Пожежі тут можуть виникати по-різному. Наприклад, якщо сім користується найдешевшою плитою або намагається просто готувати за допомогою плити/духовки з погано прокаченными навичками кулінарії. Пожежі виникають при використанні мангалів в приміщеннях або при розміщенні працюючого каміна на килимі. Важливо: пожежа можна викликати самостійно за допомогою спеціальних кодів. Але так робити не рекомендується. Особливо якщо не зрозуміло, як загасити пожежу в "Сімс 4".

Автоматичне виправлення

Перший варіант розвитку подій - це розміщення протипожежної системи в будинку. Рекомендується вішати датчики на стіни біля легкозаймистих об'єктів - камінів, плити, деякої техніки.


Як тільки трапиться пожежа, датчик спрацює. Автоматично відбудеться виклик пожежників. Вони швидко загасять пожежу.

Використання телефону

А можна поступити інакше. Іноді гравці навмисно не розміщують в будинках протипожежні системи. Тоді при описаному подію доведеться скористатися телефоном. При пожежі сіму необхідно взяти будь-який телефон вибрати "Пожежна". Після цього рекомендується негайно покинути приміщення і чекати приїзду відповідної служби.
Як загасити пожежу в "Сімс 4": поради та рекомендації

Самостійне рішення проблеми

Як загасити пожежу в "Сімс 4"? Якщо гравець не боїться загибелі сіма, він може самостійно впоратися з поставленим завданням. Особливо якщо вогнище загоряння ще досить малий. Для цього доведеться клікнути по полум'я і вибрати опцію "Загасити". Сім почнемо швидко гасити пожежу. Якщо персонаж загорівся, опція стане недоступною.

Коди

А як ще загасити пожежу в "Сімс 4"? Коди допоможуть впоратися з цим завданням. Особливо при наявності багів і помилок у грі. Від них ніхто не застрахований. Гравцеві буде потрібно:
  • Поставити гру на паузу і викликати консоль.
  • Написати testingcheatsenabled true.
  • Натиснути Shift і клацнути по полум'я.
  • Вибрати опцію "Видалити".
  • Після того як гравець відновить ігровий процес, пожежа буде стертий. Зазвичай очищається тільки обрана клітка з вогнем. Тому при великому поширенні полум'я доведеться кілька разів скористатися кодом.

    Популярі новини
    Загрузка...