Як використовувати коди для "Сімс 3" для потреб?

421 0 Новини високих технологій

«Сімс 3» - одна з найпопулярніших комп'ютерних ігор сучасності. Свого часу перша частина цієї серії здійснила справжню революцію, так як стала єдиною грою, в якій можна було симулювати звичайну життя. Ви створюєте собі персонажа, заселятися його в будинок і почали «жити»: ходіть на роботу або вчіться, опановуєте різними навичками або веселіться, шукаєте друзів і любов, створюєте сім'ю і багато іншого. У кожній новій частині гри поліпшувалося графічне супроводження і значно розширювалися можливості. Для багатьох геймерів третя частина гри залишилася найкращій і коханій, хоча відносно недавно з'явилася вже четверта. У нашій статті мова піде не про цю гру, а про коди для «Сімс 3» для потреб. Ви дізнаєтесь, що таке потреби, як викликати консоль і що зробити, щоб потреби раз і назавжди перестали псувати настрій персонажів. Досить скоро ви зрозумієте, чому так важливі коди для «Сімс 3» для потреб.

Потреби у «Сімс 3»

Як використовувати коди для "Сімс 3" для потреб?
Отже, дана гра являє собою симулятор реального життя, але що вам можуть дати коди для «Сімс 3» для потреб? Навіщо їх взагалі використовувати? Справа в тому, що в цій грі у кожного персонажа є природні потреби: голод, гігієна, спілкування, сон і так далі. Кожен раз, коли ви робите конкретну дію, шкала потреби заповнюється, але потім порожніє з плином часу. Крім того, деякі потреби взаємопов'язані між собою. Наприклад, якщо ваш сим сходив в туалет, шкала відповідної потреби заповниться, проте шкала гігієни втратить більше пунктів. Як бачите, це досить складна система, тому не кожному геймеру вдається успішно стежити за всіма потребами, і якщо яка-небудь з шкал досягне мінімуму, ваш персонаж стане нещасним, захворіє, відмовиться виконувати задані дії і навіть помре. Як з цим впоратися? Якщо у вас не виходить підтримувати всі шкали на належному рівні чесним способом, ви можете використовувати коди для «Сімс 3» для потреб.

Виклик консолі

Як використовувати коди для "Сімс 3" для потреб?
Отже, якщо ви хочете використовувати код на потреби у «Сімс 3», то вам потрібно буде зробити декілька кроків. Для початку викличте ігрову консоль, так як саме там прописуються всі чіти. У більшості комп'ютерних ігор вона викликається натисненням однієї кнопки (практично завжди це «~»), однак у випадку з цією грою справи йдуть трохи інакше. Щоб викликати консоль, вам необхідно почати комбінацію з трьох клавіш: Ctrl, Shift і C. Як тільки ви це зробите, з'явиться рядок консолі, в яку ви зможете ввести чит. Але чи зможете ви туди вписати код на відключення потреб у «Сімс 3»? На жаль, все не так просто.

Режим розробника

Як використовувати коди для "Сімс 3" для потреб?
Виявляється, в цій грі далеко не всі чіти можна використовувати безпосередньо, тобто за допомогою введення конкретної команди в консолі. У випадку з потребами вам доведеться активувати прихований режим розробника, який значно розширить ваші можливості. Для цього вам потрібно викликати консоль (як було описано в попередньому пункті) і ввести в віконці команду TestingCheatsEnabled. Після введення команди потрібно поставити пробіл і вписати слово true, завдяки якому ви зможете запустити потрібну завдання. Якщо ви захочете вимкнути режим, вам потрібно буде знову викликати консоль і використовувати ту ж саму команду, але на цей раз замість слова true вписати false через пробіл.

Відключення потреб персонажа

Перейдемо до останнього кроку! Після включення режиму розробника вам залишається тільки клікнути лівою кнопкою миші по поштової скриньки, затиснувши клавішу Shift. З'явиться невелике меню, одним з пунктів якого є «Відключити потреби». Ось і все, тепер потреби вашого персонажа завжди будуть задоволені, а його настрій завжди буде піднесеним.

Популярі новини
Загрузка...