Безсмертя в "Скайриме" - як отримати

266 0 Новини високих технологій

Безсмертя в "Скайриме" - режим, який можна включити в будь-який момент. Він допомагає пройти небезпечні або важкі підземелля. Іноді цей прийом значно економить час, сили і нерви гравця. Хоча грати з режимом бога з часом стає нецікаво. Тим не менше знати про те, як включити дану опцію, знати необхідно. Вона дійсно допомагає в екстрених ситуаціях.

Безсмертя в "Скайриме" - як отримати

Опис режиму

У "Скайриме" безсмертя - це режим, при якому гравець не вмирає. Йому не завдається шкоди, здоров'я не зменшується, мана теж. Дуже зручно, особливо якщо геймер тільки почав освоюватися в ігровому світі The Elder Scrolls V. У звичайному режимі бога персонажа не можна заразити ні вампіризмом, ні якою-небудь іншою хворобою. Це не всіх влаштовує. Тому в грі є різні режими безсмертя. Наприклад, другий чит-код на безсмертя в "Скайриме" витрачає ману, витривалість і здоров'я, але при залишку 1 одиниці тієї чи іншої шкали спадання закінчується.


Важливо: другий режим допускає зараження гравця різними хворобами.

Звичайний код

Моди на безсмертя в "Скайриме" не використовуються. Для цієї мети в грі є 2 спеціальні комбінації. Перша - це повний режим бога. Щоб ним скористатися, гравцеві буде потрібно ввести комбінацію TGM. Важливо: цей чит часто викликає помилки і неполадки в грі. Тому їм не дуже люблять користуватися.
Безсмертя в "Скайриме" - як отримати

Режим напівбога

У "Скайриме" безсмертя може бути отримано інакше. Як саме? Гравець може скористатися другим кодом. Назвемо його режимом напівбога. Він не дає померти, хоча здоров'я і мана будуть витрачатися під час бою. Заразитися ликантропией або вампіризмом теж представляється можливим. Дана опція активується за допомогою комбінації TIM. Вона, як показує практика, викликає набагато менше глюків і збоїв під час гри. І тому їй користуються багато геймери.

Безсмертя коня

Але це ще не все. Вірним супутником гри The Elder Scrolls V час від часу стає кінь. Вона може втомитися або померти. Тому іноді гравці цікавляться, як зробити коня безсмертним.


Як такого чита для коней немає. Тим не менш у них в "Скайриме" безсмертя можна спробувати включити за допомогою наступних комбінацій:
 • Prid *Base ID коні*;
 • setessential *Base Id коні* 1.
 • Деякі гравці запевняють, що їм допомагає навичка "Воскресіння". Скориставшись ним, можна без особливої праці воскресити коня. Це дуже зручно. Головне - навчитися відповідного скиллу. Без нього впоратися з поставленим завданням ніяк не вийде.

  Воскресіння персонажів

  "Скайрим" - гра з відкритим світом. Тут можна випадково або навмисно вбити важливих для основного сюжету персонажів. Тоді деякі квести буде неможливо пройти. На щастя, цього можна уникнути. Безсмертя в "Скайриме" для НПС немає. Зате гравець може в будь-який момент воскресити померлого персонажа. Для цього потрібно виконати наступні дії з ігровою консоллю:
 • Натиснути мишею за персонажу.
 • Написати в консолі resurrect 1.
 • Клацнути по кнопці "Enter" на клавіатурі.
 • Швидко, просто і дуже зручно. Таким способом можна повернути до життя будь-якого персонажа.

  Висновок

  Ми вивчили безсмертя в "Скайриме". Це режим, який стане в нагоді під час серйозних боїв і в період навчання навичкам гри The Elder Scrolls V. Дуже допомагає на перших порах.
  Безсмертя в "Скайриме" - як отримати
  До режиму бога рекомендується ставитися вкрай обережно. Адже, як ми вже говорили, гравець може зіткнутися з багами, проблемами і помилками під час ігрового процесу. Виправити їх часто проблематично. Рекомендується в цілях безпеки користуватися кодом для активації режиму напівбога. Але він не підійде тим, хто планує битву з перевертнями або вампірами. Цей режим, як ми вже говорили, дозволяє заражати персонажа. Щоб вилікуватися, доведеться або користуватися спеціальними чітами, або проходити передбачені грою міні-квести. Часом вони віднімають масу часу і сил.

  Популярі новини
  Загрузка...