«Скайрим» Брати – Бурі: поради по проходженню

343 0 Новини високих технологій

Брати Бурі Скайріма – це група бунтівних опозиціонерів, які виступають проти імперського контролю Імперії над північною провінцією. В їх рядах знаходяться самі сміливі і безстрашні норды, які підпорядковуються головному провіднику по імені Ульфрик Буревісник. Група контролює бо?більшу частину східних територій і засідає в Виндхельме. Жодна зі сторін конфлікту не є об'єктивно правою, тому гравець сам вирішує, кого вибрати – Братів Бурі або Імперію. «Скайрим» пропонує пройти дві абсолютно різні ланцюжки сюжетних квестів (в залежно від того, до кого приєднається Довакин), від результату яких буде залежати подальша доля північної провінції.

Як приєднатися до Братів Бурі

Дане завдання є дзеркальним відображенням вступного квесту в Імперський легіон, однак цього разу герой повинен заговорити з ким-небудь з повстанців.
«Скайрим» Брати – Бурі: поради по проходженню
Якщо на початку проходження Skyrim, в Хелгене, гравець вибере компанію Ралофа і покине печери разом з ним, то в його журналі з'явиться перша запис про квесті. В іншому випадку доведеться шукати повстанців самому.


Після цього можна висуватися у бік Виндхельма, де сидить сам Ульфрик Буревісник. Звернемо увагу на його обладунки: на жаль, такі ж дістати ми не зможемо, однак пізніше у нас з'явиться можливість отримати офіцерську броню Братів Бурі Скайріма. Говоримо з Ульфриком, а потім йдемо в сусіднє приміщення, де нас представлять вірному соратнику – Галмару.

Прийняття в ряди

Галмар завантажить Довакина першим завданням, виконання якого має показати одну просту річ – гідний герой приєднатися до Братів Бурі. Вирушаємо на острів, який розташовується неподалік від Виндхельма, щоб вбити кілька крижаних примар. Як тільки завдання буде виконано, повертаємося в місто і знаходимо Галмара. Вимовляємо клятву на вірність і стаємо одним з Братів Бурі Скайріма. Обладунки та інші відмітні особливості даної фракції стануть доступні тільки після проходження деяких квестів.


«Скайрим» Брати – Бурі: поради по проходженню

Зубчаста корона

Далі нас попросять відшукати Зубчасту корону – дивовижний артефакт, за допомогою якого Ульфрик зможе закріпити своє становище. Відкриваємо карту і прямуємо до вказаної відмітки. Прибувши на місце, ми застаємо загін імперців, які також полюють за короною. Всередині руїн нас зустрічає Галмар, тому боротися з легіонерами буде вже простіше. У третьому залі нас попросять обійти гору і перевірити рівень на безпеку. Йдемо направо і проходимо в бік наступного залу. Там нас чекає купка супротивників, з якими можна швидко розібратися – використовуємо для цього масляну калюжу і чашу з вогнем. Незабаром до нас приєднаються інші Брати, і разом з ними ми дійдемо до Залу Історій. Підбираємо ключ-кіготь і відкриваємо їм замкнені двері (символ вовка, символ комахи-символ дракона). Прямуємо далі, піднімаємося вгору і знаходимо за мостом важіль – він відкриває наступну двері. Відбиваємося від драугров і, нарешті, доходимо до Зубчастої корони. Вона покоїться на голові у досить сильного супротивника, так що доведеться розібратися з ним. В кінці квесту у нас з'явиться можливість перекинутися на інший бік і віднести корону имперцам, тобто ми продовжимо участь у війні, але вже проти повстанців. До речі, отримати броню Братів при такому розкладі буде набагато простіше, так як її можна знімати з вбитих супротивників. Ще один спосіб – спеціальні моди на Братів Бурі Скайріма.
«Скайрим» Брати – Бурі: поради по проходженню

Повідомлення для Вайтрана

Розправившись з одним завданням, отримуємо нове. На цей раз ми повинні відправитися в Вайтран, щоб піднести ярлу міста особливий сокира. Якщо ярл прийме його, то цей жест буде означати об'єднання з Братами Бурі Скайріма, якщо не прийме – буде війна. Доставляємо сокиру за місцем призначення і постаємо перед Балгруфом і його радниками. Після невеликої наради ярл відмовиться від сокири, тому нам залишиться тільки повернутися з цими новинами назад до Ульфрику.

Битва за Вайтран

Після появи квесту в нашому журналі вирушаємо в Вайтран. Там, в околицях, ми знайдемо Галмара і цілу армію норд. Сама атака почнеться після невеликої, але захоплюючої мови радника Ульфрика. Біжимо разом з армією Братів Бурі у бік міських стін, прориваємося через барикади і добираємося до важеля, який опустить головний міст. Проникаємо в місто і починаємо боротися з легіонерами. Головне завдання квесту – досягти Драконячого Межі (палацу) і вбити ярла Балгруфа, тому доведеться відбиватися від численних захисників. До речі, під час битви за Вайтран герой не зможе взаємодіяти з місцевими жителями і заходити всередину будинків, магазинів і таверн.
«Скайрим» Брати – Бурі: поради по проходженню
У Драконі Межі, крім ярла, ми зіткнемося з його радником і звичайним гарнізоном, які спробують дати відсіч. Їх усіх можна не вбивати – просто б'ємо по ярлу до тих пір, поки він сам не зупинить бій. Вітаємо, нам вдалося завоювати Вайтран і заробити більше визнання від Ульфрика Буревісника. В нагороду герой отримує підвищення, унікальну гармату і, звичайно ж, нове завдання.

Звільнення Скайріма: захоплення Фолкрита

Звільнення північної провінції – це спеціальні операції, у процесі яких Брати Бурі захоплюють декілька фортів. До речі, саме в цей сюжетний момент гравець може досягти місії «Нескінченна пора» і приміряти дві конфліктуючі сторони. Першим регіоном, який ми будемо відвойовувати після Вайтрана, є Фолкрит. Вирушаємо у повстанський табір, зазначений на картці, і зустрічаємо там Галмара. Той повідомить нам про те, що легіонери захопили групу Братів Бурі, після чого розмістили їх у форті Нойград. Організуємо рятувальну операцію разом з нашим старим знайомим Ралофом, який запропонує нам два варіанти нападу: пряму атаку в лоб або непомітне проникнення всередину фортеці.
«Скайрим» Брати – Бурі: поради по проходженню
У будь-якому випадку подальше бій відбуватиметься пліч-о-пліч із звільненими заручниками. Розбираємося з супротивниками в центральному будинку форту, говоримо з Ралофом і повертаємося в Виндхельм, де нас чекає заслужена нагорода.

Проходження Skyrim: захоплення Межі

Наступне завдання можна пройти тільки шляхом шантажу і злодійства. Ми повинні роздобути докази того, що Рерік шанує бога Талоса, який заборонений в сучасному Скайриме. Пробираємося в палац і йдемо у бік особистих покоїв помічника ярла (вони розташовуються в правій стороні від трону). В одному з скринь зберігається амулет Талоса – хапаємо його і йдемо в центральний зал, щоб поговорити з Рериком. Ярл дуже напугается і погодиться на співпрацю, розповівши про імперську каравані. Трохи пізніше ми вирушимо на його захоплення разом з Галмаром і Ралофом. Отримуємо новий указ від Ульфрика – нам необхідно взяти контроль над фортецею Сангард. В процесі захоплення ми будемо змушені придушувати імперських солдатів до тих пір, поки відсоток їх сили не впаде до нуля.
«Скайрим» Брати – Бурі: поради по проходженню

Дезінформатор

Вирушаємо за важливими документами, які повинні бути сфальсифіковані. Відвідуємо необхідний трактир і переконуємо шинкаря в тому, що імперського гінця можуть вбити. Той погоджується поділитися з нами інформацією про його місцезнаходження, тому просто слідуємо за маркером. Після того, як документи будуть скореговані, вирушаємо в Морфал і доставляємо послання під виглядом посильного.

Битва за Солитьюд

Після декількох успішних захоплень фортець ми отримаємо наказ про захоплення Солитьюда. Вирушаємо до місця збору і слухаємо напутню промову Ульфрика. Дорога до похмурого замку кишітиме імперцями, тому сміливо біжимо вперед і расправляемся з усіма, хто бореться на боці противників. Головне – потрапити у двір, так як шлях наверх закінчується тупиком. У замку нас чекає фінальна конфронтація. Після невеликого бою у нас є вибір: убити генерала самостійно або надати честь Ульфрику.
«Скайрим» Брати – Бурі: поради по проходженню
До речі, якщо б ми грали за бік імперців, то після вбивства Ульфрика (отзеркаленный квест) Довакин міг би дістати ту саму важку броню Братів Бурі Скайріма. У фіналі «Битви при Солитьюде» нас нагороджують мечем вампірського всмоктування.

Популярі новини
Загрузка...