Проходження квестів "Скайріма" - особливості, коди та рекомендації

415 0 Новини високих технологій

Велика кількість захоплюючих квестів в Skyrim часто призводять до того, що гравець просто губиться в такій кількості контенту і іноді пропускає що-небудь цікаве. А проходження "Скайрим 5" (всі квести) може розтягнутися на триста годин, що не дуже підходить користувачам, у яких немає багато вільного часу.

Довгий подорож

Так що ж робити в таких випадках? Спеціально для тих, хто хоче отримати максимальне задоволення від подорожі по північній частині Тамріеля ми підготували проходження квестів "Скайріма", пропускати які категорично не рекомендується. В нагороду можна отримати не тільки цінний досвід, але ще і багато унікальних трофеїв та інших корисних речей. Порядок проходження квестів "Скайріма" вільний, тому швидкість досягнення прогресу залежить тільки від гравця.
Проходження квестів "Скайріма" - особливості, коди та рекомендації

"У пошуках барабана Рьорна"

Для того щоб почати це проходження квесту в "Скайримі" необхідно стати членом Колегії Бардів, розташованої в Солитьюде. Вступ в Колегію не нав'язує гравцеві поневіряння по тавернах з метою зіграти для глядачів найвідоміші балади. Альтернативою такої діяльності стане знайомство з Жирро Жеманом, від якого ми і дізнаємося про зниклий барабан Рьорна.

Якщо ми вирішуємо взяти на себе цей квест в "Скайримі", то проходження відправить нас прямо в Каирн, де мешкає Холдир — стародавній драугр, похований у зловісних руїнах. Для того, щоб до нього дістатися, нам доведеться розправитися з сильними примарами і ожилими мерцями. Холдир володіє нордским мовою і саме на ньому він привітає нас при першій зустрічі. Після цього починається битва, до якої потрібно гарненько підготуватися заздалегідь. Після перемоги забираємо барабан та інші цінні речі з скрині і повертаємося в Солитьюд. В нагороду Жирро піднімає всі наші навички на одну одиницю вгору, що є дуже щедрою винагородою за виконання такого простого квесту.
Проходження квестів "Скайріма" - особливості, коди та рекомендації

"Сяйво Світанку"

Знаходимо святилище або статую Меридии, після чого богиня запропонує нам наступне: ми повинні вигнати некроманта Малкорана з її володінь і взяти на себе статус чемпіона. В нагороду ми отримаємо даэдрический меч Сяйво Світанку — найефективніша зброя проти нечисті. Крім завдається шкоди він здатний спровокувати потужний вибух, після якого не встоїть жоден вампір або драугр.

"Собака — друг даедра"

Активувати цей цікавий квест можна двома способами: перший — знайти коваля Лода в Фолкрите, другий — випадково зустрітися з собакою, яку звуть Барбас (вона бігає неподалік від міста). Будь-який наш вибір автоматично почне це проходження квесту в "Скайримі", по завершенню якого ми отримаємо багато відмінних нагород і трофеїв. Виявляється, господар Барбаса є самим справжнім даэдрическим принцом по імені Клавикус. Собака попросить нас (так-так, прямо як людина!) про допомогу. Справа в тому, що він і його господар знаходяться в дуже сильною "сварки", а наш участь може все виправити. Наважуємося і слідуємо за Барбасом!
Проходження квестів "Скайріма" - особливості, коди та рекомендації
Разом з ним наш шлях лежить до печери Хеймара. Расправляемся з вампірами і зустрічаємося з Клавикусом, який повідомляє нам про те, що він знаходиться у пошуках сокири Скорботи. Йдемо за ним в Морозну печеру і добуваємо необхідний артефакт. Щасливий даэдрический принц тут же зробить нам пропозицію — вбити Барбаса і залишити собі сокиру. Собака ж скаже, що ми можемо поєднати його з господарем і в нагороду отримати артефакт набагато краще. Вигідніше прийняти пропозицію Барбаса, який подарує нам даэдрическую Маску самого Клавикуса. З її допомогою ми можемо поліпшити переконання і навик торгівлі, а також ще швидше відновити магію.

"З глибини"

Пунктом призначення для цього квесту служить обитель усіх злодіїв — Рифтен. В доках нашу увагу приверне аргонианка, яка попросить віднести Словник назад до двемерским руїн. Справа в тому, що ця книга принесла їй тільки горе і страждання, а, отже, від неї необхідно якнайшвидше позбутися. Як тільки ми візьмемо в руки Словник, квест буде вважатися активованим. Припустимо, що ми відмовляємося від виконання завдання, що тоді? Бідній аргонианке нічого не залишається робити, як залишити нас у спокої. Пізніше, при відвідуванні рифтенского Залу Мертвих, ми виявимо її речі — це наводить на думку, що нашій знайомій більше немає в живих.
Проходження квестів "Скайріма" - особливості, коди та рекомендації
Але не будемо про сумне. Активуємо квест і вирушаємо в двемерские руїни. Там мешкають привиди, за якими нам доведеться слідувати по п'ятах, попутно відбиваючись від ворогів і оминаючи небезпечні пастки. В кінці подорожі проти нас виступить двемерский механізм, сила якого залежить від рівня драконорожденного. Після перемоги поміщаємо Словник на спеціальний виступ і отримуємо заслужену нагороду.

"Загублений у віках"

Дане проходження квесту у грі "Скайрим" доступне лише тим користувачам, у кого є доповнення Dawnguard. Щоб почати подорож необхідно відшукати і прочитати книгу Воєн Эттериума. Цей квест багатий багатьом: різноманітною здобиччю, крутий сюжетною лінією, якісними речами, досягненнями і, звичайно ж, купою трупів. Після книги ми вирушаємо в чергові двемерские руїни, в яких нас зустрічає привид дівчини Катрии. Поговоримо з нею і почитаємо її щоденник. З отриманої інформації дізнаємося про те, що Катрие потрібен ключ, який складається з чотирьох частин Этериума. З його допомогою ми відкриємо легендарну старовинну Кузню і зможемо створювати предмети, наділені небаченою силою.
Проходження квестів "Скайріма" - особливості, коди та рекомендації
Для того щоб зібрати всі частини для ключа нам доведеться обійти весь Скайрим. Нам спробують перешкодити бандити, двемерские механізми, фалмеры і інші істоти, тому потрібно бути готовими до будь-яких несподіванок. В кінці шляху ми відкриємо доступ до Переправи Глибинного Народу і зможемо увійти в Кузню. Однак на цьому випробування не закінчуються. Всередині, нас чекають двемерские вороги і Майстер, яким керує Катрия. Тільки розправившись з останніми перешкодами, на нашому шляху ми отримуємо повний контроль над Кузнею.

Чити на "Скайрим" на проходження квестів

Буває і таке, що якісь завдання в Skyrim виявляються забагованными. У такому випадку гравець просто не може просунутися далі і у нього є два варіанти подальших дій. Перший — залишити "зламаний" квест незавершеним і перейти до наступного.
Проходження квестів "Скайріма" - особливості, коди та рекомендації
Однак є і другий спосіб найкращий, в якому можна скористатися консоллю і кодами на проходження квестів в "Скайрим". Слідуємо пунктів:
  • Натискаємо "~" і активуємо консоль.
  • Вводимо код " Show.Quest.Targets" і в ыявляем всі активні квести (не забуваємо прибрати точки у цій команді).
  • Після виявлення "зламаного" завдання набираємо Player.sqs (тут точки не прибираємо). Тепер ми можемо розібратися з етапами квесту: досягнутий відзначаємо одиницею, а недосягнутий — нулем.
  • Нарешті, вводимо Set.Stage (прибираємо точки) та команди з попереднього пункту. Після цього повинні з'явитися нові завдання і квест зрушиться з місця.
  • Популярі новини
    Загрузка...