Опис розширення MPP. Чим відкрити файл?

344 0 Новини високих технологій

Якщо на ваш комп'ютер потрапив файл, що має розширення MPP, то не факт, що ви зможете його відкрити. Справа в тому, що для роботи з даним форматом використовується спеціальна програма, яку рідко можна знайти на пристроях звичайних користувачів. Але насправді, проблема не така вже й серйозна. Ви легко впораєтеся з нею, прочитавши цю статтю.

Опис формату

Файли з розширенням MPP створюються програмою Microsoft Project, яка призначена для розробки планів, обліку ресурсів, управління бюджетом і відстеження прогресу того чи іншого проекту. Середньостатистичному користувачеві навряд чи знадобиться дана утиліта.
Опис розширення MPP. Чим відкрити файл?
Що стосується характеристик, то розширення MPP присвоюється двійковим файлів, що містять повне уявлення документа Microsoft Project. В них зберігаються плани проектів, а також інша супутня інформація.


Примітно, що Microsoft Project, будучи частиною пакету програм Microsoft Office, жодного разу не була в нього включена. Користувачам, що бажають скористатися цією утилітою, пропонується придбати її окремо.

Основна програма

Як ви напевно зрозуміли: для роботи з розширенням MPP найлогічніше використовувати Microsoft Project. Якщо ви готові заплатити за використання цієї утиліти, ви можете перейти на офіційний сайт «Майкрософт» і придбати її там. В іншому випадку ви можете пошукати зламану версію.
Опис розширення MPP. Чим відкрити файл?
Перш ніж відкрити розширення MPP, вам потрібно буде встановити Microsoft Project на свій комп'ютер. Для цього достатньо запустити інсталяційний файл, а потім слідувати підказкам, що виникають на екрані.


Після того, як програма буде встановлена, вона автоматично асоціюється з MMP-файлами. Ви зможете відкривати ці документи за подвійним клацанням миші без необхідності кожного разу вручну вибирати додаток для роботи з ними.

Інші варіанти

З форматом MPP пов'язані й інші програми, які не мають нічого спільного з Microsoft Project. Так, наприклад, це розширення використовується в:
 • Musepack. Тут формат MPP присвоюється аудиофайлам, що мають високу швидкість компресії /декомпресії (порівняно з MP3). Правда, зараз це розширення використовується вкрай рідко внаслідок втрати своєї актуальності (воно було замінено на MPC).
 • MobileFrame Publisher. Дана програма використовується для створення мобільних додатків, а MPP є сховищем одного або декількох проектів. На домашніх комп'ютерах звичайних користувачів ця утиліта зустрічається вкрай рідко.
 • Опис розширення MPP. Чим відкрити файл?
  Врахуйте, що заздалегідь визначити, до якої саме з вищеописаних програм відноситься MPP-файл, який потрапив на ваш комп'ютер, не вийде. Найкраще уточнити цю інформацію у людини, який його надіслав.

  Можливі проблеми

  У процесі роботи з MPP файлів ви можете зіткнутися з деякими проблемами. Найчастіше вони виникають в наступних ситуаціях:
 • Файл був пошкоджений. Ви можете спробувати виправити проблеми, повторно завантаживши документ. Крім того, ви можете завантажити його з іншого джерела.
 • Ви намагаєтеся відкрити файл не в тій програмі.
 • На жорсткому диску мало місця для роботи з MPP-документом. Це вкрай рідкісний випадок, але і таке буває.
 • Крім того, завжди перевіряйте MPP файли антивірусом. Є певна ймовірність, що під них замасковані шкідливі програми.

  Популярі новини
  Загрузка...