Розширення PUB - що відкрити?

480 0 Новини високих технологій

Мало кому відомий тип файлів PUB, але якщо ви все-таки зіткнулися з ним, то велика ймовірність, що ви не знаєте, чим відкрити PUB. У цій статті ми якраз таки поговоримо про це, але перш варто пояснити, що це за формат. PUB - це формат документів, в яких можуть одночасно зберігатися і текст, і графік, і картинки. Тобто це дуже зручний варіант для створення, наприклад, бюлетеня або буклету. Ознайомившись безпосередньо з визначенням, можна переходити до розбору програм для взаємодії з цим розширенням.

Перший спосіб: Microsoft Office Publisher

А ви замислювалися, в якій створюється файл формату PUB? Адже логічно буде відкривати файли саме в ній. Загалом, як можна вже здогадатися з назви, при питанні, ніж відкрити PUB, в першу чергу, необхідно замислюватися про програмі Microsoft Office Publisher. Відповідно, у цього додатка немає конкурентів, так як перелік його інструментів не тільки дозволяє переглядати файл представленого формату, але і в повній мірі редагувати його.


Ну а тепер давайте перейдемо безпосередньо до того, як відкрити файл з розширенням PUB у програмі Microsoft Office Publisher.
 • Запустіть програму.
 • Натисніть на кнопку "Файл".
 • Виберіть в меню опцію "Відкрити". До речі, ці ж дії ви можете реалізувати, натиснувши поєднання клавіш Ctrl+O.
 • У вікні файлового менеджера "Провідник" перейдіть у теку, в якій лежить файл формату PUB і, попередньо виділивши його, натисніть кнопку "Відкрити".
 • Після цього файл буде відкритий в додатку. Якщо ви хотіли б прискорити процес відкриття файлу, то можна просто перетягнути його з вікна "Провідника", відкритого окремо від програми Microsoft Office Publisher, у вікно програми.
  Розширення PUB - що відкрити?
  Тепер ви знаєте, чим відкрити PUB, але є ще одна програма для цього, про яку зараз піде мова.

  Другий спосіб: LibreOffice

  Багато користувачів знаходять LibreOffice альтернативою Microsoft Office, і не даремно, адже в арсеналі цього пакета програм є аналогічні. Відповідно, з допомогою LibreOffice можна відкрити файл PUB. Ось як це зробити:
 • Відкрийте програму.
 • Натисніть "Файл".
 • Виберіть із меню "Відкрити" (або просто натисніть Ctrl+O).
 • Виберіть в "Провіднику" потрібний файл.
 • Розширення PUB - що відкрити?
  Тепер ви знаєте другий спосіб, ніж відкрити PUB-файл. Як можна помітити, він також відмінно підходить для відкриття файлів розширення PUB. Ну а тепер перейдемо безпосередньо до висновку.

  Висновок

  За підсумком ми розібрали два способу, ніж відкрити розширення PUB. Обидві програми хороші по-своєму, але в пріоритеті повинна знаходитися саме перша, так як вона є оригінальною програмою для роботи з цим форматом. Але як завжди, вибір, який користуватися, залежить від вас.

  Популярі новини
  Загрузка...