Новини високих технологій
» » Чим відкрити файл EML? Різні способи

Чим відкрити файл EML? Різні способи

24-12-2017, 22:32
990
Користувачі, що ведуть активну переписку по електронній пошті, часом стикаються з файлами, що мають рідкісне розширення EML. У більшості з них робота з цими документами викликає утруднення, адже відкрити їх по подвійному клацанню миші, просто не виходить. Прочитавши статтю, ви дізнаєтеся чим відкрити файл EML, а також які способи можна для цього використовувати.

Що таке EML?

Для початку трохи теорії. Перш ніж відкрити файл EML, необхідно розібратися, що взагалі він із себе представляє. Як не дивно, такий формат мають листи, спочатку отримані, а потім переслані за допомогою поштового клієнта. У більшості випадків ці файли створює стандартний клієнт Outlook Express, який тим не менш встановлений далеко не у всіх користувачів.
Від звичайного листа EML відрізняється наявністю інформації про відправника, одержувача оригіналу та копії, а також сервери, через які була зроблена розсилка. Погодьтеся, не самі корисні дані, але саме через них і виникають проблеми з відкриттям цих файлів.


Що стосується змісту, то EML повідомлення, як і звичайні листи, можуть вміщати звичайний текст, прикріплені зображення, гіперпосилання, архіви і так далі. До речі, не забувайте перевіряти файли цього формату антивірусом, інакше ризикуєте підхопити шкідливе ПЗ при їх відкритті.

Основний спосіб

Як вже було сказано раніше, формат EML створюється в поштовому клієнті Outlook Express, тому логічно було б використовувати саме це додаток для роботи з файлами. Перш все, що вам потрібно завантажити утиліту з офіційного сайту Microsoft, а потім встановити її на свій ПК.
Чим відкрити файл EML? Різні способи
По ідеї, програма повинна автоматично налаштувати асоціацію з EML-форматом, але, якщо цього не сталося, зробіть наступне: Відшукайте файл, який вам необхідно відкрити, і клацніть по ньому правою клавішею мишки. Натисніть «Відкрити за допомогою». Виберіть Outlook Express в списку додатків і підтвердіть зміни. Виконавши це, ви зможете відкривати файли з розширенням EML як в самій програмі, так і за подвійним клацанням миші.

Mozilla Thunderbird

Популярний поштовик, зроблений тією ж командою, що і браузер Firefox. Головною перевагою утиліти є сумісність з усіма популярними операційними системами. Простіше кажучи, якщо на вашому комп'ютері встановлена Linux, і ви не знаєте чим відкрити файл EML, тоді Thunderbird – це однозначно те, що вам потрібно.

Для початку роботи з електронними листами вам спочатку потрібно завантажити і встановити поштовик. Після цього запустіть його і зробіть так: Перейдіть до меню і виберіть рядок «Відкрити повідомлення». Вкажіть шлях до файлу EML. Натисніть «OK» і дочекайтеся закінчення обробки документа програмою. Тепер ви зможете не тільки прочитати лист, але і відредагувати його, зберегти окремі вкладення на свій комп'ютер і додати людини, який надіслав вам повідомлення, в список контактів.

Free EML Reader

Як не дивно, Free EML Reader не є поштовим клієнтом. Ця програма, як можна здогадатися з назви, була спеціально розроблена для того, щоб відкривати файли EML. Чим більше при цьому таких листів накопичилося на вашому комп'ютері, тим раціональніше використовувати утиліту.
Вся справа в тому, що в утиліту вбудована автоматична система пошуку файлів. Іншими словами, вам не потрібно буде самостійно вказувати шлях до кожного окремого повідомленням або ж шукати його через «Провідник». Програма зробить все це за вас.
Отож, скачайте утиліту з офіційного сайту (вона поширюється безкоштовно) і встановіть її. Після цього натисніть на кнопку Search і дочекайтеся закінчення пошуку. Як тільки він завершиться, ви побачите список всіх файлів EML, що зберігаються на вашому комп'ютері. Для відкриття використовується подвійне клацання лівою кнопкою миші.

Без спеціальних програм

Існують альтернативні методи, що дозволяє не використовувати спеціальні програми для відкриття EML файлів. Всього таких способів два і полягають вони в наступному: Обробка через браузер. Просто поміняйте розширення потрібного вам листа з EML на MHT. Після цього почекайте якийсь час (повинна завершитися конвертація), а потім відкрийте файл у браузері. Краще всього використовувати для цього Internet Explorer (EDGE в нових версіях «Віндовс») так як він відображає інформацію найбільш коректно. Текстовий редактор. В цьому випадку, вам потрібно змінити на розширення TXT. Тепер листи можна буде відкривати за допомогою простого «Блокнота» або ж іншого подібного текстового редактора. Як бачите, можна спокійно працювати з файлами EML і не морочитися з установленням окремих програм. Однак, якщо вам доводиться часто стикатися з листами, що мають це розширення, то все ж краще поставити одну із спеціальних утиліт.
Цікаво по темі
Чим відкрити epf-формат?
Чим відкрити epf-формат?
Велика частина користувачів, за винятком невеликого кола фахівців, не знає чим відкрити epf-формат. Воно й не дивно, адже це розширення
Як і чим відкрити файл *.pak? Опис формату файлів *.pak
Як і чим відкрити файл *.pak? Опис формату файлів *.pak
Виникла проблема з відкриттям файлу невідомого формату *.pak? У цій статті розглянемо, як відкрити файл *.pak.
EML формат - чим відкрити і як з ним працювати
EML формат - чим відкрити і як з ним працювати
Кожен з нас рано чи пізно стикається з проблемою відкриття файлів, які прийшли поштою з розширенням EML. Як не дивно, але по клацанню миші даний файл
Якою програмою відкрити EML формат?
Якою програмою відкрити EML формат?
Формат файлу EML являє собою e-mail повідомлення, прийняте за допомогою поштового клієнта, а потім відправлене іншому адресатові. В ньому може
Формат EML: чим відкрити
Формат EML: чим відкрити
Зіткнувшись з проблемою відкриття поштового вкладення з EML, ми, як правило вдаємося до допомоги інтернету і за допомогою пошуковика намагаємося