Де знайти жінку-редгардку в Skyrim і як з нею бути

234 0 Новини високих технологій

Пройшло 7 років з того моменту, як Bethesda Softworks випустила п'яту главу свого неперевершеного ігрового серіалу The Elder Scrolls. Мова йде про одного з найбільш культових і знакових комп'ютерних ігор – Skyrim. Неймовірну популярність їй забезпечила різноманітна система завдань. Виконуючи квести з різними варіантами проходження, де тільки від вибору людини залежить, яким буде завершення чергової історії, можна повністю зануритися в казковий віртуальний світ. Ця стаття про одне з таких завдань – «Час поневірянь», за умовами якого гравцеві належить знайти жінку-редгардку в Skyrim.

Підозрілі алик'рци

Де знайти жінку-редгардку в Skyrim і як з нею бути
Дотримуючись сюжетної лінії завдань, Довакин вбиває дракона, який спалив дотла фортеця Хелген і тепер загрожує столиці Скайріма – Вайтрану. Вельми задоволений собою наш герой повертається до ярлу за нагородою. В рюкзаку у нього повно бойових трофеїв, за які можна виручити непогані гроші. Однак, пройшовши через ворота Вайтрана, гравець стає свідком суперечки двох темношкірих людей зі стражником. Вони безуспішно намагаються довідатися, де знайти жінку-редгардку в Skyrim. Редгардов недолюблюють за їх кепський характер. Вони вкрай нетерпимі до чужинцям, а їх запальність часто призводить до сутичок, що закінчується кривавою розправою. Стражник не особливо церемониться з алик'рцами і вказує їм на вихід. Редгарды розгортаються і підходять до Довакину. Вони пропонують гравцеві пристойну суму грошей за те, щоб він знайшов жінку-редгардку в Skyrim. Так починається завдання «Час поневірянь».


Знайомство з Садией

Де знайти жінку-редгардку в Skyrim і як з нею бути
Продавши торговцям здобуте в поході добро, наш подорожній вирішує знайти жінку-редгардку в Skyrim. Першим ділом він направляється в таверну «Гарцюючий кобила». Хто ще знає більше всіх новин та чуток, як не шинкар. Тут його чекає приємний сюрприз. У таверні працює темношкіра служниця по імені Садія. Коштувало в розмові з нею згадати алик'рцев, як вона захвилювалася і запропонувала продовжити розмову у відокремленому місці – на другому поверсі трактиру. Погодившись, Довакин слід за редгардкой. Опинившись удвох в кімнаті, Садія вихоплює кинджал і загрожує нашому герою. Заспокоївши жінку обіцянкою не завдавати їй шкоди, гравець дізнається, що справжнє ім'я дівчини – Іман. Вона родом із знатного Хаммерфельского роду і відкрито виступала проти Альдмерского Домініону. За це її тепер переслідують наймані вбивці – алик'рци. Дівчина нарікає на те, що їй не до кого звернутися за допомогою і захистом, крім нашого героя. Вона просить Довакина знайти ватажка найманців по імені Кемату і вбити його. Інформацію про подальших пошуках можна отримати у одного з алик'рцев, який, за словами Іман, нещодавно був арештований при спробі проникнути в Вайтран.


Переговори з Кемату

Де знайти жінку-редгардку в Skyrim і як з нею бути
Таким чином, знайшовши жінку-редгардку при проходженні Skyrim, гравець висувається на пошуки «Лігва шахрая». Цю печеру вказав на карті той самий в'язень редгард, якого радила допитати Іман. Подолавши з десяток кілометрів, Довакин наближається до входу в «Лігво шахрая». Тут господарюють бандити, які зовсім не раді гостеві. Домовлятися з ними марно, тому доводиться пробиватися через підземні тунелі з боєм. Зрубавши на своєму шляху близько дюжини голів, гравець знаходить ватажка алик'рцев - Кемату. Проблема лише в тому, що ватажка охороняють шестеро редгардов, готових у будь-яку секунду віддати за нього життя. Вступати в бій проти сімох вояків було б вельми необачно. Ситуація здається безвихідною, але в цей момент Кемату пропонує переговори. Наш герой погоджується і розповідає, що знайшов жінку-редгардку в Skyrim. У відповідь Кемату повідав про те, що Іман - зрадниця. Вона здала Хаммерфелл ворогові і втекла, але місто вистояло. Тепер знатні редгардские будинку бажають помсти. Вони найняли алик'рцев для пошуків втікачки.

Правильне рішення

Де знайти жінку-редгардку в Skyrim і як з нею бути
Тепер перед гравцем стоїть непроста дилема – хто правий: знайдена в Skyrim жінка-редгардка або алик'рци. На жаль, правда так і залишиться покрита таємницею, який би вибір не зробив гравець. Однак є рішення, яке хоч і не відкриє завісу таємниці, але принесе нашому герою подвійну винагороду. Для цього потрібно погодитися на умови Кемату і привести Садію в стайні Вайтрана. Коли нагорода буде отримана, найманця потрібно вбити, а на очнувшуюся редгардку накласти заклинання «заспокоєння». Після цього поговорити з нею та отримати обіцяну винагороду. В результаті гравець отримає в нагороду від обох персонажів по 500 золотих монет.

Популярі новини
Загрузка...