Overwolf - що це за програма

245 0 Новини високих технологій

Ігри - саме вони є головним рушієм розвитку комп'ютерної техніки. Всі розробники "заліза" удосконалюють моделі для того, щоб ігри на них добре йшли. Але мова в статті піде не про "залізо", а про софт для ігор - про Overwol. Що це за програма, для чого вона потрібна і як її налаштувати - це і багато іншого буде розказано в цій статті.

Аккаунт

А почнемо ми свою розповідь з першого запуску зазначеного додатка. Після того як ви вперше двічі клацніть по ярлику на робочому столі, перед вами з'явиться вікно, в якому буде запропоновано зареєструватися в сервісі програми. На даному етапі є три варіанти розвитку подій:
 • Якщо у вас немає облікового запису і ви хочете його завести. У цьому випадку вам потрібно ввести у відповідні поля свої реєстраційні дані і натиснути кнопку Create an account. Після цього на пошту прийде лист з подальшими інструкціями.
 • Якщо у вас немає облікового запису і ви не хочете його заводити. Тоді вам досить буде клацнути по посиланню Skip. Але це загрожує тим, що ви не зможете здійснювати покупки у внутрішньому магазині.
 • Якщо у вас є аккаунт. У цьому випадку вам слід клацнути по посиланню Log In, після чого вас перекине на вікно входу в аккаунт, де потрібно ввести свої дані.
 • Після того, як ви виконали одну з викладених інструкцій, ви зможете повною мірою користуватися програмою Overwolf, ну а зараз давайте поговоримо про деякі налаштування функції додатка.


  Запис з екрана

  Ми ще не знаємо, що це - Overwolf, тому розумно буде почати з перерахування однією з найпопулярніших її функцій - запису з екрана. Про це знають багато - вона дозволяє записувати ваш геймплей гри. Але перед тим як це робити, необхідно зробити деякі налаштування Overwolf. Як це зробити, зараз і розповімо.
 • Запустіть програму.
 • Перейдіть в її налаштування.
 • Відкрийте розділ "Відео".
 • В області Hotkeys призначте клавіші для початку та зупинення процесу запису відео і для знімка екрана.
 • В області Video Folder вкажіть папку, у яку буде зберігатися відзнятий матеріал.
 • В області "Зберігати скріншоти до папки, виберіть папку для збереження скріншотів.
 • В області Video вкажіть пристрої, з яких відбуватиметься запис.
 • Overwolf - що це за програма
  На цьому можна зупинитися, так як цих налаштувань достатньо, щоб комфортно здійснювати запис відео з екрану.


  Відображення FPS

  Якщо у вас не дуже потужний комп'ютер, то ця функція доведеться вам до душі. Коли ви ввійдете в налаштуваннях в розділ FPS і включіть однойменну опцію, в іграх у вас буде відображатися індикатор кадрів в секунду, на підставі яких ви зможете зрозуміти, чи йде у вас гра чи ні. Так, якщо значення опускається нижче 30 то вам рекомендовано знизити графіку в грі.

  Бібліотека

  На даному етапі прочитання вже стає зрозумілим, що Overwolf - це програма для взаємодії з іграми, але вона не тільки дозволяє переглядати FPS і записувати відео, є у неї більш цікаві опції.
  Overwolf - що це за програма
  Однією з таких є внутрішня бібліотека, в якій знаходяться всі ваші встановлені ігри. Справа в тому, що при першому запуску програми вона сканує ваш комп'ютер і додає всі виявлені програми в список. В майбутньому ви можете, не виходячи з програми, запускати їх. При цьому, якщо ви не змогли знайти потрібної гри в списку, вам дозволено самостійно вибирати виконуючий файл. А якщо ігор у вас настільки багато, що доводиться довго шукати потрібну, то ви можете скористатися пошуком.

  Підключення акаунтів

  А закінчимо ми статтю найдивнішу функцією програми - можливістю додавати акаунти відеохостингів і соціальних мереж. Що це означає? Перейшовши в налаштуваннях в розділ "Облікові записи", ви можете прив'язати, наприклад, "Вконтакте", щоб прямо під час гри була можливість відповідати на повідомлення. Або ж ви можете прив'язати облікового запису YouTube, щоб, не виходячи з гри, переглядати улюблені відео.
  Overwolf - що це за програма
  Ось ви і дізналися, що це - Overwolf, але в статті були перераховані далеко не всі опції цього додатка, є ще багато всього цікавого.

  Популярі новини
  Загрузка...