Детальна інструкція: як на "Леново" зробити скріншот екрану

854 0 Новини високих технологій

Багато користувачів персональних комп'ютерів і ноутбуків чули про те, що можна робити знімок екрану свого комп'ютера. І якщо ви в числі тих, хто не знає, як це робити, то ви потрапили куди треба. У цій статті ми поговоримо про те, як на "Леново" зробити скріншот екрану. Але варто відразу ж обмовитися, що дана інструкція буде стосуватися не тільки ноутбуків цієї фірми, але і всіх інших.

Детальна інструкція: як на "Леново" зробити скріншот екрану

Робимо скріншот всього екрану

Способів того, як на "Леново" зробити скріншот екрану, досить багато, тому почнемо з самого простого і легкодоступного - знімка всієї області монітора. Даний спосіб воістину простий, адже для його реалізації потрібно лише натиснути одну кнопку на клавіатурі. Примітно також те, що ця функція є стандартною в усьому інструментарії Windows, тобто вам не доведеться скачувати сторонній софт. Отже, ця кнопка називається Print Screen. Але на ноутбуках найчастіше використовується скорочення - PrtScn. Ця клавіша знаходиться у верхній правій області клавіатури, поряд з такими клавішами, як Insert, ScrLk і Home. Ви можете спостерігати її розташування на фотографії нижче.

Детальна інструкція: як на "Леново" зробити скріншот екрану
Швидше за все, ви вже натиснули цю кнопку і помітили, що нічого не сталося. Взагалі-то, сталося. Знімок екрана помістився в буфер обміну. Що це таке, розповідати не будемо, краще роз'яснимо, що робити далі. Вам тепер треба увійти в якій-небудь фоторедактор. Увійдемо в Paint, так як він завжди під рукою. Натисніть кнопку "Пуск" і в категорії "Всі програми", потім перейдіть в папку "Стандартні" і відкрийте Paint. Тепер потрібно вивантажити з буфера обміну ваше зображення. Для цього натисніть сполучення клавіш Ctrl+V. Все, зображення перед вами. Тепер його потрібно зберегти. Натисніть сполучення клавіш Ctrl+S. Вкажіть, куди саме потрібно його зберегти, і натисніть кнопку. Ось і все, тепер ви знаєте, як зробити скріншот на ноутбук "Леново". Але це всього лише один спосіб, а ми рухаємося далі.

Робимо скріншот вікна

Тепер давайте розберемо ситуацію, в якій ви хочете зробити знімок лише одного вікна на моніторі. Адже якщо хтось знає, як робити знімок всього екрана, то як на "Леново" зробити скріншот лише активного вікна - одиниці. Насправді, це так само просто, як і в попередньому способі. Є лише єдина відмінність, тепер потрібно натиснути дві клавіші - це Alt + PrtScn. Як тільки вони будуть натиснуті, то зображення поміститься в буфер обміну. Щоб його витягти і помістити на жорсткий диск, необхідно проробити ті ж самі маніпуляції з програмою Paint.
Детальна інструкція: як на "Леново" зробити скріншот екрану
Зверніть увагу, що знімок буде зроблено лише активного вікна, тобто того, яким ви зараз користуєтесь. Цей спосіб відмінно підходить, якщо на робочому столі відкрито дуже багато вікон, а вам потрібно лише одне на зображенні. Ось тепер ви знаєте, як на "Леново" зробити скріншот певного вікна. Рухаємося далі.

Робимо скріншот окремої області

А хтось знає про програму "Ножиці"? Ні? А дарма, адже вона дозволяє робити знімок довільної області екрану. Зараз ми детально розберемося, як на "Леново" зробити скріншот довільної області.

Для початку потрібно відкрити ту саму програму "Ножиці". Для цього вам потрібно увійти в меню "Пуск", далі в розділі "Усі програми" знайти папку "Стандартні" і вже в ній відкрити "Ножиці". Ще ви можете скористатися пошуком в тому самому меню "Пуск". Після відкриття програми перед вами з'явиться маленьке віконце, в той час як вся область екрану стане білястої. Відразу зверніть увагу на кнопку "Створити". Після натискання на неї відкриється список, що випадає з наступними інструментами:
 • Довільна форма - ви самі можете вибрате область, не обмежуючись певною формою знімка.
 • Прямокутник - ви виділяєте прямокутну область для знімка екрана.
 • Вікно - вибравши цей пункт, ви побачите пропозицію вибрати вікно, яке необхідно фотографувати.
 • Весь екран - робить знімок всього екрана.
 • Детальна інструкція: як на "Леново" зробити скріншот екрану
  Тепер вам залишається лише зробити знімок екрану. Після цього відкриється вікно зі знімком. Ви можете внести невеликі корективи і зберегти його на жорсткий диск. Ось ви і знаєте третій спосіб того, як на "Леново" зробити скріншот визначеної області екрану.

  Робимо скріншот з допомогою сторонньої програми

  Зараз буде представлена програма DuckCapture. За допомогою неї ви зможете:
 • Подібно програмі "Ножиці", робити знімки вікна, всього екрану або вибраної області.
 • Знімати окремі елементи одного вікна.
 • Змінювати конфігурації зробленого знімка за допомогою простих налаштувань.
 • Робити скріншоти, використовуючи мишку або гарячі клавіші.
 • Вибирати формат зображення при збереженні.
 • І це не всі переваги даної програми. Ось ми і розібрали останній спосіб того, як зробити скріншот на ноутбуці. "Леново" G50 до речі, не є винятком і всі вищеперелічені способи працюють на цій моделі.

  Популярі новини
  Загрузка...