Де ввести ключ у «Стимі»? Активація ключів на ПК і смартфон

469 0 Новини високих технологій

Як відомо багатьом геймерам, ігри в цифровому магазині Steam можна не тільки купувати, але і прив'язувати до свого облікового запису, активувавши спеціальний ключ. Для дуже багатьох такий спосіб є більш зручним. Проблема полягає в тому, що не всі користувачі знають, де у «Стимі» ввести ключ. Ця стаття як раз присвячена цьому питанню.

Навіщо потрібні ключі

Не секрет, що в Steam регулярно проводяться різноманітні акції, в ході яких можна придбати ту чи іншу гру за дуже вигідною ціною. Не обов'язково при цьому прив'язувати її до свого аккаунту. Можна просто зберегти гру у вигляді ключа, а потім, через якийсь час, перепродати, зробивши невелику націнку. Саме за таким принципом і здійснюється торгівля на всіляких геймерських ресурсах, що пропонують товари за цінами нижче, ніж в самому «Стимі».


Де ввести ключ у «Стимі»? Активація ключів на ПК і смартфон
Крім того, ви можете робити подарунки своїм друзям. Просто повідомте людині, яку ви хочете порадувати, ключ. Як тільки користувач активує його, гра прив'яжеться до аккаунту і буде доступна без будь-яких обмежень.

Активація ключа на ПК

Отже, ви розжилися ключем і хочете його активувати. Для початку розглянемо, як зробити це на ПК, так як даний спосіб використовується найчастіше:
 • Перше, що вам потрібно зробити, – це завантажити та встановити клієнт Steam на свій комп'ютер (за умови, що ви ще не зробили цього раніше).
 • Далі слід створити обліковий запис (знову ж, якщо у вас її ще немає) і авторизуватися під нею в клієнті.
 • Тепер знайдіть значок Steam в правому куті панелі задач і клацніть на ньому правою кнопкою мишки.
 • Виберіть розділ «Бібліотека». Це саме те місце, де ввести ключ гри в «Стимі» найзручніше. Є й інші варіанти, але вони більш заплутані.
 • Де ввести ключ у «Стимі»? Активація ключів на ПК і смартфон
  Вам залишилося тільки натиснути на кнопку «Додати» в лівому нижньому кутку робочого вікна Steam, вибрати «Активувати», а потім ввести ключ з'явилася в рядку. Якщо все зроблено правильно, через пару хвилин гра прив'яжеться до вашого аккаунту і почнеться її встановлення.

  Активація на смартфоні

  Буває так, що вам потрібно терміново прив'язати гру до свого облікового запису, а під рукою немає комп'ютера та доступу до Стиму». Де ввести ключ в такому випадку? На допомогу прийде ваш смартфон. Точніше, це можна зробити в спеціальному Android-додатку, яке називається Ice Client: Steam Trading. Першим ділом скачайте та встановіть його, а потім зробіть наступне:
 • Запустіть програму і авторизуйтесь, використавши свій логін і пароль від Steam.
 • Відкрийте меню (ліворуч), а потім виберіть розділ «Бібліотека» (Library).
 • Натисніть на «Плюс» і вставте ключ в з'явилася рядок. Натисніть «OK».
  Де ввести ключ у «Стимі»? Активація ключів на ПК і смартфон
 • Після цього треба трохи почекати. Ви побачите на екрані повідомлення, що сповіщає про те, що ключ успішно активований. На цьому робота з додатком завершена.

  Популярі новини
  Загрузка...