Три способи як зарядити камінь душ у Skyrim

413 0 Новини високих технологій

11 листопада 2011 року шанувальники серії ігор The Elder Scrolls тріумфували. Вийшла п'ята частина «Таємних сувоїв», під назвою – «Скайрим». Ця стаття розповість про те, як заряджати камінь душ у Skyrim.

Ласкаво просимо в казку

Гра позитивно відрізняється від своєї попередниці – Oblivion. Промальовування в Skyrim ступнула далеко вперед. Деталізація стала настільки якісною, що при першому ж запуску хочеться зануритися в захоплюючий світ повністю і без залишку. З куща на кущ пурхають різнокольорові метелики і бабки. Серед гойдаються від вітру дерев бігають зайці і ведмеді. Зграя вовків атакує великого рогатого оленя, а на стежці стоїть мисливець з натягнутою тятивою лука і цілиться в одного з хижаків. Густий ліс змінюється неприступними горами, біля підніжжя яких хлюпоче річка. Від стрибка у воду летять настільки реалістичні бризки, що мимоволі брови повзуть вгору, окреслюючи зморшку подиву на лобі. Все в світі Skyrim наповнене рухом і тому здається живим.


Дивна властивість душі

Прокачування ігрового персонажа не прив'язана до певних умов. Будучи магом, можна спокійно хизуватися у важких обладунках, а воїни здатні вивчати заклинання. Є в грі особливості, про які варто знати кожному геймеру, яким би класом він не грав. Практично всі істоти у грі, за винятком механічних, володіють душею. Її можна використовувати в якості посилення своєї екіпіровки, попередньо уклавши в камінь душ. Розглянемо докладніше, як зарядити камінь душ у Skyrim.

Види каменів душ і де їх взяти

Три способи як зарядити камінь душ у Skyrim
Камені душ у «Скайриме» бувають світлі і чорні. Самі малооб'ємні світлі камені душ – «крихітні», наймісткіші – «великі». До того ж бувають «маленькі», «звичайні» і «великі». Їх можна знайти в будь-якій локації ігрового світу. Трапляються вони в скринях і в продажу у торговців. А можна й просто поцупити у ігрового персонажа. Чорні камені душ трапляються набагато рідше і бувають тільки одного розміру – «великі». Щоб заповнити чорний камінь душ в Skyrim, потрібно вбити ігрового персонажа будь-якої раси.


Світлі ж камені призначені для витягування душі з монстрів і тварин. Чим більше камінь, тим вище повинен бути рівень супротивника, щоб повністю заповнити. «Крихітний» камінь заповниться будь вбивством, а ось для «великого» знадобиться вступити в сутичку з мамонтом. Зустрівши на своєму шляху статую Азури, гравець отримає завдання. Нагородою за його виконання буде на вибір: або чорна зірка Азури, або біла. Ця зірка – невичерпне сховище душ. На відміну від каменів, вона не зникає після використання.

Перший спосіб захоплення душі

Три способи як зарядити камінь душ у Skyrim
Як зарядити камінь душ у Skyrim за допомогою заклинання. Цей спосіб стає доступним на початковій стадії гри. Дотримуючись сюжетної лінії, гравець потрапляє в столицю – місто Вайтран. Там відбувається знайомство з придворним магом. У нього можна купити книгу з заклинанням Soul trap. Воно накладається на противника і діє 60 секунд. Його вбивство автоматично заповнює порожній камінь душ, лежить в інвентарі.

Другий спосіб

Три способи як зарядити камінь душ у Skyrim
Як зарядити камінь душ в Skyrim, використовуючи зброю. Спосіб полягає в накладенні на зброю ефекту поглинання душі. Це необов'язково має бути основна зброя. Підійде будь-кинджал, знайдений під час подорожей. Рекомендація для такого способу: опустити здоров'я противника до 10% і добивати зачарованим зброєю.

Третій спосіб

Три способи як зарядити камінь душ у Skyrim
Розкриття секрету, як зарядити камінь душ у Skyrim допомогою драконячого крику «Розрив душі». Щоб її вивчити, треба виконати завдання «Дюрневир». В нагороду дається крик «Виклик Дюрневира», за допомогою якого призивається дракон. Тричі убивши таким чином дракона, гравець вивчає «Розрив душі».

Невелика підказка

Щоб спростити завдання по зарядці каменю душ в Skyrim, варто скористатися меню швидкого доступу. Спочатку потрібно додати заклинання або зачароване зброю в обране. Потім відкрити меню обраного, навести курсор на потрібний пункт і присвоїти йому цифру від 1 до 8.

Популярі новини
Загрузка...