ПСП - це портативна консоль з багатим минулим

222 0 Новини високих технологій

ПСП - це універсальна ігрова приставка, якою можна користуватися в будь-якому місці. Вона невелика, має зручним розташуванням кнопок управління і пропонує широкий перелік ігрових проектів. Залишилося тільки розібратися в перевагах цієї приставки, розглянути перелік ігор на ПСП і торкнутися питання доцільності її покупки.

Що це за слово?

Для початку варто розібратися, а що являє собою ПЗП? Це чергова розробка від компанії Sony, яка вирішила надати широкий пласт можливостей для тих, хто любить проводити час за ігровими розвагами в будь-якому місці. Раніше подібну функцію виконували «Тетріс» і Tamagochi, а тепер технології зробили крок далеко вперед і пропонують більш досконалі різновиди інтерактивного розваги.


Приставку досить просто зарядити, встановити ігри, і можна сміливо починати грати. Правда, варто розуміти, що екран у ігрової консолі подібного формату не настільки великий, як хотілося б, але його цілком достатньо для отримання задоволення.
ПСП - це портативна консоль з багатим минулим

Переваги приставки

Ми вже встигли вище розібрати головний недолік ПСП. Це не настільки критично, але пам'ятати про нього варто. А тепер слід відзначити основні переваги, які роблять ігрову приставку унікальною:
 • Вона невелика і поміщається в невелику сумку. Це дозволяє без проблем брати її з собою в дорогу і грати в транспорті, літаку або навіть під час прогулянки.
 • Вона має достатньо потужностей, щоб надавати користувачам красиву графічну картинку і приємний рівень продуктивності, тому на ній можна зустріти масу сучасних ігрових проектів, серед яких навіть є ГТА на ПСП.
 • Широкий асортимент ігрових проектів встиг включити в себе понад 130 ігор, кожна з яких унікальна по-своєму, має ексклюзивність і навіть багатокористувацький режим.
 • Варто відзначити високий рівень заряду акумулятора і можливість грати до 12 годин.
 • Приємним моментом є, що російська ПСП теж є. Вона володіє повноцінною локалізацією системи і вільно поширюється на території Російської Федерації.
 • Як бачите, унікальність приставки говорить сама за себе, тому не варто упускати можливості познайомитися з нею ближче. Ви не тільки зможете активно грати з друзями, але і бути з ними на зв'язку за допомогою внутрішніх чатів для спілкування, так як приставка підтримує підписку PS Store.


  ПСП - це портативна консоль з багатим минулим

  Асортимент ігор

  Коли мова заходить про основні інтерактивних розвагах, то ПСП володіє багатим асортиментом. Різноманітні жанри, численні багатокористувацькі ігри, легендарні серії та ігри на ПСП російською - всього цього різноманіття достатньо, щоб з великим задоволенням проводити час і насолоджуватися ігровими пригодами. Вже зараз можна сміливо грати в наступне:
 • Повноцінна ігрова серія Final Fantasy.
 • Численні номерні серії файтинга UFC і Tekken.
 • Пригодницькі ігри на зразок GTA і Littl Big.
 • Маса рольових ігор у жанрі jRPG.
 • Симулятори і стратегії.
 • Великий вибір гоночних симуляторів і т. д.
 • Як бачите, розробок для даної ігрової приставки предостатньо. Варто зазначити, що в більшості проектів все ще підтримуються сервери і можливість онлайн-ігри.
  ПСП - це портативна консоль з багатим минулим

  Локалізація ігор

  Багатьом цікава ситуація з локалізацією ігрових проектів, але хвилюватися з цього приводу не варто. Завдяки зусиллям користувачів, практично всі ігри мають русификаторами, які зачіпають не тільки меню, але і текст, і навіть озвучку. Так, деякі розробники випускали російські версії, але більшість ігор залишалося без уваги. Тому спільнота фанатів займався перекладами, а вся їх робота доступна абсолютно безкоштовно. Досить буде просто окремо встановлювати українізатор, і грати стане набагато приємніше.
  ПСП - це портативна консоль з багатим минулим

  Виходять нові ігри?

  А тепер варто поговорити про неприємне - актуальності ПСП. На даний момент сучасний ігровий ринок має більш досконалі варіанти розважальної атрибутики - взяти, приміром, навіть Nintendo Switch. Дана приставка стала лідером у плані популярності, і тепер розробники орієнтуються виключно на неї. Крім того, сучасні мобільні смартфони отримали величезний поштовх у плані технологічного оснащення і перевершують ПСП відразу за кількома показниками, аналогічно привертаючи увагу великих компаній, що займаються розробкою ігрових розваг. Тому ПСП отримала статус "неактуальною" і змушена тільки радувати фанатів і виключно наявною базою ігор, нових релізів вже не буде.
  ПСП - це портативна консоль з багатим минулим

  Перспективи купівлі приставки

  Незважаючи на низький показник актуальності, замислюватися про купівлю ПСП варто в жодному разі. Справа в тому, що вона вийшла давно, має величезну базу ігор, і при цьому ціна на дане розвага в кілька разів нижче, ніж на сучасні варіанти, хоча ігри за якістю все ще тримають планку. І якщо ви часто перебуваєте в роз'їздах, змушені подорожувати в поїздах або здійснювати тривалі перельоти, ПСП стане відмінним способом скоротати час. Не варто забувати, що приставка може бути прекрасним розвагою і для вашої дитини, тільки обов'язково продумайте режим, щоб він не надто захоплювався. Тепер ми розібралися з усіма питаннями, що стосуються приставки ПСП. Це відмінний варіант для нетривалого насолоди старенькими іграми, прекрасна можливість грати в будь-якому місці і незалежно від часу. А що вже говорити про низьку ціну на розвагу! Вам залишилося тільки особисто подумати про покупку, а знавці ж обов'язково порекомендують зробити це, так як на даний момент приставка повністю окупає всі витрачені на неї гроші.

  Популярі новини
  Загрузка...