Новини високих технологій
» » Топ-100 ігор на ПК: актуальний рейтинг

Топ-100 ігор на ПК: актуальний рейтинг

22-01-2017, 21:18
1 471
Список "Топ-100 ігор на ПК" рідко піддається змінами у верхній частині. Сюди потрапляють лише ті проекти, які змогли принести щось нове і стати проривом в свої роки. Критики стають все жорсткішими, а користувачів складно чимось здивувати. Саме тому люди звикли до того, що рейтинг майже не змінюється, і за рік до нього потрапляє менше п'яти шедеврів. З-за цього геймери прагнуть пройти як можна більше розробок зі списку і вивчити його напам'ять.

Як визначається рейтинг

При складанні рейтингу "Топ-100 ігор на ПК" професіонали керуються двома факторами. Він може змінюватись в залежності від погляду людини, яка його складає. Перший включає в себе оцінки ігрового співтовариства. Проводяться тести, і кожен бажаючий геймер ставить заслужені бали. У підсумку береться середнє значення і записується.
Другим аспектом вважається оцінка авторитетних ігрових видавців, критиків і блогерів. Вони дивляться на речі більш об'єктивно і керуються при оцінці тільки технічними параметрами. Далі підбиваються підсумки, і виводиться топ-100 найкращих ігор на ПК. Такий метод вже практикується більше десяти років, і з ним погоджуються користувачі. Геймери звикли складати особистий рейтинг, який залежить тільки від їх уподобань, але на загальний список вони обов'язково звертають увагу.

Шутери, дій і пригоди

У топ-100 ігор на ПК присутні майже всі жанри ігрової індустрії. Незмінними лідерами залишаються шутери, дій і пригоди. На першому місці вже довгий час залишається перша частина серії Deus Ex. Протистояння людей з протезами і механічно модернізованих особистостей проти звичайних громадян зачепило серця всього співтовариства.
Їй на п'яти в цьому настає Half Life 2 а оригінальна частина цієї лінійки розташувалася на четвертому місці. Між ними вклинився жартівливий онлайн-шутер Team Fortress 2 де гумор цінується більше реалістичності подій, що відбуваються. З першого десятка серед цих жанрів на восьмому місці присутній Planescape: Torment. У другому десятку спостерігається схожа ситуація. П'ять проектів належать до даних жанрами, і тенденція йде до самого закінчення списку. Тут можна побачити GTA IV, Unreal Tournament 2004 Max Payne 2. Варто зазначити, що присутні в списку і ігри для слабких ПК. Топ-100 визначається за роки існування індустрії. Наприклад, вищезазначені розробки легко запустяться на слабких системах.

Стратегії і РПГ

Крім шутерів та інших бойовиків, хороші позиції відвоювали і інші жанри. Серед них виділяються стратегії та рольові ігри, які помітні в перших двадцяти позиціях. Серед РПГ-категорії відразу три проекти прорвалися в першу десятку. Мова йде про першої і третьої частини Fallout і прекрасною частини четвертої серії «Стародавні сувої» під назвою Oblivion.
У першому випадку гравцям належить боротися з апокаліпсисом після ядерної війни, а в другому - вивчати і підкорювати фантастичний світ Тамріеля. Серед стратегій в топ-100 ігор на ПК варто відзначити Rome: Total War (5-е місце) і Civilization IV (12-я позиція). Любителям індустрії цифрових розваг рекомендується уважно вивчити рейтинг. Пробувати для себе ці шедеври варто з верхнього рядка. Завантажуйте собі на комп'ютер IL-2 або Mirrors Edge. Вас здивує пишність цих проектів, адже вони на 100-му і 99-му місцях. Краще ще тільки попереду.
Цікаво по темі
Рейтинг ігрових ноутбуків NoutList.Ru: огляд, опис, характеристики і відгуки
Рейтинг ігрових ноутбуків NoutList.Ru: огляд, опис, характеристики і відгуки
Ігрові ноутбуки – це найбільш потужні моделі портативних комп'ютерів, які займають лідируючі позиції по багатьом параметрам. Вирішальною
Fallout 3: системні вимоги для комфортної гри
Fallout 3: системні вимоги для комфортної гри
Будь-який геймер кілька раз у житті стикався з проблемою, коли гра дуже погано запускається на комп'ютері. Причина цьому - високі системні вимоги та
Ігри про Громадянську війну в Росії: огляд
Ігри про Громадянську війну в Росії: огляд
Існує з десяток ігор, в яких йде мова про Росії і битвах. Але серед цих військових геймерських проектів ігри про Громадянську війну в Росії практично
Кращі ігри стелс-екшен на ПК
Кращі ігри стелс-екшен на ПК
У ігровій індустрії існує кілька жанрів, і кожен з них має своїх шанувальників. У цьому невеликому огляді ми поговоримо про такий категорії, як
Симулятор - це Симулятор водіння. Ігри-симулятори
Симулятор - це Симулятор водіння. Ігри-симулятори
Ігри-симулятори вважаються одними з найпопулярніших серед усіх жанрів індустрії. Цей напрямок має низку особливостей, за які люди їх люблять.