Як отримати меч «Сяйво Світанку» в «Скайриме»?

191 0 Новини високих технологій

У популярної RPG ви можете зустріти величезну кількість різноманітних предметів. Частина з них є унікальною і добувається тільки при проходженні складних завдань, а іншу частину можна скрафтить самостійно або знайти у торговців. У даній статті ми обговоримо меч "Сяйво Світанку" в "Скайриме".

Як отримати меч «Сяйво Світанку» в «Скайриме»?

Опис предмета

Даний меч є одноручних даэдрическим зброєю. Предмет не можна скрафтить самостійно з ресурсів або знайти в скрині, в торговця і так далі. Унікальне зброю створено принцесою Меридией, як свідчить легенда. За зовнішнім виглядом нагадує суміш даэдрического і срібного мечів. Від першого зброї дістався клинок, а від другого – рукоятка. Відмінною особливістю є світло в центрі клинка.


Тепер щодо характеристик. Меч має здатність відлякувати нечисть, спалювати живих мерців і наносити підвищений шкоди. Також зброя завдає додатковий шкоди стихією вогню. Однак цей показник залежить не від характеристик предмета, а від рівня вміння «Посилене полум'я». Після вбивства ворог перетворюється на невелику гору попелу. Іноді активується удар по площі. Якщо ваш герой є вампіром, то вогненний втрат ворогам позначиться і на його здоров'я. Тепер розберемося, де взяти меч «Сяйво Світанку» в «Скайриме».

Як дістати?

Ви можете активувати квест на даний зброю при досягненні 12 рівня. Для цього необхідно прийти до дороговказною зірки Меридии і активувати її. Отже, ви почали завдання «Світанкова зоря» для отримання зброї «Сяйво Світанку» в «Скайриме». Активується квест після того, як ви знайдете дивний кристал в одному з випадкових скринь. Богиня Меридия заговорить з героєм через цей кристал і попросить виконати одне прохання.


Тепер вам необхідно відправитися в святилище біля Солитьюда. На підході до нього ви помітите древненордские споруди. Це означає, що ви рухаєтеся в правильному напрямку. Вам доведеться очистити святилище від некромантов і нежиті, які паплюжать честь богині. Замість допомоги Меридия обіцяє подарувати герою «Сяйва Світанку». У «Скайриме», якщо ви вже знайомі з цією грою, досить заплутані підземелля, тому на пошуки головного ворога потрібен час.
Як отримати меч «Сяйво Світанку» в «Скайриме»?

Кінець квесту

Після того як ви розправилися з нежиттю, богиня попросить відправитися в її храм і активувати статуї. Після активації всіх кристалів ви побачите, як промінь світла з'єднується в один ланцюжок. Після цього ви отримаєте заповітний меч. Потім герой буде телепортований назад. Повернутися в храм Меридии не можна. Тепер ви знаєте, як отримати «Сяйво Світанку» в «Скайриме».

Популярі новини
Загрузка...