DayZ: системні вимоги та огляд гри

263 0 Новини високих технологій

DayZ - популярна комп'ютерна гра в жанрі survival horror з елементами екшену і у відкритому світі. Фахівці студії Bohemia Interactive на основі шутера Arma 2 створили власне бачення проекту на зомбі тематику. Познайомимося ближче з цією грою і розглянемо системні вимоги DayZ.

Про чим гра?

В даному проекті за основу була взята тема зомбі і виживання після апокаліпсису. Повністю багатокористувацька модифікація пропонує відкритий світ, безліч предметів, можливість крафта і взаємодія з іншими гравцями за допомогою письмового і голосового чату. Створення гри почалося в 2012 році і триває по сей день. Незважаючи на такий довгий період розробки, гравці по всьому світу купили більше 2 мільйонів копій. Додавання нового контенту та поліпшення вже наявного відбувається досить повільно, тому у гри не найкращі відгуки навіть серед завзятих шанувальників. Також на популярність і затребуваність вплинули системні вимоги DayZ. Хоч основою для гри і є досить застарілий двигун від Arma 3 оптимізація проекту сильно кульгає. З-за цього ви не досягнете стабільного кількості ФПС протягом всієї сесії навіть на потужному комп'ютері. Познайомимося з мінімальними і рекомендованими характеристиками персональних комп'ютерів, які будуть потрібні для низьких і високих параметрів якості графіки відповідно.


DayZ: системні вимоги та огляд гри

Системні вимоги DayZ

Мінімальні вимоги до комп'ютера для запуску гри на слабких налаштуваннях графіки досить демократичні. Для комфортного геймплея вам потрібно буде приблизно наступна конфігурація:
 • операційна система Windows Vista і новіше;
 • 2-ядерний процесор Intel Dual Core або аналогічний від компанії AMD з частотою 24 ГГц;
 • мінімум 2Гб оперативної пам'яті;
 • відеокарта GeForce 8800 GT або аналог від AMD з пам'яттю 512 Мб або більше;
 • 10 Гб вільного місця на жорсткому диску для інсталяції.
 • На такому комп'ютері ви зможете насолодитися грою DayZ, виставивши низьку графіком. Однак і в цьому випадку не гарантується повна стабільність. Щоб мінімізувати шанс появи лагів або зависань, необхідно дотримувати наступні системні вимоги DayZ Standalone:
 • операційна система Windows 764-bit або новіше;
 • процесор Intel Core i5 або аналог від AMD;
 • мінімальна кількість оперативної пам'яті - 4 Гб;
 • відеокарта з пам'яттю 1 Гб або більше;
 • 14 Гб вільного місця на вінчестері для установки.
 • Також вам обов'язково потрібно швидкісне і стабільне підключення до інтернету. Швидкість і якість з'єднання прямо впливають на пінг і зв'язок з сервером. З-за постійних розривів можуть статися неприємні ситуації, пов'язані з іншими гравцями. Ми розглянули системні вимоги DayZ, тому тепер трохи поговоримо про сам геймплеї.
  DayZ: системні вимоги та огляд гри

  Суть геймплея

  На початку гри вам необхідно створити унікального персонажа, якому належить виживати у ворожому і злом світі. Цей світ наповнений зомбі і порожніми будинками, в яких можна знайти дорогоцінні речі у вигляді зброї, броні, медичних засобів та їжі. Останнє буде чи не першорядним, оскільки без їжі і води ваш герой довго не протримається (навіть якщо переживе напад зомбі). Складності додає те, що ви з'являєтеся тут абсолютно один, без карти, без допомоги. Навіть кооперуватися з зі своїми друзями доведеться дуже довго. Якщо ваш пристрій відповідає вимогам DayZ на PC, то обов'язково виставляйте дальність промальовування місцевості і персонажів на максимум. Так вам буде простіше помітити інших гравців і ворогів, тобто бути готовим до нападу або раптового спілкування з іншими выживающими.
  DayZ: системні вимоги та огляд гри

  Висновок

  В DayZ Standalone немає права на помилку - після кожної смерті ви втрачаєте лут і всього персонажа. Від цього визначення survival стає ще більш точним і відповідним до даної гри. Якщо ви є шанувальником жанру, то обов'язково придбайте копію гри в Steam.

  Популярі новини
  Загрузка...