Докладно про те, як дізнатися свій логін у «ВК»

307 0 Новини високих технологій

Сьогодні ми розповімо, як дізнатися логін і пароль від «ВК». В цій якості на даному ресурсі можуть виступати одночасно три типи даних, які пов'язані з певним обліковим записом: URL-адреса, поштовий ящик, мобільний телефон. Зазначимо, що у вихідній версії персонального профілю електронну адресу відсутня. Пошту доводиться вказувати пізніше, вручну. Також корисно знати, що унікальний URL сторінки відповідає ідентифікатору, назначаемому всім новим користувачам соціальної мережі.

Дізнаємося логін допомогою налаштувань

Докладно про те, як дізнатися свій логін у «ВК»
Спочатку розглянемо найпростіший варіант того, як дізнатися логін сторінки «ВК». Для цього достатньо зазирнути в розділ налаштувань сторінки. Попередньо потрібно пройти авторизацію. Для входу на сайт можна використовувати пошту або номер телефону. Далі натискаємо на аватар аккаунта, який розташований у верхньому правому кутку сторінки.


У виниклому меню сайту натискаємо на пункт «Налаштування». Далі переходимо до вкладці «Загальне». Якщо ви ставите питанням, як дізнатися свій логін у «ВК» і плануєте в цьому як використовувати E-Mail, слід відшукати на сторінці відповідний блок, і натиснути на посилання «Змінити». В полі під назвою «нова адреса» вказуємо діючу електронну пошту. Використовуємо кнопку «Зберегти». При необхідності підтверджуємо дію отриманим на телефон кодом. Після цього можна буде використовувати новий логін (пошту).

Мобільний і посилання

Докладно про те, як дізнатися свій логін у «ВК»
Вирішити питання, як дізнатися свій логін у «ВК», можна схожим чином, навіть якщо ви хочете в цьому як використовувати телефон. Зміна полягає лише в тому, що нам потрібен блок «Номер телефону».


У ньому можна дізнатися прив'язаний до аккаунту мобільний або змінити його. Також слід сказати, як дізнатися свій логін у «ВК», якщо в цій якості використовується URL профілю. Необхідні нам дані наведені в блоці «Адреса сторінки».

Пароль

Ми вже розповіли, як дізнатися свій логін у «ВК». Про паролі слід поговорити окремо. Шукати його також чекає в розділі «Налаштування». Переходимо до нього. Відкриваємо блок «Пароль». Можна натиснути кнопку «Змінити», щоб відкрити форму для зміни пароля. В такому випадку нам потрібно вказати попередні дані, а потім двічі ввести новий пароль. Після закінчення цих дій використовуємо кнопку «Змінити пароль». Проте ця форма не дозволяє подивитися діючий код без його зміни. У цьому може допомогти браузер. Він буде корисний, якщо ви зберігали дані для входу на сайт в самому браузері. Цю інформацію браузер сам пропонує зберегти, коли ви входите на сайт.
Докладно про те, як дізнатися свій логін у «ВК»
Опишемо, як її дізнатися, використовуючи в якості прикладу Mozilla Firefox. Відкриваємо меню, переходимо до пункту «Налаштування». Далі нам потрібна вкладка «Захист». Тут використовуємо функцію «Збережені логіни». Після цього виникне форма, в якій будуть приведені всі збережені дані. Використовуємо рядок пошуку і вказуємо в ній vk.com. В результаті ми отримаємо перелік усіх логінов, для яких були збережені дані. Після цього натискаємо на кнопку «Показати паролі». Потрібно підтвердження операції. Натискаємо «Так». У формі виникне додаткове поле під назвою «Паролі». Саме в ньому відображаються дані для входу.

Популярі новини
Загрузка...