Новини високих технологій
» » Як видалити акаунт у "Пеклі" - детальна інструкція

Як видалити акаунт у "Пеклі" - детальна інструкція

10-01-2018, 17:48
442
Велике число користувачів мережі Інтернет зареєстрований на різних сайтах знайомств, хтось реєструється для спілкування, а хтось просто заради інтересу. Всіх їх об'єднує одна проблема – як видалити обліковий запис? У "Пеклі" це зробити легко.

Що це за соціальна мережа?

Користувачів мережі "Пеклі" налічується понад 100 мільйонів. З'явилася вона в 2011 році, а творцем вважається російський підприємець. Відмінною рисою цієї мережі є підтримка більшості мов світу. Абсолютно несподівано мережа набула успіх, особливо в Італії, Іспанії та Латинській Америці. Сайт знайомств існує вже більше шести років, а активність користувачів не спадає. Тут можна знайомитися, спілкуватися, обмінюватися відео і фотографіями. Якщо ж з якихось причин соціальна мережа набридла, питання того, як видалити акаунт у "Пеклі", легко вирішуємо.


Як вийти з системи назавжди?

Для того, щоб видалити свій профіль, необхідно перш за все пам'ятати свої дані, логін і пароль. Якщо ж вони забуті, їх можна відновити, натиснувши на кнопку «забули пароль», і система надішле на електронну пошту, вказану при реєстрації, посилання на відновлення. Це слід зробити перед тим, як видаляти аккаунт в "Пеклі". Далі потрібно діяти за інструкціями: Перш за все, потрібно натиснути у верхньому лівому куті на своє ім'я в системі. Після того, як відкриється персональна сторінка, у правому верхньому кутку з'явиться значок «шестірня», натиснути на нього, з'являється меню «Параметри». Тут потрібно перегорнути до самого кінця сторінки, поки не з'явиться посилання «Видалити профіль». Після натискання на неї з'являється вікно, в якому будуть показані варіанти дій, система запропонує на деякий час заморозити сторінку або зробити запис невидимкою, також присутня кнопка «Видалити». Вибравши потрібну дію, користувачеві залишається лише клікнути мишкою по кнопці «Продовжити». Після видалення на пошту прийде лист з посиланням на сторінку користувача, на випадок, якщо людина передумає виходити з системи назавжди. Посилання дійсне протягом 30 днів, потім вона стає неактивною.

Як видалити акаунт у "Пеклі" з телефону?

Іноді користувач бажає провести процедуру видалення запису з мобільного пристрою. Це також можна зробити легко, дотримуючись інструкції:


Увійти на свою сторінку і звідти вийти в меню «Налаштування». У налаштуваннях вибрати рядок «обліковий Запис» і натиснути на неї. Перегорнувши до кінця, знайти параметр «Видалити профіль». Система так само, як і при видаленні на комп'ютері, запропонує альтернативні варіанти: бонуси «Суперсила» на кілька днів, заморожування та інші. Натискаємо повторно «Видалити». На пошту буде вислане посилання (дійсна 30 днів) для можливості відновлення профілю. Все ж перед тим, як видалити акаунт у "Пеклі", варто подумати, адже відновити його через місяць вже не вийде, єдиним рішенням в такому випадку буде зареєструватися заново.
Цікаво по темі
Як створити обліковий запис на телефоні: покрокова інструкція. Вхід, видалення, розблокування
Як створити обліковий запис на телефоні: покрокова інструкція. Вхід, видалення, розблокування
Чим корисна приєднання телефону до "Гугл"-аккаунту? Покрокова інструкція створення на телефоні. Як це зробити за допомогою ПК? Вхід, видалення,
Як видалити сторінку в "Аск.фм": 2 ефективних способу
Як видалити сторінку в "Аск.фм": 2 ефективних способу
"Аск.фм" - це соціальна мережа питань і відповідей. У цій статті розглянемо, як видалити сторінку в "Аск.фм".
Як видалити карту з «Аліекспрес»: покрокове керівництво
Як видалити карту з «Аліекспрес»: покрокове керівництво
Багато користувачі набувають якісні та недорогі товари на сайті «Аліекспрес». Після оформлення першого замовлення за акаунтом покупця закріплюється
Як у "Вайбері" видалити групу і повідомлення в ній?
Як у "Вайбері" видалити групу і повідомлення в ній?
З кожним роком все більшу популярність знаходить додаток Viber. Месенджер активно використовується як в особистих, так і в робочих цілях, з-за чого