Як створити логін та пароль для пошти

3437 0 Новини високих технологій

Комп'ютер і Інтернет міцно увійшли в наше життя і істотно полегшили рішення багатьох завдань. Однією з ознак людини, яка йде в ногу з часом, є активне користування Всесвітньою павутиною: електронною поштою, різними тематичними форумами, блогами, новинними сайтами і багатьом іншим. Велика частина сервісів в Інтернеті вимагає створення логіна і пароля до нього. Давайте розберемося детальніше, як створити логін і пароль, і які правила потрібно дотримуватися, щоб успішно пройти реєстрацію. Про все це - далі у статті.

Як створити логін та пароль для пошти

Як правильно створити логін і пароль?

Процес реєстрації на будь-якому сайті або сервісі починається з створення логіна. Це унікальне ім'я, за яким система буде розпізнавати вас. Вимоги до логіну зазначаються поруч з полем, в якому ви повинні його прописати. У разі, якщо ім'я, яке ви обрали вже зайняте іншим користувачем, система не дозволить вам під ним зареєструватися. На якихось сайтах логін може складатися тільки з букв англійського алфавіту і цифр, де-то допускається використання кирилиці і спеціальних символів.


Після успішного вибору імені необхідно придумати пароль. Правила вибору також можуть відрізнятися, однак практично всі сервіси сьогодні рекомендують вказати складний, а значить, більш надійний пароль. Часто на сервісах і сайтах є автоматична перевірка надійності, і якщо ваш пароль виявиться занадто простим, система попросить вибрати іншого або ускладнити введений вами код.
Як створити логін та пароль для пошти

Які сервіси електронної пошти існують?

На сьогоднішній день існує безліч сайтів, що надають послуги електронної пошти безкоштовно. Перерахуємо найбільш відомі та популярні серед користувачів мережі:
 • Мейл.ру (Mail.ru);
 • Рамблер.Пошта (Mail.rambler.ru);
 • поштовий сервіс від "Гугл" (Mail.google.com);
 • Яндекс.Пошта (mail.yandex.ru).
 • Зазначені вище сервіси - гіганти і ветерани надання поштових послуг. Проте, крім них, існують також і інші сайти, на яких можна створити "мило" і сервіси, що надають послуги одноразових і анонімних поштових скриньок. Такі дуже зручно використовувати, якщо з якихось причин ви не хочете вказувати свій основний е-мейл. Описувати, як створити логін, пароль та електронну пошту на таких сервісах, немає сенсу - процес реєстрації тут нічим не відрізняється від стандартних безкоштовних поштових сайтів.
  Як створити логін та пароль для пошти

  Вибираємо, де створити е-мейл

  При виборі сервісу, на якому ви плануєте створити е-мейл або "мило", як його називають багато користувачів мережі Інтернет, потрібно керуватися наступними перевагами:

 • юзабіліті або простота використання;
 • якісний спам-фільтр, який відсіє рекламні розсилки;
 • розмір поштової скриньки;
 • захист від злому, функціонал відновлення доступу;
 • захист від вірусів.
 • Практично всі сервіси сьогодні надають можливість прив'язки номера мобільного телефону до поштового акаунту. Це дозволяє відстежувати всі дії, чинені з вашим ящиком. Так, наприклад, при вхід в пошту "Гугл" на іншому пристрої, на телефоні з'явиться про це повідомлення, а при зміні пароля на милі від Mail.ru система направить на телефон повідомлення.
  Як створити логін та пароль для пошти

  Реєстрація електронної пошти

  Для створення електронної поштової скриньки виберіть поштовий сервіс. Краще вибирати з найбільш популярних - у них вище захист, якісні спам-фільтри і зручні механізми відновлення доступу.
  Натиснувши кнопку "Реєстрація" починайте заповнювати поля. Як правило, потрібно ввести свої ім'я та прізвище, придумати логін і пароль. Про те, як створити свій логін і пароль, приміром, на Mail.ru, описується безпосередньо на сторінці реєстрації. Там же моментально перевіряється правильність введених вами даних. Якщо вибраний вами логін буде зайнятий, доведеться вигадувати іншого. Часто система сама пропонує варіанти логінов, грунтуючись на ваших імені та прізвища. При виборі пароля не віддавайте переваги занадто простим комбінаціям - вони легко підбираються і зламуються. Після заповнення всіх полів і успішного завершення процесу реєстрації, поштовий сервіс автоматично відкриє сторінку з вашим поштовою скринькою. Щоб зайти в нього, наприклад, після закриття вікна браузера, введіть в адресний рядок поштовий сервіс, у вікні, натисніть кнопку "вхід" і введіть пароль і логін.

  Як придумати красивий логін?

  Перш ніж думати про те, як створити логін та пароль для пошти, визначтеся, як ви плануєте використовувати цей поштову скриньку. Для робочого логіна прийнято використовувати ім'я та прізвище. В деяких випадках в поштовій адресі також використовується назва організації, в якій ви працюєте. А для поштової скриньки, призначеного тільки для особистого користування, можна використовувати як ім'я та прізвище, так і, наприклад, номер вашого телефону - тут можна проявити фантазію.

  Щоб логін вийшов красивим і легко запам'ятовуватись, виконуйте наступні рекомендації:
 • Не використовуйте літери, які можна переплутати при диктуванні логіна. До таких буквах відносяться, наприклад, S і C - далеко не всі користувачі Інтернету знають англійську мову і правильне вимова букв. Вас можуть неправильно зрозуміти, і лист не дійде до адресата.
 • Вказувати в логіні поточний вік не має сенсу, тому що в наступному році назва пошти застаріє.
 • Якщо ви плануєте користуватися поштою для роботи, не вказуйте рік народження - можливі замовники і партнери можуть відмовити, посилаючись на недостатній або занадто поважний вік.
 • Як створити надійний пароль?

  Щоб пароль був надійним, достатньо врахувати кілька простих зауважень:
 • Не використовувати однакові паролі на різних ресурсах - якщо зловмисник заволодіє ним на одному ресурсі, він автоматично отримає доступ до всіх інших сайтів під вашим ім'ям.
 • Використовуйте і великі, і малі літери.
 • Додайте спеціальні символи (знаки пунктуації, символ долара, лапки та інші).
 • Міняйте розкладку клавіатури. Наприклад, в якості пароля ви вибрали слово "молоток". якщо поміняти розкладку на англійську, пароль здасться складним для запам'ятовування: vjkjnjr.
 • Не використовуйте пароль інформацію, яка є загальнодоступною. Маються на увазі ваші ім'я та прізвище, імена родичів, клички домашніх тварин, важливі дати з життя, про які можна дізнатися, наприклад, через соціальні мережі.
 • Як створити логін та пароль для пошти

  Де зберігати логін та пароль для пошти?

  Крім створення логіна і пароля для пошти, вам напевно доведеться реєструватися і на інших сервісах, також логін та пароль можуть знадобитися при вході у ваш обліковий запис на робочому комп'ютері. Досить актуальним у даній ситуації стає питання про те, як і де зберігати таку інформацію, так як утримати її в голові досить складно. Отже, щоб не забути ваші реєстраційні дані слід:
 • Записати пароль та логін на паперовий носій. Правда, в цьому випадку вам доведеться завжди носити дані з собою, і якщо ви їх втратите, доведеться чимало попрацювати, щоб відновити доступ до сервісів.
 • Створити на комп'ютері текстовий документ, в якому будуть вказані паролі і логіни до різних сервісів. Щоб вони не стали відомі всім, хто має доступ до вашого ПК, змініть розширення. Наприклад, .txt можна поміняти на .jpg. У цьому випадку файл буде відображатися як картинка, і щоб отримати доступ до інформації у ньому, доведеться спершу змінити розширення.
 • Щоб не зберігати логіни та паролі на комп'ютері, можна скопіювати файл на флеш-карту і використовувати її за потребою.
 • Можна скористатися спеціальним програмним забезпеченням для зберігання паролів. Так всі дані опиняться в одному місці, і щоб отримати до них доступ, вам доведеться запам'ятати тільки один шифр.
 • Як створити логін та пароль для пошти

  Відновлення доступу до електронної пошти

  По тим чи іншим причинам доступ до електронної пошті може бути втрачений. Для його відновлення можна скористатися інструментами, спеціально передбаченими для подібних ситуацій. Це може бути відповідь на кодовий питання, який заповнюється при реєстрації, або відновлення паролю через мобільний телефон (але для цього потрібно прив'язати номер запису в пошті). У випадку, якщо відновити доступ самостійно не вдалося, можна звернутися в технічну підтримку або створити новий логін та пароль для пошти. Правда, в цьому випадку будуть втрачені всі контакти і листування, що зберігаються на старому поштовій скриньці.

  Популярі новини
  Загрузка...