Як дізнатися логін в "Скайпі" і використовувати його

783 0 Новини високих технологій

Сьогодні ми спробуємо зрозуміти, як дізнатися логін в "Скайпі". Це питання турбує деяких користувачів. Особливо новачків, які тільки освоюють принципи роботи з месенджером. Насправді все не так важко, як здається. Особливо якщо слідувати деяким порадами та рекомендаціями. Про них буде розказано нижче.

Автозапуск і свій логін

Як дізнатися логін в "Скайпі"? Нерідко користувачі всього 1 раз вводять його для авторизації в системі, а потім запуск месенджера проходить автоматично. У цьому випадку вивчається складова може бути легко забута.


Як дізнатися логін в "Скайпі" і використовувати його
Але вона може раптово стати в нагоді. Де дізнатися логін "Скайпу" при подібних обставинах? Потрібно зробити наступне:
 • Почекати, поки Skype завантажиться.
 • Натиснути в лівій частині екрану на область, де користувач пише статус.
 • Подивитися на саму верхню сходинку в меню праворуч. Там буде написаний логін. Він відображається з допомогою ніка.
 • Як бути, якщо автоматичний вхід не виконується? Як дізнатися логін в "Скайпі" в цьому випадку?

  Шукаємо на ПК

  Наступна порада допоможе користувачеві, якщо на тому або іншому комп'ютері вже коли-небудь здійснювався вхід в Skype під необхідними даними. Справа в тому, що згаданий месенджер зберігає інформацію про авторизованих користувачів. Ці відомості зберігаються в окремій папці. За ним можна з'ясувати логін Skype. І не тільки свій, але і будь-якої людини, який проходив авторизацію в месенджері на даному ПК. Як дізнатися логін в "Скайпі"? Для цього потрібно:
 • Відкрити пусковий меню на комп'ютері.
 • Зайти в "Пошук".
 • В спеціально відведеній рядку написати %appdata%.
 • Натиснути "Enter".
 • Зайти в зазначену папку і перейти в Roaming.
 • Відкрити там розділ Skype.
 • У вікні будуть відображені папки з логінами. Серед них залишається знайти бажаний. Якщо на ПК відбувалася авторизація тільки під одним профілем, то і папка буде одна. Це і є наш логін.


  Як дізнатися логін в "Скайпі" і використовувати його

  Після переустановки

  Наступна порада допоможе впоратися з поставленим завданням тоді, коли мова йде про ситуації з перевстановлення операційної системи. Або якщо Skype видаляли з комп'ютера повністю. При подібних обставинах теж можна з'ясувати свій логін. І навіть поміняти пароль для входу в систему. Як це зробити? Як дізнатися логін в "Скайпі", якщо перелічені методи не допомогли? Слід скористатися відновленням пароля. У листі від технічної підтримки користувач зможе побачити свій логін. Інструкція в цьому випадку буде виглядати так:
 • Відкрити сервіс skype.com
 • У правому верхньому кутку натиснути на кнопку "Увійти".
 • Вибрати сходинку "Забули свій логін?".
 • Ввести електронну пошту, до якої прив'язаний профіль Skype.
 • Натиснути на кнопку "Відправити".
 • Дочекатися листа від підтримки.
 • Як вже було сказано, в ньому буде написана інформація з логіном. Логін і пароль "Скайпу" подібним чином відновлюються досить швидко і легко.

  Фільтрація листів

  Наступний варіант розвитку подій підходить далеко не кожному. Справа в тому, що іноді користувачі працюють зі спеціальними фільтрами листів. Цей прийом може допомогти відшукати повідомлення від підтримки Skype. І, відповідно, у них буде виявлений логін. Необов'язково, але такий шанс має місце.
  Зазвичай логін пишеться на початку листа разом з привітанням. Буде щось на зразок "Привіт". На місці крапки - логін користувача. Аналогічним чином можна побачити пароль від месенджера. При бажанні користувач здатний сам переглянути всі листа у електронному ящику і вивчити тільки ті, що прийшли від служби Skype.
  Як дізнатися логін в "Скайпі" і використовувати його

  Служба підтримки

  Але і це ще не все. Нерідко перераховані способи не допомагають. Що робити в цьому випадку? Як дізнатися логін в "Скайпі"? Можна звернутися в службу підтримки "Скайпу". Працівники сервісу допоможуть відновити доступ до вашого облікового запису, назвуть логін і іноді навіть дозволять змінити пароль від профілю. Користувачам пропонується вивчити сторінку support.skype.com/ru/faq/FA109/ya-zabyl-a-svoy-login-skype-ili-parol. Тут багато служб, які допоможуть відновити дані для роботи зі Skype. Якщо написати в технічну підтримку лист з проханням повідомити логін від "Скайпу", доведеться підготуватися до того, що адміністратори потребують доведення того, що розмову веде справжній власник профілю. Крім того, всі діалоги і основна форма відновлення будуть на англійській мові.

  Пошта за логіном

  А як дізнатися по логіну "Скайпу" пошту? Зазвичай це втілити в життя важче, ніж здається. Адже e-mail вважається конфіденційною інформацією. Найчастіше, якщо у користувача немає доступу до пошти, прив'язаною до месенджера, то повернути доступ до аккаунту не вийде. Чужу пошту по логіну дізнатися можна, тільки якщо людина вказав ці дані в анкеті. Якщо відповідна інформація прихована, то чужу пошту можна тільки запитати безпосередньо у співрозмовника.
  Як дізнатися логін в "Скайпі" і використовувати його

  Чужий логін

  А як дізнатися логін в "Скайпі", якщо профіль не належить людині, яка цікавиться цією інформацією? Потрібно просто знайти користувача в довіднику, а потім подивитися профіль. Бажано діяти так:
 • Відкрити "Скайп".
 • У лівій рядку над списком контактів ввести відомі дані про користувача.
 • Ознайомитися з результатами.
 • Як правило, логін буде написано в профілі. Досить тільки перейти на потрібну анкету і подивитися на неї.

  Популярі новини
  Загрузка...