Цибуля Зефір в «Скайриме»: опис та особливості. Де знайти унікальне зброю?

379 0 Новини високих технологій

Яке тільки зброя не знаходить Довакин: Бритва Мерунеса, Посох Холдира, Сокира Палких Душ, Сокира Скорботи, Солов'їна клинок Однак для того щоб добути дані артефакти, доведеться чимало позмагатись, що на початку гра може здатися досить складним. А ось цибуля Зефір в «Скайриме» можна роздобути навіть на початкових етапах гри. Що для цього потрібно? Розповімо прямо зараз!

Опис Зефіру

Перш за цей лук належав авантюристці і мандрівниці по імені Катрия. Дівчина загинула в Аркнтамзе під час землетрусу. Цибуля її залишився неподалік від місця загибелі Катрии. Зовні він не відрізняється від звичайних двемерских луків, аналогічні та характеристики. Однак для Зефіру характерна унікальна скорострільність – він на 30 % швидше двемерских луків.


Цибуля Зефір в «Скайриме»: опис та особливості. Де знайти унікальне зброю?

Цибуля Зефір в «Скайриме»: де знайти?

Найпростіший варіант дістати дане унікальне зброю – відправитися на проходження квесту «Загублене у віках». Пройти цей сторонній квест нескладно: треба увійти в Аркнтамз, зустріти там примари і поговорити з ним. Потім головний герой повинен буде знайти чотири этериевых фрагмента. Один розташований у Аркнтамзе, три інших – в локаціях Мзулфт, Переправа Глибинного Народу і Ральдбтхар. Після цього протагоністу необхідно активувати кузню етерія, загублену в руїнах Бталфта і забрати свою винагороду. В ході дослідження Аркнтамза протагоніст потрапляє в печеру, підлога якої практично зруйнований. Саме в цьому місці і загинула Катрия. Над цією прірвою можна побачити стовбур дерева, на краю якого знаходиться артефакт.


Радимо бути максимально обережним, краще зберегтися, адже, пробираючись по стовбуру, герой може впасти в прірву і розбитися на смерть. А ще нерідкі випадки, коли Довакин випадково зіштовхує зброю вниз, після чого його практично неможливо знайти: з дна прірви протікає бурхлива підземна річка.
Цибуля Зефір в «Скайриме»: опис та особливості. Де знайти унікальне зброю?

Корисна інформація

У давньогрецькій міфології ім'я Зефір носив бог західного вітру. Західний вітер вважався самим швидким і сильним, а тому не дивно, що розробники назвали Зефіром саме цей лук. Варто відзначити, що вражаюча швидкість стрільби – це не чари, а збільшений модифікатор швидкості атаки Зефіру в «Скайриме».

Можливі баги

У «Скайриме» можливі і помилки, пов'язані з цим луком. Приміром, якщо Довакин випускає стрілу, але тятива при цьому натягнута не до кінця, стріла залишиться поруч з героєм. Трапляється і таке, що Зефір падає на підлогу або зависає в повітрі при спробі помістити його на спеціальну стійку для зброї в маєтку Довакина або на стенд. Геймери відзначають і ще один баг – якщо у протагоніста є здатність «Поглинач душ», при вбивстві з допомогою цибулі суперника відбувається відновлення заряду зброї. Однак при цьому величина заряду не змінюється.

Популярі новини
Загрузка...