Що таке "Магнет-посилання" і де воно використовується

198 0 Новини високих технологій

Багато хто з нас хочуть, щоб все в нашому житті було безкоштовно. А так як ми істоти соціальні, то наші думки в чомусь сходяться, тому за історію людства було неймовірно кількість битв за безкоштовний Інтернет, деякі країни вибули з перегонів, але не наша, в якій все можна. У даній статті ми розповімо вам, що таке «Магнет-посилання», як їй користуватися, як самому створити і де донині використовується. Дана стаття рекомендується для початківців користувачів операційної системи Windows, адже в ній наведені приклади поводження з буденними і дуже корисними програмами.

Для чого створювався «Магнет-трекер»?

Для початку варто розібратися, що ж із себе представляє торрент – це незалежний файлообмінник, всі файли якого можуть розміщуватися або на сервері, або на комп'ютерах безлічі людей, причому фрагментоване, а не цілком. Для чого це потрібно? Всім добре відомо, що уряди багатьох країн буквально обожнюють стежити за своїми співгромадянами, щоб останні жили відносно спокійно: без терактів, масових суїцидів та інших страшних речей.


Що таке "Магнет-посилання" і де воно використовується
Спецслужби різних країн щодня обстежують Інтернет як в ручному режимі, так і в автоматичному, завдяки штучним интеллектам, здатним знаходити певного роду інформацію по тегам. Метод досить ефективний, проте в ньому є один великий недолік – людський фактор. Людина рано або пізно зрозуміє, як відбувається алгоритм пошуку інформації, тому завжди зможе схитрувати. Торрент завдяки своїй фрагментованості нівелює всі спроби влади на виявлення неугодної інформації. Якою може бути неугодна інформація? Починаючи від піратських фільмів, закінчуючи дитячою порнографією. В цьому є дві сторони медалі свободи. Для скачування будь-якої інформації з торрента потрібен спеціальний торрент-файл, такий ключ, завдяки якому ми можемо отримати доступ, ніяк інакше. Однак, цей спосіб не зовсім зручний. В Інтернеті можна знайти аналог цього файлу – спеціально згенерований ключ, що виконує ту ж саму роль, а ім'я цього ключа - magnet посилання.

Що таке "Магнет-посилання" і де воно використовується
Кругозір для використання даної посилання неймовірно великий, проте в пункті нижче ми розповімо, чому ж все-таки не варто користуватися торрентом, особливо якщо ви за кордоном РФ. Зараз же ми розповіли, що таке «Магнет-посилання», мабуть, варто перейти до практики використання. До речі, подібного роду посилання працюють краще всього лише на ОС «Віндовс», адже деякі завантажувані файли не зможуть запустити на інших операційних системах.

Як відкрити «Магнет-посилання»

Для початку потрібно переконатися в тому, чи відключений ваш захисник «Віндовс», оскільки його відключення є обов'язковим кроком перед використанням торрентів. Після його відключення варто завантажити сам додаток. Не бійтеся, воно абсолютно безкоштовне, але під час установки постарайтеся прибрати якомога більше зайвих галочок, інакше ризикуєте, що на вашому комп'ютері заведеться легендарний браузер «Аміго», або що ще гірше – Mail.ru-агент.
Що таке "Магнет-посилання" і де воно використовується
Відмінно, відразу ж після установки ви готові до роботи з торрентами, тому запустіть додаток, погодьтеся на оновлення, якщо воно потрібне. Також вам для тестування доведеться знайти magnet посилання. Можете зайти на будь торрент трекер і там знайдете їх безліч. Інструкція по скачуванню "магнет-файлу":
 • Натисніть у верхньому правому куті програми на «File».
 • Далі потрібно натиснути на пункт «Add torrent from URL».
 • Скопіюйте вашу посилання з трекера, після чого вставте її у діалоговому вікні, яке ми тільки що викликали.
 • Натисніть Enter і чекайте, поки програма зв'яжеться з віддаленим сервером, після чого потрібно буде вибрати місце для скачування файлу.
 • Почнеться завантаження файлів.
 • Як бачите, нічого складного в цьому немає. Варто лише знаходити. В тому ж пункті "File" ви можете вибрати і передостанній пункт, який відповідає за створення власного торрент файлу. У наступному пункті статті ми розповімо, чого не варто робити з "Магнет-посилання".

  Як користуватися розумно

  Спочатку потрібно визначитися, для чого вам потрібен цей спосіб передачі даних. Якщо ви бізнесмен, то рекомендуємо краще створити власний FTP-сервер, на якому можна буде вільно обмінюватися даними. Якщо ви хочете використовувати (як вже говорилося в пункті про те, що таке «Магнет-посилання») для поширення піратських копій фільмів, ігор та іншого роду інформації, то кращого способу не знайти, оскільки ваші файли будуть розбиті на безліч комп'ютерів, а початковий джерело зможуть визначити лише кращі хакери.

  Що таке "Магнет-посилання" і де воно використовується
  Рекомендуємо також не зв'язуватися з обігом наркотиків через торрент, а також дитячою порнографією, оскільки у цих речей найбільший пріоритет у спецслужб, а також хакерів, які борються за чисте Інтернет.

  Проблеми з законодавством

  Поширення піратських фільмів, ігор, вкрадених документів – це серйозне порушення, за яке обов'язково доведеться відповідати, тому якщо вам незнайомі люди кидають посилання на торент, щоб ви їх завантажили, то краще відмовтеся, адже за законами РФ карається також і зберігання заборонених матеріалів на жорсткому диску. Намагайтеся краще купувати ліцензійне – це значно безпечніше, а також є велика ймовірність, що вам в комп'ютер не підселять вірус.

  На закінчення

  Сподіваємося, що після прочитання цієї статті ви зрозуміли, що таке «Магнет-посилання», як нею варто користуватися і навіщо створювалася. Ми настійно не рекомендуємо користуватися цими способами передачі інформації, тому вся відповідальність лежить тільки на вас.

  Популярі новини
  Загрузка...