Як зробити підпис в "Яндекс поштою", докладаючи мінімум зусиль

255 0 Новини високих технологій

Якщо ви щодня користуєтеся електронною поштою і втомлюєтеся постійно вписувати свої контактні дані у кінці листа, то прийшла пора створити один раз і назавжди автоматичну підпис до своїх листів. Про те, як це зробити, зараз і розповімо.

Що таке підпис у листі, і для чого вона потрібна

Почнемо з невеликої передісторії. "Яндекс" – це найбільша компанія, яку на сьогодні знають практично всі користувачі мережі Інтернет. Компанія "Яндекс" надає інноваційний і давно існуючий сервіс електронної пошти. Сьогодні навряд чи знайдеться така людина, у якого немає своєї електронної пошти. Будь-яка операція в Інтернеті, навіть дріб'язкова реєстрація на будь-якому Інтернет-ресурсі вимагає наявності електронної поштової скриньки (e-mail).


Пошта використовується в різних цілях, хто використовує її для роботи, спілкуючись з партнерами, а хтось- просто листується з друзями на всебічні теми. Але багато хто не знає, що для того щоб задати електронного листа темп хорошого тону – необхідно використовувати підпис. Про те, як в "Яндекс поштою" зробити підпис, буде розказано більш конкретно нижче по тексту. Підпис у листі – це свого роду візитна картка людини, яка прикладається до кожного листа. У підписі можна відобразити всю необхідну інформацію як про себе, так і про свою компанію. Лист буде виглядати набагато красивіше, якщо до нього прикласти інформацію у вигляді свого імені та контактних даних, а ще набагато гарніше буде виглядати лист, якщо придумати графічну підпис, наприклад, у вигляді банера або логотипу вашої компанії. Розглянемо обидва варіанти створення підпису, як простої текстової, так і графічної.


Створення текстової підписи в листі

Будемо вважати, що на "Яндексі" ви вже пройшли процес реєстрації, та електронну поштову адресу вам був наданий. Якщо ця процедура виконана половину дій ви зробили! Залишилося тільки дізнатися, де і як в електронній "Яндекс поштою" зробити підпис до листа. Щоб розпочати процес створення підпису, необхідно зайти безпосередньо в сам інтерфейс електронної пошти і натиснути на значок шестерні, який відображається в правому верхньому куті інтерфейсу пошти. При натисканні на шестірню відкриється додаткове функціональне меню, у ньому слід вибрати «Особисті дані».
Як зробити підпис в "Яндекс поштою", докладаючи мінімум зусиль
На сторінці, необхідно знайти розділ «Ваші підписи» - це і є той самий розділ, в якому редагується і створюється підпис. Тепер залишився останній крок – це введення всіх необхідних даних, і саме ці дані будуть прикріплюватися до кожного відправленого листа.

Текстовий редактор для створення підпису

Редактор для введення тексту має інтуїтивно-зрозуміле візуальне оформлення. Але все ж розглянемо його детальніше, так як зробити красиву підпис у "Яндекс поштою" - не таке вже й просте заняття.
Як зробити підпис в "Яндекс поштою", докладаючи мінімум зусиль
 • Скасувати і повторити дію. «Скасування» повертає на один крок назад, а «повтор» – повертає назад на крок вперед.
 • Виділення. Дозволяє застосувати до тексту накреслення наступних видів: напівжирний, курсив, підкреслений, перекреслений.
 • Робота з посиланнями. Цей елемент дозволяє вставити/змінити і видалити посилання, яка розташовується в самому листі (яка надсилається), так і в підписі. Завдяки цьому елементу можна зробити підпис в "Яндекс пошті" у вигляді посилання, тобто після натискання на певний елемент підпису буде відбуватися перехід на зазначений у посилання url-адресу.
 • Додавання зображення. Це, мабуть, самий цікавий елемент робочої панелі, адже завдяки йому і створюється графічний підпис. У якості графічної підпису можна використовувати будь-яке зображення і більш того, зображення можна зробити кликабельним, якщо до нього застосувати елемент «посилання». Приклад установки графічної підпису буде розглянуто трохи нижче.
 • Цитата. Використовується у випадку, якщо необхідно процитувати слова співрозмовника або позначити взяту з Інтернету фразу.
 • Колір тексту. Будь-якому слову або навіть букви можна надати свій унікальний колір з палітри кольорів, але не варто сильно захоплюватися розфарболвуванням свого підпису в "Яндекс поштою", на підпис як правило це впливає більше негативно, ніж позитивно.
 • Колір фону. Даний колір налагоджуватися під текст, при цьому текст стає вибраним, немов маркером. Використовується як правило для позначення важливих слів.
 • Шрифт. Зміна шрифту дозволяє зробити вашу підпис відмінною від шрифту основного тексту листа. Рекомендується до використання, якщо підпис складається тільки з тексту.
 • Розмір шрифту. В даному елементі можна задати розміри тексту підпису від 8pt і до 72pt. Важливо пам'ятати, що стандартом є шрифт 12pt, тому не варто робити підпис вище цього значення.
 • Смайлики. Смайлики щільно увійшли в будь-яку переписку і їх також можна використовувати у своїй підписи, щоб надати їй трохи емоційності.
 • Список. Список використовується в тих випадках, якщо необхідно перерахувати. В редакторі він може бути або маркованим, або нумерованим.
 • Вирівнювання тексту. Цей елемент призначений для вирівнювання елементів підпису по лівому/правому краю сторінки і по центру.
 • Прибрати форматування. Прибирає будь-які перераховані вище операції, застосовані до тексту. Для використання цього інструмента текст спочатку необхідно виділити і тільки потім використовувати форматування.
 • Як в "Яндекс поштою" зробити підпис у вигляді зображення

  Щоб додати графічну підпис, необхідно знати повну адресу (URL) цього зображення в Інтернеті. Якщо ви вставляєте свій особистий графічний елемент, то можна скористатися будь-якими сервісами в Інтернеті за зберігання зображень. Після завантаження на такий сервіс зображення, буде надана повна посилання для перегляду, вона нам і потрібна. Цю посилання необхідно вставити у вікно, яке відкривається при натисканні на пункт «додати зображення».
  Як зробити підпис в "Яндекс поштою", докладаючи мінімум зусиль
  Про те, як зробити в "Яндекс поштою" автоматичну підпис, розповідати не варто, адже за замовчуванням, кожне нове лист автоматично розміщує створену Вами підпис. Тепер залишився останній крок – збереження підпису.
  Як зробити підпис в "Яндекс поштою", докладаючи мінімум зусиль
  Обов'язково прив'язуємо підпис до своєї поштою (ставимо галочку), вказуємо з випадаючого списку необхідний e-mail, вибираємо положення підписи і підтверджуємо її створення натисканням на кнопку «Додати підпис». Всі! Готово! Тепер у вас є особистий підпис.

  Популярі новини
  Загрузка...