Новини високих технологій
» » Цікаві і оригінальні підписи до фотографій в "Інстаграмі" зі смислом - список

Цікаві і оригінальні підписи до фотографій в "Інстаграмі" зі смислом - список

17-11-2017, 20:38
48 859
Соціальна мережа "Instagram" має велику популярність протягом останніх років. Багато в чому це пов'язано з форматом подання новин, які завжди містять фотографію з підписом внизу. Це вкрай зручно для простих користувачів і рекламодавців, оскільки красиві зображення привертають увагу. Однак у багатьох виникають проблеми з складанням підписів, у зв'язку з чим це поле нерідко залишається порожнім.

Потрібно робити підписи до фотографій в "Інстаграмі"

Це питання цілком логічний, оскільки використання тексту в соціальній мережі, призначеної для викладання фотографій, може здатися дивним. Саме така думка виникає у більшості новачків, які вперше дізналися про можливості додати підписи до фотографій в "Інстаграмі".


Однак, познайомившись з великими і найбільш відомими акаунтами даної соціальної мережі, можна помітити, що поле для підпису ніколи не залишається порожнім. Пов'язано це з можливістю записувати в ньому не тільки простий текст, але і так звані хештеги, за якими можна відшукати той чи інший контент. Формат цього елемента являє собою знак # і слово відразу після нього, без пробілу, яке несе в собі посилання на фотографії вище. Розібратися з цією функцією можна досить швидко, однак варто пам'ятати, що не варто рясніти цими тегами, і використовувати занадто складні вирази. Чим простіше і зрозуміліше - тим краще для облікового запису.

Звідки взяти ідею для підпису

Придумати цікаві підписи до фотографій в "Інстаграмі" може виявитися не так просто, в зв'язку з цим доводиться звертатися до сторонніх джерел. В більшості випадків в якості тексту може використовуватися висловлювання з будь-якої книги або просто відомі слова. Однак красива підпис до фотографії в "Інстаграмі" також вимагає оригінальності, оскільки не всім цікаво читати з разу в раз повторювані слова в різних акаунтах.


Щоб правильно скласти підпис до фотографії в "Інстаграмі", в першу чергу слід визначитися з початковою темою, яка повинна бути пов'язана зі знімком, до якого складається. Після цього можна звернутися до сторонніх джерел, які послужать натхненням або базою для складання повноцінного тексту. Якщо з твором виникли проблеми, то можна вдатися до простої заміни слів на синоніми або переказом пропозиції із збереженням початкової ідеї.

Якою мовою слід підписувати фото

Нерідко російськомовні користувачі використовують підписи до фотографій в "Інстаграмі" англійською мовою. Комусь подібне здається красивим або використовується як можливість залучення іноземних користувачів. У подібному стилі немає нічого негативного, і цілком припустимо, якщо выкладываемая фотографія містить матеріали, посилають до іноземним діячам або елементів. Однак це може уповільнити розвиток аккаунта на рідному ринку, що небажано при просуванні власного бренду, створеного для певної країни.
Якщо у власника аккаунта погані знання іноземної мови, то варто вдатися до допомоги сторонніх джерел і взяти вже готову цитату або висловлювання. При використанні онлайн перекладачів можуть виникнути проблеми з-за неправильного або просто кривого перекладу, що лише зіпсує враження сторонніх користувачів про власника аккаунту. Також не варто забувати про використання іноземних хештегов, які також привернуть увагу іноземній аудиторії. Правила роботи з тегами залишаються ті ж (стислість і зрозумілість).

Зв'язок між картинкою і підписом

Один з основних нюансів, який може викликати негативну реакцію в адресу користувача, - грубе невідповідність змісту підписи до фотографії в "Інстаграмі" і самого зображення. Особливо це явище стає помітно з відомими висловлюваннями, залишеними під легковажними фотографіями дівчат або чоловіків. Такі підписи під фотографіями в "Інстаграмі" збирають серйозні негативні коментарі і призводять до відтоку абонентів при частому використанні.
Щоб не потрапити в подібну ситуацію, намагайтеся використовувати тільки слова, відповідні або, хоча б, що не суперечать вмісту зображення. Деяким таке може здатися дивним, адже на підписи рідко звертають увагу, однак це не діє для популярних записів.

Чи потрібно додавати хештеги до підпису

Цей елемент вже згадувалось в попередніх пунктах як зручно інструменту для залучення аудиторії. Однак нерідко користувачі неправильно його застосовують, додаючи всілякі слова і цілі речення під знак хештег. Мета цього інструменту полягала у спрощенні пошуку цікавить матеріалу. Приклади: підписи в "Інстаграмі" до фотографій з хештегом можуть включати одне слово: "Тварини": вводячи це слово у вікні пошуку, інші користувачі розраховують побачити саме тварин, відкинувши сторонній матеріал. "Осінь": можливо, користувачі шукають картини цього часу року. Якщо ж на фотографії не буде заявленого елемента, то це може викликати несхвалення аудиторії.
Не варто забувати, що використання довгих виразів з декількох слів не має сенсу, тому що малоймовірно, що хто-то буде вводити саме це у вікно пошуку.

Можна використовувати чужі цитати підпису

Подібне запозичення дуже поширене у всіх соціальних мережах, і нічого поганого в цьому немає. Однак перш ніж використовувати як підписи до фотографій в "Інстаграмі" щось подібне, дізнайтеся автора слів і вкажіть відповідний значок ©, після якого потрібно записати ім'я автора.
Вдаючись до цитування, слід звернути увагу на класичні твори, завдяки чому можна продемонструвати свої пізнання в літературі. Різні нові книги не так переважні, оскільки рідко які з них можуть містити справді цікаві і серйозні думки і висновки. Також не варто забувати про фільмах. Уривки з діалогів в якості підписи до фотографій в "Інстаграмі" будуть зі змістом при використанні в якості картинки кадру або який-небудь відсилання до зазначеного фільму.

Що краще: власні слова або чужі висловлювання для підпису

Точно визначитися з оптимальним варіантом у цьому випадку може бути складно. На перший погляд, висловлення власної думки як підписи до фотографій в "Інстаграмі" зі змістом приваблює аудиторію, проте це діє лише в тому випадку, якщо виражені думки дійсно цікаві. На жаль, подібне досить рідко зустрічається, і багато користувачів записують прості ідеї з допомогою незрозумілих слів, що може призвести лише до нерозуміння і осуд з боку інших користувачів.
Використання чужих висловів, особливості відомих особистостей, може бути найбільш оптимальним вибором для більшості. Це пов'язано з тим, що думки відомих діячів привертають серйозну увагу і користуються великою повагою. Однак не варто брати перші-ліпші слова, видаючи їх за велику думка. Така хитрість буде швидко розкрита і призведе до зниження популярності і поваги з боку інших.

Приклади

В якості прикладів до фотографій самого себе і друга (якщо такий є), можна використовувати прості вирази, у відповідності зі змістом текст "Я і Вікторія біля університету" або "Вечеря з кращим другом". Варіантів може бути безліч, в залежності від ситуації. Також не варто забувати про відомі й не дуже висловлювання, наприклад: "Не втрачай своїх почуттів, вони твій провідник до істини". "Рідна людина важливіше образ і принципів". "Сім'я - це коли за звуком кроків визначаєш, хто йде". "Поки ви не навчитеся керувати веслами, марно міняти човен".

Короткі висновки

Скласти цікаві та оригінальні підписи до фотографій може виявитися досить важко на початку. Для новачків існує відразу кілька шляхів досягнення поставленої мети. Вони можуть полягати у використанні з початку сторонніх джерел, з поступовим переходом до складання самостійного контенту. Або спочатку почати зі складання власних підписів до фотографій в "Інстаграмі" зі змістом, нехай спочатку не таких ідеальних, як хотілося б, але з досвідом прийде і необхідний навик. При цьому не варто забувати про основні правила складання підпису, в які входять відповідність темі зображення і грамотність. Також чималу важливість грають хештеги, які можуть зазначатися в кінці підпису. Ними не варто зловживати або використовувати великі словосполучення і пропозиції під знаком хештег. Для складання красивою підпису досить слідувати названим правилам.
Цікаво по темі
Як відписатися від усіх в "Инстаграме": поради користувачів
Як відписатися від усіх в "Инстаграме": поради користувачів
У даній статті мова піде про одну з найпопулярніших соціальних мереж - Instagram. Розв'язувана задача - як відписатися від всіх відразу в
Який можна поставити статус "ВК": ідеї та рекомендації
Який можна поставити статус "ВК": ідеї та рекомендації
Практично кожен користувач "ВКонтакте" хоче поставити на своїй сторінці якийсь статус. Йому в соціальній ...
Найпопулярніші хештеги в "Інстаграммі": аналіз топових публікацій
Найпопулярніші хештеги в "Інстаграммі": аналіз топових публікацій
Грамотне використання хештегів — це, мабуть, єдиний (хоча і досить витратний за часом) спосіб набрати реальних підпищиків. Саме завдяки цим
Як відзначати людей в "Інстаграмі": мітки на фото і на історіях
Як відзначати людей в "Інстаграмі": мітки на фото і на історіях
Для чого ще потрібен "Instagram", крім як поділитися добре зробленої фотографією з друзями і передплатниками? ...
Як зазначити людину в "Інстаграмі": поради
Як зазначити людину в "Інстаграмі": поради
"Instagram" – популярна соціальна мережа. Її мета – обмін фотографіями. Дана мережа стає все масштабнішим...
Красиві та креативні статуси про вірність і любов
Красиві та креативні статуси про вірність і любов
Красиві статуси про вірність і любов – хороший спосіб показати світу свою позицію щодо цього питання. Використовувати їх можна як на сторінці в