Новини високих технологій
» » Як відписатись від розсилок на пошту "Яндекс": швидко і просто

Як відписатись від розсилок на пошту "Яндекс": швидко і просто

3-11-2016, 16:45
1 064
Згідно з офіційною інформацією "Яндекса", близько 90 % всіх листів, які приходять на електронну пошту, - це небажані розсилки і спам. Від 15 до 20% їх відправників не залишають можливості відписатися, інші часто ускладнюють цей процес.

Звідки з'являється стільки спаму

Спам накопичується непомітно. Одного разу зареєструвавшись на підозрілому ресурсі, можна "заразити" свою пошту надовго. Саме так електронну адресу потрапляє в руки шахраїв і поширюється по багатьом базам e-mail без згоди власника.


Як відписатись від розсилок на пошту "Яндекс"?

Відписатися від небажаних розсилок і позбутися від спаму в поштовому ящику можна всього в кілька кліків. Де знайти кнопку відписки, що робити, якщо відправник не залишив такої можливості, і як позбутися від великої кількості небажаних підписок в один клік? Як відписатись від розсилок на пошту "Яндекс"?

Через сайт відправника листів

Як відписатись від розсилок на пошту "Яндекс" через сайт відправника листів? Як правило, така можливість передбачається в кожному листі. У "Вимогах "Яндекса" до чесним розсилок" зазначено, що відправник зобов'язаний давати чіткі інструкції про процесі відписки від розсилки. Ці дії не повинні бути складними для користувача і можуть займати максимум десять хвилин.
Як відписатися від розсилки на пошту "Яндекс"? Все просто. В одному з небажаних листів потрібно знайти текст приблизно такого змісту: "Якщо ви більше не хочете отримувати інформацію від сайту[название ресурса]натисніть тут" або просто посилання "Відписатися від розсилки". Найчастіше це написано дрібним шрифтом в самому низу листи. Можливість відписатися може виглядати наступним чином:


Посилання, як правило, приводить на сайт, де потрібно підтвердити свої наміри, або "прощальну сторінку з інформацією про те, що користувач відписався від розсилки.
Однак далеко не всі відправники листів дотримуються правил чесного інтернет-маркетингу. Часто від користувача може вимагатися авторизація на ресурсі або відновлення логіна і пароля. У цьому випадку відписатися від розсилки небажаної можна засобами поштовика.

В своїй поштовій скриньці

Нещодавно в блозі "Яндекса" з'явився запис про те, що сервіс додана можливість відписатися від небажаних розсилок прямо зі своєї поштової скриньки ("Яндекс. Пошта: відписатись від розсилок). Мало того що це дуже зручно - не потрібно переходити на сторонні веб-сторінки, згадувати або відновлювати давно забуті паролі, але і можливо навіть в тих випадках, коли відправник не передбачив можливість відписки. Останнє, до речі, вважається серйозним порушенням основних правил інтернет-маркетингу. Отже, як відписатись від розсилок на пошту "Яндекс" засобами поштовика? Всі підозрілі листи за замовчуванням потрапляють в папку "Розсилки", але можуть залишитися і у "Вхідних". Спочатку потрібно відкрити одну з листів небажаної розсилки. Вгорі розташовані кнопки: "Спам", яка передбачає видалення листа і надалі відправку подібних в папку "Спам", і власне "Відписатися". Розташування кнопок можна побачити нижче на фото.

Автоматичні сервіси

Існують і сторонні автоматичні сервіси, які аналізують приходить пошту, а після пропонують список потенційно небажаних відправників листів. Одним клацанням можна позбутися від цілого оберемка небажаних підписок і очистити свою електронну пошту від спаму. Як відписатись від розсилок на пошту "Яндекса" в автоматичному режимі? Відмінно справляється сервіс Unroll.me. Все, що потрібно зробити: перейти на інтернет-сторінку сервісу, натиснути на кнопку Get started now і ввести свою електронну адресу в призначеному для цього полі. Далі необхідно відкрити доступ сервісу до своєї поштової скриньки. Unroll.me надасть список розсилок, на які підписаний власник електронної пошти. В один клік можна залишити листи у "Вхідних" (Keep in inbox) або відписатися (Unsubscribe). Крім того, сервіс надає цікаву додаткову опцію: функція Rollup збере всі розсилки, які надходять протягом дня, і надішле їх всі разом в будь-який зручний час. Дуже корисна опція тим, хто любить переглядати новини вранці за чашкою кави або перед сном, адже тепер не потрібно витрачати час на те, щоб "зібрати" всі листи по ящику.
Немає необхідності користуватися сервісом на постійній основі. Досить профілактичного чищення час від часу, щоб утримувати всі приходять листи акуратно і не губитися в масі непотрібних розсилок.

Захист поштової скриньки від спаму

Найкращий захист власної пошти від спаму і небажаних підписок - фільтрація інтернет-сторінок, на яких потрібно вводити електронну адресу. Щоб не задаватися питанням: "Як відписатися або заборонити розсилки на пошту "Яндекс"?", потрібно утриматися від реєстрації на підозрілих сайтах. Далеко не всі ресурси дотримуються правила чесних розсилок. Веб-сторінки часто використовуються для збору особистих адрес недосвідчених або цікавих користувачів, які потім потрапляють у відкриті e-mail-бази, а власник починає отримувати тонни листів з рекламою і непотрібною інформацією.
Цікаво по темі
Як скачувати аудіокниги на "Айфон": інструкція
Як скачувати аудіокниги на "Айфон": інструкція
Детальніша інформація по роботі з аудіокнигами, завантаженням їх на "Айфон" і інших методах прослуховування аудіо-літератури на смартфоні.
Як в телефоні користуватися навігатором, в лісі і без інтернету
Як в телефоні користуватися навігатором, в лісі і без інтернету
Напевно, кожному користувачеві смартфона доводилося звертатися за допомогою до навігатора. Бувають випадки, коли ви перебуваєте в чужому місті і не
Як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету: три простих методи
Як на «Андроїд» збільшити швидкість Інтернету: три простих методи
Хоча "Андроїд-системи", що встановлюються на смартфонах і планшетах, і вважаються досить стабільними і в деякому роді навіть «просунутими», на них
Як на «Андроїд» збільшити системну пам'ять? Брак системної пам'яті «Андроїд»: що робити?
Як на «Андроїд» збільшити системну пам'ять? Брак системної пам'яті «Андроїд»: що робити?
Багато власників смартфонів і планшетів дуже часто задаються питанням про те, як на «Андроїд» збільшити системну пам'ять. Проблема полягає в тому, що
Як заборонити оновлення до Windows 10: покрокова інструкція
Як заборонити оновлення до Windows 10: покрокова інструкція
Компанія Microsoft завжди проводила жорстку маркетингову політику, однак з виходом останньої версії маркетологи перейшли межу дозволеного. Тепер
Файрвол для «Андроїда»: типи додатків і їх можливості
Файрвол для «Андроїда»: типи додатків і їх можливості
Захист від стеження або збереження конфіденційності абсолютно для всіх комп'ютерних і мобільних пристроїв є нагальною проблемою. Для цього