Помилка Невірно вказано ім'я папки» (код 267): найпростіші методи усунення збою

164 0 Новини високих технологій

Досить часто при установці деяких програм (зазвичай ігрового типу) в процесі інсталяції вилітає помилка з повідомленням про те, що неправильно вказано ім'я папки, і попутно вказується код збою 267. З чим пов'язана поява таких ситуацій, і як виправити їх найпростішими методами, читайте далі.

Помилка Невірно вказано ім'я папки» (код 267): причини появи

Якщо говорити про те, що саме могло призвести до такої поведінки системи і інсталятора гри, основними причинами більшість експертів називають наступні:


 • пошкодження інсталятора гри;
 • блокування установки з боку антивіруса, файрвола і центру контролю реєстраційних записів UAC;
 • відсутність у користувача прав доступу до директорії, в яку проводиться установка або зберігаються тимчасові файли;
 • присутність у назві каталогу кириличних символів;
 • пошкодження реєстру або системних файлів;
 • некоректна робота з чином встановлюється гри;
 • вплив вірусів.
 • Невірно вказано ім'я папки в Windows 10 і більш ранніх системах: як виправити проблему найпростішими методами?

  Отже, почнемо. Якщо в процесі інсталяції з'являється повідомлення про те, що неправильно вказано ім'я папки (неможливо виконати файл), поки не вдаючись до складних дій просто спробуйте перезавантажити систему. При короткочасних збоїв у Windows це іноді допомагає.
  Помилка Невірно вказано ім'я папки» (код 267): найпростіші методи усунення збою
  Якщо проблема не вирішена, на час інсталяції вимкніть антивірус і брэндмауэр системи. Переконайтеся, що папка, в яку проводиться установка, в назві має тільки латинські літери і символи.


  Помилка Невірно вказано ім'я папки» (код 267): найпростіші методи усунення збою
  В обов'язковому порядку запустіть інсталятор від імені адміністратора. Нарешті, якщо при установці використовується образ гри, спробуйте змінити програму для роботи з ним (наприклад, замість UltraISO встановіть Alcohol 120 %). По ідеї, хоча б один з наведених методів, якщо тільки проблема стосувалася саме таких ситуацій, в більшості дозволить позбутися від появи повідомлення про те, що ім'я папки задано невірно.

  Встановлення додаткових прав доступу

  Однак все це може не спрацювати тільки з тієї простої причини, що у вас немає необхідних прав доступу до кінцевого каталогу, або ж процес установки заблоковано на рівні UAC. Якщо після всіх пророблених дій, повідомлення про те, що ім'я папки задано невірно, з'являється знову, спробуйте встановити для себе додаткові привілеї, які стосуються прав доступу і до кінцевій папці, і до каталогу Temp (багато інсталятори саме туди розпаковують тимчасові файли, використовувані в процесі інсталяції). З першої директорією все зрозуміло. Другу можна знайти в каталозі користувача папки Users на диску С, перейшовши до нього через папки AppData і Local. Зверніть увагу, що каталог AppData може мати атрибут прихованого, тому заздалегідь в меню виду в «Провіднику» виставте відображення прихованих об'єктів.
  Помилка Невірно вказано ім'я папки» (код 267): найпростіші методи усунення збою
  На обох папках через меню ПКМ викличте розділ властивостей і використовуйте вкладку безпеки, на якій виберіть потрібного користувача (користувачів), натисніть кнопку зміни дозволів і встановіть прапорець на пункті повного доступу, після чого збережіть виставлені опції і запустіть інсталятор заново. Можна скористатися і додатковими налаштуваннями за додавання користувачів або зміні власника, але це, як правило, зазвичай не вимагається.
  Помилка Невірно вказано ім'я папки» (код 267): найпростіші методи усунення збою
  Якщо це не допоможе в розділі контролю реєстраційних записів UAC, встановіть повзунок рівня в саме нижнє положення. Встановіть гру, а по завершенні поверніть налаштування в початковий стан.

  Переустановка ігрових платформ

  Нарешті, позбавитися від повідомлення про те, що ім'я папки задано невірно, якщо нічого з вищезгаданого не допомогло, можна за рахунок повторної установки платформ DirectX і Microsoft Visual З++. Їх дистрибутиви можна завантажити безпосередньо на сайті корпорації Microsoft. Але щоб не завантажувати їх у повному розмірі, можна скористатися онлайн-установниками, але тільки за умови наявності стабільного підключення до Інтернету.

  Додаткові заходи

  В якості додаткових рішень можна порадити провести перевірку системи на віруси, використовуючи для цього портативний антивірус Dr. Web CureIt. Також не завадить перевірка цілісності файлів, яка проводиться в командному рядку командою sfc /scannow. Якщо збої будуть виявлені, їх усунення і відновлення пошкоджених компонентів буде зроблено автоматично.