Невизначена помилка Windows 7 0x80240017 Visual C++: кілька методів усунення проблеми

443 0 Новини високих технологій

Любителі сучасних ігор і програм для обробки мультимедійного контенту знають, що для їх коректного функціонування в системі повинна бути встановлена спеціальна платформа Visual C++ Redistributable. Але чому ж в процесі інсталяції програми або самої платформи виникає невизначена помилка Windows 7 0x80240017 Visual C++? Напевно про причини появи такого збою практично ніхто нічого не знає, тим не менше кілька рішень по усуненню даної проблеми є. Їх пропонується розглянути.


Як виправити помилку 0x80240017 при установці Visual C++ шляхом інсталяції сервіс-пака?

Почати усунення виниклої проблеми необхідно з перевірки системи на предмет її версії. Справа в тому, що без наявності спеціального оновлення у вигляді сервіс-пака (SP1 для Windows 7), інсталятор може викликати непередбачені збої. Перевірити його наявність можна через властивості комп'ютера, де у вікні праворуч буде вказана версія системи.
Невизначена помилка Windows 7 0x80240017 Visual C++: кілька методів усунення проблеми
У разі якщо сервіс-пак в назві відсутній, його потрібно завантажити з відповідного розділу на сайті корпорації Microsoft, інтегрувати в систему, а потім повторити установку програми, що використовує дану платформу. Сумнівно, правда, що сервіс-пака на комп'ютері не буде. При установці іноді і сам інсталятор видає повідомлення, що програма без нього працювати не буде. Втім, ситуації зустрічаються всякі.

Відключення елементів автозавантаження

Іноді проблеми з установкою Microsoft Visual C++, як не дивно, можуть бути пов'язані з великою кількістю елементів, програм і служб, що завантажуються разом з операційною системою. Вони, як правило, розташовуються в автозавантаженні, і їх потрібно відключити.


Для доступу до розділу автостарт спочатку потрібно викликати консоль «Виконати» (Win + R) і вказати в ній команду msconfig (доступ до конфігурації системи).
Невизначена помилка Windows 7 0x80240017 Visual C++: кілька методів усунення проблеми
Тут необхідно перейти на вкладку автозавантаження, встановити галочку на пункті приховування служб Microsoft і відключити всі елементи, що залишилися в списку. Тільки один компонент чіпати не варто. Це служба ctfmon. Вона відповідає за відображення мовної панелі в системному треї. Якщо вимкнути цей процес, панель зникне. При збереженні змінених опцій система запропонує зробити перезавантаження. З цим потрібно погодитися, а після рестарту повторити спробу інсталяції потрібного програмного забезпечення.

Windows 7: невизначена помилка 0x80240017 Visual C++. Оновлення системи

Іноді можна зустріти ситуацію, коли збій з'являється внаслідок того, що в системі не встановлені останні апдейти. Невизначена помилка Windows 7 0x80240017 Visual C++ може бути викликана відсутністю инсталлированного пакета оновлень КВ2999226. Для усунення збою зайдіть в «Центр оновлення» та задайте ручний пошук апдейтів. З усього, що буде знайдено, в першу чергу встановіть саме цей пакет (інші можна внести в спеціальний список, який буде ігноруватися надалі, але тільки за умови, що ви точно впевнені, що інші оновлення вам не потрібні). Якщо в результатах пошуку зазначений пакет буде відсутній, усунути невідому помилку Windows 7 0x80240017 Visual C++ можна шляхом ручного завантаження необхідного компонента з офіційного інтернет-ресурсу корпорації. В розділі завантаження оновлень він точно є.

Чиста установка платформи

Нарешті, ще одне рішення полягає в тому, щоб спочатку видалити саму платформу. Ось тільки в розділі програм і компонентів їх може бути кілька, оскільки різні програми та ігри можуть використовувати і різні версії самої платформи.
Невизначена помилка Windows 7 0x80240017 Visual C++: кілька методів усунення проблеми
Видаліть саме ту, яка в процесі інсталяції видає невідому помилку Windows 7 0x80240017 Visual C++, після чого спробуйте встановити потрібну програму заново. Якщо не вийде, завантажте з сайту Microsoft installer версії і встановіть платформу самостійно. Після цього зробіть установку програми, що використовує цю версію платформи (в процесі установки проблем бути не повинно).

Популярі новини
Загрузка...