Як заробити в інтернеті: аналоги Vktarget

199 0 Новини високих технологій

На сьогоднішній день у всесвітній мережі інтернет існує маса можливостей для заробітку грошей. Крім того, заробити може людина будь-якого віку, не має освіти і певних навичок. Є популярний сервіс VKtarget. У цій статті будуть представлені аналоги Vktarget і схожі сайти для заробітку.

Що таке Vktarget?

Сервіс розпочав свою роботу в 2012 році і дуже швидко набрав популярність. Величезна кількість людей з соціальних мереж користуються таким видом заробітку. Сайт запрацював визнання користувачів, тому в його надійності сумніватися не варто.
Як заробити в інтернеті: аналоги Vktarget
Реєстрація досить проста: потрібно всього лише ввести свої дані у відповідні поля або просто авторизуватися через соціальну мережу: Vkontakte, "Однокласники", Facebook, Twitter і інші. Для заробітку грошей необхідно здійснювати різні дії замовників: вступити в групу, підписатися на аккаунт, поділитися записом або оцінити фотографію. Всі замовлення мають різну ціну. Варто врахувати, що завдання швидко розбираються іншими користувачами, тому в налаштуваннях бажано включити повідомлення про нових завданнях. Краще всього створити додаткову сторінку в соціальних мережах для заробітку. По-перше, це виключить ризик блокування основного аккаунта з-за великої активності. А по-друге, основний профіль не буде засмічена різними непотрібними записами, якими необхідно поділитися для отримання коштів.

Також на цьому сервісі існує реферальная програма. З кожного виводу коштів залученого учасника рефер буде отримувати 15 % від суми виводу. Тому заробити можна не тільки виконуючи завдання, але й залучаючи користувачів на даний сервіс.

Аналоги

Існує багато схожих сайтів і аналогів Vktarget. Однак потрібно пам'ятати, що такі клони менш популярні, а значить, мають менше оплачуваних завдань. Адже всі замовлення задаються користувачами, а якщо їх менше, то, відповідно, завдань теж менше. Із самих популярних і надійних аналогів Vktarget можна виділити: VKBog, VKserfing, Cashbox. Розглянемо кожен з них.

VKBog

Даний сервіс являє собою вдосконалений сервіс Vktarget. Сайт виглядає яскравіше і більш приємний, ніж у Vktarget. З переваг можна виділити наступне:
 • Порівняно висока ціна завдань. Порівняно з першим сервісом, тут замовлення мають вищу ціну, а значить, можна користуватися цим і заробляти.
 • Мінімальна ціна виведення коштів становить 20 рублів, що на 5 рублів нижче, ніж у Vktarget.
 • Також сайт гарантує прості умови виконання замовлень, швидку перевірку та допомога технічної підтримки.
 • Щоб почати заробляти на цьому аналогу Vktarget, необхідно зареєструватися або увійти на сайт через акаунт одній із соціальних мереж. Далі потрібно зайти в свій особистий кабінет і зв'язувати профілі інтернет-співтовариств: Instagram, "Однокласники", Vkontakte, Twitter, Google і YouTube.
  Як заробити в інтернеті: аналоги Vktarget
  Слід прив'язати всі соціальні мережі, щоб отримати доступ до всіх наявних замовлень.

  VKserfing

  Цей сайт відрізняється від Vktarget ціною на завдання. Тут вони вище, а значить заробити можна більше. Спочатку необхідно зайти в свій профіль через соціальну мережу або пройти реєстрацію. Зрозуміти, що і де, не складе труднощів, так як інтерфейс сервісу дуже зручний. У середньому на це аналогу Vktarget можна заробити 200-300 рублів за місяць, приділяючи заробітку максимум півгодини в день.
  Як заробити в інтернеті: аналоги Vktarget
  Щоб підвищити свій дохід, потрібно дотримуватися правил:
 • Підтвердити свій номер телефону. Це робиться, для того щоб переконатися в тому, що користувач - людина. Потрібно пройти цю процедуру, щоб отримати доступ до всіх можливостей сервісу.
 • Використовувати розкручені сторінки Vkontakte. Замовникам потрібно, щоб їх реклама поширилася, тому чим більше друзів на профілі, тим вище ймовірність того, що завдання буде виконано.
 • Запрошувати друзів. Партнерська програма дозволяє отримувати додатковий дохід із заробітку залучених користувачів.
 • Cashbox

  Як звичайно, спочатку потрібно пройти реєстрацію або увійти на сайт під своїм логіном. Даний аналог Vktarget відрізняється від оригіналу тим, що тут є величезна кількість видів заробітку. Приміром, на цьому сервісі можна отримувати гроші за скачування ігор, написання статей, реєстрацію на різних сайтах і так далі. Цей аналог Vktarget набагато багатше в плані різноманітності замовлень, тому і заробити тут можна набагато більше.
  Як заробити в інтернеті: аналоги Vktarget

  Висновок

  Підійдуть аналоги Vktarget для реклами і для заробітку, тому можна використовувати такі сервіси в різних напрямках. Також не варто забувати, що для максимального заробітку можна використовувати відразу кілька сайтів, щоб виконувати якомога більше завдань.

  Популярі новини
  Загрузка...