Новини високих технологій
» » Заробіток на лайку: особливості, способи і рекомендації

Заробіток на лайку: особливості, способи і рекомендації

7-04-2017, 10:18
849
Інтернет сьогодні пропонує величезну кількість можливостей. Тут можна відпочивати, робити покупки і навіть заробляти. Остання перспектива цікавить багатьох користувачів. Заробіток в Мережі приваблює не тільки своїми можливостями, але й обіцянками, які дають творці тих або інших сторінок. Не казка це? Сьогодні нам належить зрозуміти, що являє собою заробіток на лайку. Чи він дійсно є? Де пропонується отримувати прибуток за лайки? Про всі особливості такого заробітку буде розказано далі. Насправді розібратися у всьому цьому зможе навіть початківець користувач.

Реальність задумки

Для початку потрібно зрозуміти, наскільки реальним є заробіток на лайку. Ні для кого не секрет, що в інтернеті повно шахраїв. Можна отримувати дохід від лайків?
Так. Це цілком реальний спосіб отримання прибутку за допомогою інтернету. Зустрічається він в соціальних мережах. Освоїти даний метод роботи в Мережі зможе навіть початківець користувач. Головне - знати про основні особливості подібного праці.

Основний принцип роботи полягає у тому, що людина ставить лайк (або робить репост, наприклад), а після цього він отримує гроші. Ніяких особливих знань або навичок робота не вимагає. Тільки час і вміння працювати з соціальними мережами.

Навіщо платять

Здавалося б, перспектива подібного праці оманлива. Адже фактично людині будуть платити за "повітря". Він буде ставити лайки і отримувати за це кошти. Дійсно, в інтернеті, як вже було сказано, існують різноманітні шахрайські сервіси та сайти. Але заробіток грошей на лайку - це реальний спосіб отримання прибутку. Хто і навіщо платить за таку роботу? Зазвичай різноманітних сервісів заробітку на лайку гроші переводять компанії і фірми тих чи інших груп у соціальних мережах. Паблики сьогодні використовуються для залучення нових клієнтів і реклами. Тому заробіток в інтернеті на лайку не є шахрайством.

Де працювати?

Отже, тепер трохи докладніше про працю в обраній сфері. Як вже було підкреслено, заробіток на лайку в соц. мережах зустрічається найчастіше. Саме тут мешкає величезна кількість користувачів. Соціальні мережі є не тільки місцем спілкування, вони також служать для рекламування тієї чи іншої продукції, поширення товарів і послуг.

Де конкретно працювати тим, кому хочеться заробляти? В яких соціальних мережах у людини повинен бути активний профіль? На сьогоднішній день варіантів дуже багато. Тим не менш найчастіше зустрічається робота на наступних сайтах: "ВКонтакте"; "Однокласники"; "Мій світ"; "Instagram"; "Фейсбук"; "Твіттер". Найчастіше відповідні сервіси пропонують працювати відразу у всіх соціальних мережах. Цей прийом дозволяє збільшити кількість одержуваних грошей.

Основи роботи

Далі буде розказано про основні принципи роботи. Найкраще віддавати перевагу праці за допомогою спеціальних сайтів і програм. Вони користуються величезним попитом. Тільки таку роботу можна вважати на 100% безпечної.
Заробіток в інтернеті на лайку в цілому зводиться до таких дій, як: Реєстрація в соціальних мережах. Бажано мати "живий" запис для роботи. Пошук і реєстрація на сервісі заробітку. Їх дуже багато. Трохи пізніше будуть наведені найбільш поширені сайти і програми для заробітку на лайку і репостах. Найчастіше реєстрація не потрібна. Вона зводиться до авторизації в тій чи іншій соціальній мережі. Завантаження та запуск програми для роботи. Нічого важкого або особливого в процесі немає. Якщо використовується сайт, то достатньо просто зайти на сторінку сервісу для роботи і пройти авторизацію. Вибір завдання. У нашому випадку це "постав лайк". Необхідно натиснути на кнопку на кшталт "Взяти завдання", потім виконати його, уважно вивчивши всі вимоги замовника. Після проставлення лайка чи виконуються ті або інші дії, що підтверджують виконання завдання, або гроші відразу перераховуються на рахунок людині. Виведення коштів з системи. Найчастіше заробіток на лайку дозволяє виводити гроші на телефон або електронний гаманець. Для цього необхідно набрати мінімальну суму. Вона скрізь різна. Зазвичай вона не перевищує 200 рублів. Більше нічого не потрібно. Неважко здогадатися, що чим більше завдань виконає користувач, тим швидше він набере мінімальну суму для виведення грошей із системи.

Скільки платять?

Наскільки хорошим засобом отримання прибутку є заробіток на лайку в соц. мережах? Як вже було сказано, цей метод праці не вимагає ніяких навичок. Навіть школяр або недосвідчений користувач зможе освоїти його. Початківці юзери повинні врахувати, що за лайки платять не дуже багато. На репостах і доповненнях у друзі заробити можна швидше. Скільки в середньому становить заробіток за лайк? Рубль-два, якщо пощастить. На практиці найчастіше користувачам платять за 15-30 копійок. Тому, якщо за лайк пропонується більше 5 рублів, рекомендується відмовитися від реєстрації на сервісі,: це обман.
Радує те, що досліджуваної роботи в інтернеті повно. Тому, незважаючи на низьку оплату праці, заробляти на лайку можна. Не надто великі гроші, але на кишенькові витрати і оплату інтернету їх вистачає.

Заробіток на лайку відгуки користувачів отримує різноманітні. Але практично всі говорять про те, що таким чином вдається заробити близько 2-3 тисяч рублів. Це при щоденній праці в різних соціальних мережах. Більше отримати подібним чином не виходить.

Особливі статуси

Заробіток на лайку і репостах зазвичай не потребує ніяких вкладень. Але бувають винятки. В деяких програмах і на деяких сайтах існують особливі статуси користувачів. Наприклад, VIP-акаунти. Власникам подібних профілів можуть запропонувати наступні можливості: збільшення або повне скасування ліміту завдань за добу; підвищення заробітку за завдання; доступ до особливих робіт; зняття обмежень на розвиток сторінки в тій чи іншій соціальній мережі. На практиці VIP-статус присутній тільки на деяких сайтах. Він не користується особливим попитом, але при покупці оного (з урахуванням активної роботи) можна повністю окупити понесені витрати. Особливо якщо особливий статус пропонує значне підвищення оплати лайків (з кількох копійок до пари рублів).

Про партнерських програмах

Ще одним цікавим засобом отримання грошей в Мережі є використання партнерських програм. Вони є майже у кожного віртуального сервісу для роботи в інтернеті. Заробіток на лайку "В Контакті" та інших соціальних мережах при використанні партнерських програм значно підвищує дохід.
Найчастіше партнерські програми передбачають залучення нових працівників в сервіс. Користувачі повинні зареєструватися за допомогою реферального програми. Тоді і вони, і ті, хто запросив у систему, будуть отримувати певні бонуси. Це дуже вигідно.
Особливо для запрошують. Їм, як правило, пропонується отримувати певний відсоток прибутку, нарахованої кожному запрошеному людині. Плюс до всього за нового користувача в системі дають невелику грошову нагороду. Прекрасний спосіб додаткового заробітку в Мережі за допомогою репостов і лайків!

Сервіси та сайти

А де конкретно пропонується працювати? Як вже було сказано, заробіток в інтернеті на лайку зводиться до праці на сайти і сервіси. Це цілком нормальне явище. Щоб не виявитися обдуреним, рекомендується звернути увагу на найбільш поширені місця заробітку в соціальних мережах. Вони, як правило, не обмежуються лайками. У них можна працювати з репостами, друзями і постами. Заробіток на лайку найкраще організовується на наступних сайтах і сервісах: Liked; LikesRock (вкрай популярний при роботі "ВКонтакте"); VipIP; ForumOK; Sarafanka; Advego (біржа фріланса, де часто з'являються завдання "постав лайк"). Також величезним попитом користуються VKTarget і VKSerfing. Дані сервіси дозволяють працювати з різними соціальними мережами. Кількість завдань тут тільки радує. Саме цими сервісами користуються найчастіше.

Поради новачкам

Тепер зрозуміло, що собою насправді являє заробіток на лайку без вкладень. Які поради можна дати всім починаючим користувачам? По-перше, працювати краще всього на декількох сайтах одночасно. Це досить часте і легальне явище. Воно дозволяє без покупки VIP-статусів значно збільшити дохід. По-друге, рекомендується працювати в декількох соціальних мережах. Ще один спосіб значного підвищення прибутку. По-третє, якщо у користувача є декілька профілів у тих чи інших соціальних мережах, найкраще підключати до заробітку. Подібний прийом дозволяє отримувати та виконувати більше завдань. Зрештою, необхідно уважно ставитися до вибору місця для подальшої роботи. Підозрілим пропозицій вірити не потрібно. Рекомендується віддавати перевагу заробітку на лайку у перерахованих раніше додатках і сервісах. В інтернеті багато обману, а втрачати час на проставлення лайків без оплати навряд чи комусь сподобається. Сервісів з дуже великою оплатою праці та високими (понад 500 рублів) мінімальними сумами виведення коштів краще не вірити.

Підсумки

Відтепер зрозуміло, як відбувається заробіток на лайку. "В Контакті" або в будь-якій іншій соціальній мережі - це не так важливо. Головне, що тепер нам стали відомі всі ключові моменти заробітку.
Подібна робота прекрасно підходить на перших порах освоєння бізнесу в інтернеті. Вона не є обманом, хоча іноді здається, що це саме так. Якщо пощастить, то в день на лайку і репостах можна заробляти до 300 рублів. Непогана підробіток для кожного!
Цікаво по темі
Заробіток на опитуваннях з виведенням грошей
Заробіток на опитуваннях з виведенням грошей
Інтернет є досить функціональною річчю. З його допомогою сьогодні можна спілкуватися, обмінюватися ...
На якому сайті можна заробити гроші: список кращих. Як заробляти гроші в інтернеті без вкладень
На якому сайті можна заробити гроші: список кращих. Як заробляти гроші в інтернеті без вкладень
Кожен користувач хоча б раз намагався заробити за допомогою Інтернету. Новачкові завжди складно шукати ...
Заробіток на Android в Інтернеті без вкладень
Заробіток на Android в Інтернеті без вкладень
Для заробітку в Мережі зовсім не обов'язково мати суперсучасний комп'ютер або ноутбук – вам цілком ...
Скільки можна заробити на своєму сайті? Як створити свій сайт для заробітку?
Скільки можна заробити на своєму сайті? Як створити свій сайт для заробітку?
У даній статті буде розказано про те, як створити сайт для заробітку. Скільки прибутку можна отримувати подібним чином? Кращі поради та рекомендації
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Крім широкого асортименту і низьких цін "Аліекспрес" пропонує своїм покупцям безліч акцій, спецпропозицій і навіть програм заробітку на залученні