Новини високих технологій
» » На якому сайті можна заробити гроші: список кращих. Як заробляти гроші в інтернеті без вкладень

На якому сайті можна заробити гроші: список кращих. Як заробляти гроші в інтернеті без вкладень

16-03-2017, 21:22
2 908
Кожен користувач хоча б раз намагався заробити за допомогою Інтернету. Новачкові завжди складно шукати сайти, що приносять дохід. Не варто вірити шахраям, що обіцяє величезні суми і які запевняють, що нічому не потрібно вчитися. На якому сайті можна заробити гроші? Веб-ресурсів багато, тому їх слід розділити на декілька груп.

На яких сайтах можна швидко заробити гроші

Новачки виконують прості завдання на буксах. Щоденний дохід не перевищує 600 рублів. Почати заробляти може кожен зареєстрований в системі користувач. Винагорода нараховується за серфінг, читання рекламних листів, проходження простих тестів, перегляд відеороликів, публікацію коментарів та інше. Щоб отримати найбільшу вигоду, необхідно одночасно працювати з декількома буксами.


На яких сайтах можна заробляти реальні гроші за допомогою виконання завдань? Поштовий спонсор WmMail.ru відрізняється високою оплатою замовлень. Гроші виводяться в доларах. Також можна заробляти на продажі статей. Сайт SEO sprint пропонує користувачеві безліч завдань, розділених на кілька категорій. Зручно вибирати певний тип замовлень. Букс Socpublic надає не тільки безліч завдань, але і вигідну партнерську систему. Виконавець може отримувати до 60 % з доходу рефералів. Сайт QComment пропонує дорогі завдання на лайки і підписки. За допомогою плагіна для браузера від сервісу Teaser можна заробляти на автоматичному перегляді банерів.

Інші букси з моментальними виплатами

Щоб зареєструватися на сайті ProfitCentr, необхідно здійснити вхід в WM-кіпер. Блок «Заробляти» відображається в лівому меню. Динамічні посилання перебувають у нижній частині сторінки. Переходи за ним сплачуються у рублях. Винагорода за кліки по статичним посиланнях не нараховується.


На якому сайті можна заробити гроші за допомогою автоматичного серфінгу? Букс Seo-Fast надає користувачам такий шанс. Під час перегляду цього розділу не рекомендується відключати антивірус. Винагорода нараховується в рублях. В особистому кабінеті можна вказати номери гаманців. Для того щоб вивести кошти, необхідно отримати робочий статус. Він видається при досягненні користувачем 10 балів рейтингу.

Кращі опитувальники

На яких сайтах можна заробити гроші школяреві, домогосподарці або навіть пенсіонеру? Сайти з платними опитуваннями пропонують користувачам заповнювати анкети за винагороду. Учасникам необхідно відповісти, якими вони користуються автомобілями, чим харчуються і т. д. В анкетах немає вірних варіантів. Користувачі висловлюють власну думку.
При реєстрації на сайті Platnijopros дає невелику суму у вигляді бонусу. Для виведення потрібно накопичити 300 рублів. Сервіс Anketka висилає анкети частіше, ніж аналогічні сайти. За один пройдений користувачем опитування зазвичай нараховується 50 рублів. Сайт AvtoOpros.ru створений для власників однієї або декількох машин. Всі питання в анкетах на автомобільну тему. Адміністрація сервісу «Експертна думка» обіцяє винагороду за кожен пройдений учасником опитування. Виведення грошей здійснюється на Webmoney або рахунок мобільного телефону. Сайт Anketer виплачує винагороду залежно від витраченого користувачем часу і його рейтингу в системі. Опитувальники висилають анкети 1-2 рази на місяць, тому рекомендується зареєструватися відразу в декількох системах.

Кращі сервіси реклами в соціальних мережах

Дізнатися, на якому сайті можна заробити гроші за допомогою лайків і підписок, мріють багато користувачів. Даний спосіб отримання доходу, дуже простий. Кожен аккаунт користувача може приносити прибуток. За лайки, підписки, вступу в групу люди платять гроші. Оскільки робота елементарна, винагороду за виконання завдань мінімальне.


Як заробляти гроші в Інтернеті за допомогою соціальних мереж? Для цього необхідно зареєструватися в одному з сервісів реклами. На сайті VkTarget можна додавати не тільки особисті акаунти, але і групи. Гроші нараховуються за публікацію реклами. Сервіс CashBox пропонує не тільки завдання, які виконуються через Webmoney, але і мобільний додаток. У систему Sarafanka необхідно вкладати гроші. Завдання потрібно виконувати через Facebook. За один готовий замовлення зазвичай нараховується 50 центів. Більшість завдань на сайті Forumok передбачає публікацію посилань на тематичних форумах. Сервіс реклами Smmok відрізняється великою кількістю замовлень з низькою оплатою.

Кращі сайти для роботи з текстом

Рядові користувачі часто публікують відгуки, відповіді на складні питання і поради в Інтернеті. Багато з них навіть не замислюються над тим, на яких сайтах можна заробляти реальні гроші з допомогою текстів. Для цього слід вибирати замовлення на біржах контенту або просто виставляти статті на продаж. Для кого-то така робота є стабільним джерелом доходу.
Щоб отримувати більше грошей, потрібно вчитися друкувати швидше. Як заробляти гроші в Інтернеті за допомогою текстів? Для початку потрібно авторизуватися в одній із систем продажу і покупки контенту. Сайт Advego відрізняється від аналогічних сервісів наявністю легких завдань (запросити знайомих, підписатися, поставити лайк). На біржі статей Etxt можна продавати не тільки тексти, але і фотографії. Сайт TextSale пред'являє самі низькі запити до якості контенту. Статті з кількома помилками або недостатньої унікальністю не відхиляються. В системі BolshoyVopros можна писати відповіді на запитання і отримувати гроші за перегляди. На сайті Otzovik необхідно публікувати відгуки про послуги, тури, товари і т. д. Щоб привабити покупців, на початковому етапі продажу готових статей рекомендується занижувати ціни.

Найкращі ігрові сайти

Систем багато, тому рекомендується розділити гроші і створити кілька джерел доходу. Кожну гру, яка приносить прибуток, необхідно робити вкладення. Умови можуть бути різними. Одна гра пропонує придбати машини. Замість автомобілів можуть бути домашні птахи, дикі тварини, дерева і гноми. Користувач отримує різну продукцію, яку необхідно продавати. Не потрібно грати годинами, можна заходити раз в тиждень і виконувати всі необхідні дії. У даній групі сайтів для заробітку найбільше систем, створених шахраями. Тому рекомендується реєструватися тільки в найбільш популярних іграх. На якому сайті можна заробити багато грошей на розваги? У Taxi Money придбані користувачем автомобілі працюють у таксі. Всі дії виконуються на автоматі. Лише іноді необхідно забирати гроші з сейфів, щоб металеві ящики не переповнювалися. В Rich Birds гравці продають яйця і виконують завдання, за які можна отримати безкоштовних птахів. При реєстрації видається срібло.

Інші сайти для заробітку на іграх

На Robot Cash користувачі набувають роботів, які генерують енергію. Даний ресурс можна продавати. Мінімальний стартовий внесок – 150 рублів. На якому сайті можна заробити гроші за реєстрацію? В Golden Tea пропонується збирати чайні листочки з придбаних кущів. За реєстрацію видається 100 рублів у вигляді бонусу. В Golden Mines користувачі купують гномів, які видобувають руду. У грі можна знайти кілька типів бонусів. Щоб замовити виплату, необхідно накопичити платіжні бали. Без них отримати гроші не вдасться. Тому потрібно відразу подумати, як користувач буде запрошувати знайомих і збирати бали. Дана система працює у всіх подібних іграх. Обмеження виплат забезпечує постійне надходження грошей в резерв.

Кращі біржі фріланса

Даний спосіб заробітку можна розглядати, якщо користувач є фахівцем у якій-небудь області. Йому не доведеться шукати, на якому сайті можна заробити гроші без вкладень. Користувач буде співпрацювати з роботодавцем безпосередньо. Біржі фріланса пропонують різні способи отримання доходу. Можна створювати рекламні матеріали, просувати сайти через форуми, публікувати пости в соціальних мережах. Найчастіше роботодавці вибирають досвідчених професіоналів. Тому без спеціальних знань обійтися не вдасться. На початковому етапі доведеться залишати багато заявок. Рекомендується шукати роботу на найпопулярніших біржах. На сайті Weblancer знайти замовників найпростіше, оскільки сервіс платний і конкуренція невисока. Сервіс Kwork надає можливість додати нову пропозицію. Сайт відрізняється тим, що вартість будь-яких послуг становить 500 рублів. На біржі фріланса WorkZilla додаються легкі завдання. Для отримання доступу до замовлень необхідно заплатити 250 рублів. Сервіс FL є самою популярною безкоштовної біржею фріланса в Росії.

Інші варіанти заробітку в Інтернеті

Всі вищеперелічені веб-ресурси допоможуть користувачу зібрати перші гроші на створення власного сайту. Можна відразу почати писати тексти для проекту. Спочатку потрібно буде працювати безкоштовно. Однак автору більше не доведеться гадати, на якому сайті можна заробити гроші. Відгуки власників власних проектів дозволяють зробити висновок, що витрачені зусилля окупаються вже через 1 рік. Користувач також може створити канал, додати цікаві відео та укласти договір з сайтом Youtube. Автор буде отримувати відсоток з кожного показу в роликах реклами від компанії Google. Під відео можна опублікувати посилання на картинки, музику або комп'ютерні програми, завантажені на файлообмінники. За кожне скачування користувач буде отримувати винагороду. Для того щоб отримати більше прибутку, рекомендуємо зареєструватися на декількох файлообмінниках.
Цікаво по темі
Найбільший кешбек з "Аліекспрес": як його отримати, відгуки
Найбільший кешбек з "Аліекспрес": як його отримати, відгуки
Сучасні користувачі інтернету вже давно навчилися не тільки купувати різноманітні товари не виходячи з дому, але і максимально економити на цьому
Скільки можна заробити на своєму сайті? Як створити свій сайт для заробітку?
Скільки можна заробити на своєму сайті? Як створити свій сайт для заробітку?
У даній статті буде розказано про те, як створити сайт для заробітку. Скільки прибутку можна отримувати подібним чином? Кращі поради та рекомендації
EPN.bz: відгуки покупців
EPN.bz: відгуки покупців
Чи можна заробити на партнерській програмі "АлиЕкпресс"? Epn.bz стверджує, що можна. Поговоримо докладніше про даному сервісі.
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Крім широкого асортименту і низьких цін "Аліекспрес" пропонує своїм покупцям безліч акцій, спецпропозицій і навіть програм заробітку на залученні
Кешбек Alibonus: відгуки
Кешбек Alibonus: відгуки
Любителі покупок на "Аліекспрес" зовсім недавно дізналися про новоспеченому сайті - http.alibonus.com. Він пропонує послуги кешбека з рекордним