Новини високих технологій
» » Як заробити на додатках на "Андроїд": поради та рекомендації

Як заробити на додатках на "Андроїд": поради та рекомендації

30-01-2019, 11:39
444
Останнім часом питання про те, як заробити на додатках для "Андроїда", став хвилювати все більше молодих людей. Воно й не дивно. На сьогоднішній день мобільний телефон є не тільки засобом комунікації, але й цим інструментом, що дозволяє заробляти реальні гроші. Достатньо завантажити на смартфон спеціальний додаток, після чого виконувати особливі завдання, які прописані в ньому. У нашій статті ви знайдете кілька популярних програм, що дозволяють заробити.

Актуальність заробітку

Багато користувачів мобільних пристроїв задаються питанням про те, наскільки реально заробити гроші на додатках для "Андроїда". Спеціально для таких людей відповідаємо: більш ніж реально. З таким завданням може впоратися навіть школяр. Власне, більшість додатків і орієнтовано на молодих людей, адже вони дозволяють за короткий проміжок часу заробити невелику суму, щоб покласти її на рахунок мобільника, купити недорогу річ або витратити на обід. Звичайно ж, такий заробіток вважається досить скромним, проте якщо ви будете розвиватися в даній галузі, то він виросте в кілька разів.


Що стосується складності заробітку, то вона складається лише в тому, що необхідно мати хороший смартфон з постійним доступом в інтернет, оскільки статистика більшості додатків відправляється саме через нього. Крім того, доведеться приділяти багато часу смартфону, оскільки гонорар для новачка за виконану роботу буде досить скромним. Однак творці додатків не приховують, що розробляли свої програми для того, щоб люди змогли знайти джерело додаткового заробітку. Навіщо просто так сидіти в телефоні по дорозі в університет або на роботу, коли можна за час поїздки заробити 50-60 рублів і окупити вартість проїзду в громадському транспорті?

Види заробітку через програми

Вже не терпиться знайти додаток на Android, де можна заробити? Для початку вам слід ознайомитися з основними способами заробітку. Всього існує три найбільш поширених варіанти, кожен з яких описаний у списку нижче.


Завантаження додатків і ігор за гроші. Найбільш актуальний варіант, який підходить для людей, які володіють доступом до високошвидкісного інтернету (вай-фай або 4G). Сенс полягає в тому, що власникові смартфона належить завантажувати спеціальні програми на свій пристрій, які будуть в списку замовлень. За це йому буде виплачуватися певна сума, яка в більшості випадків залежить від розміру файлу. До речі, завантаження відбувається через сервіс Google Play, тому можете не хвилюватися з приводу того, що ви занесете на свій пристрій якийсь вірус. Заробити, завантажуючи програми на Android, найпростіше для новачка. Перегляд реклами на сайтах. Трохи менш популярний вид заробітку, який також може приносити стабільний дохід без будь-яких вкладень. Достатньо буде завантажити на свій телефон спеціальний додаток, після чого вам доведеться переглядати на сторонніх ресурсах рекламу, за що ви будете отримувати грошову винагороду. Даний вид заробітку підходить для тих, хто не володіє доступом до високошвидкісного інтернету або у кого на телефоні немає вільного місця, щоб завантажувати туди програми. Виконання завдань. Як заробити на додатках для "Андроїда" без реклам і скачування? Виконання завдань – це відносно новий і досить простий вид заробітку, який буде доступний на будь-яких пристроях з операційною системою Android. Як правило, завдання поділяються на кілька категорій: перегляд відеороликів на YouTube, введення капчі на різних сайтах, вступ до групи в соціальних мережах, перегляд маловідомих сайтів (серфінг) і так далі. Така діяльність приносить досить непоганий дохід, хоча її не можна назвати повністю безпечними для пристрою. Звичайно ж, крім цих трьох категорій, існують і інші можливості для того, щоб заробити на додатках для "Андроїда". Однак всі перераховані вище методики є загальнодоступними і абсолютно безкоштовними. Достатньо буде завантажити певний додаток, зареєструватися в ньому, після чого виконувати нескладні завдання і отримувати за це реальні гроші.

Сума заробітку

Перше питання, яке задасть більшість людей, вирішив заробляти гроші подібним чином: "Скільки можна заробляти на додатках для Android?" Воно й не дивно, адже матеріальний питання є одним з головних питань на будь-якій роботі і мобільні додатки – далеко не виняток. Відповідь на вище поставлене питання буде залежить від того, скільки зусиль доводиться докласти людині для того, щоб виконати те чи інше завдання. Ось трохи цифр, які дадуть вам більш детальне уявлення з цього приводу:
завантаження гри з Google Play – середня вартість від 5 до 6 рублів; поставити оцінку під роликом – середня вартість від 1 до 2 рублів; написати невеликий відгук – середня вартість від 2 до 3 рублів; зайти на якийсь сайт – середня вартість від 025 до 05 рубля; переглянути рекламу – середня вартість від 1 до 2 рублів. Що стосується виконання певних завдань, то середня вартість ніяк не обмежується і залежить від складності завдання, яке вимагає виконати замовник. До наприклад, за скачування ігри і проходження її до певного рівня деякі програми платять від декількох десятків до сотень рублів. Якщо ви всебічно розвинені, то заробити гроші вам не складе особливої праці.

Appcent

Відповідаючи на запитання, на яких додатках на "Андроїд" можна заробити, обов'язково варто згадати програму під назвою Appcent, яка є одним з кращих додатків для смартфонів, яке дозволяє заробляти реальні гроші. Щоб почати заробляти, достатньо буде завантажити додаток, пройти нескладну процедуру реєстрації, після чого виконувати завдання по перегляду реклами або встановлення ігор.
Особливої уваги Appcent заслуговує завдяки тому, що в ньому щодня оновлюється список завдань, тому кожний користувач зможе вибрати для себе таке заняття, яке підходить йому по душі. Виведення коштів можливе на більшість електронних гаманців: Яндекс гроші, Webmoney, Qiwi і так далі. Але головною особливістю цієї програми є система заохочення, яка безпосередньо залежить від активності користувача.

Якщо трапиться так, що завдання в Appcent раптом закінчиться, користувач все одно не втратить можливість для заробітку. Ви завжди можете запрошувати друзів і отримувати від них додатковий дохід, який буде становити від 20 до 50 відсотків від заробітку, який отримують ваші реферали. Тобто якщо вам вдасться запросити дійсно багато знайомих, які будуть активно користуватися додатком, то вам навіть не доведеться працювати самостійно.

Appbonus

Продовжуємо розбиратися з тим, на яких додатка можна заробляти на "Андроїд". Другий за популярністю програмою є Appbonus, яка дозволить обзавестися кишеньковими грошима навіть школяреві, оскільки даний сервіс пропонує виконувати дійсно дуже прості завдання. Хоча невеликим недоліком є те, що зароблені кошти можна виводити тільки на рахунок телефону або гаманець QIWI. Також досвідчені користувачі рекомендують заздалегідь включити в налаштуваннях програми пункт про повідомлення, який дозволяє вчасно отримувати оповіщення про нові замовлення.
Щоб заробити на скачуванні додатків для "Андроїда", достатньо буде зайти у відповідний розділ на дошці замовлень. Однак якщо ви більше віддаєте перевагу заробляти на показах реклами, то Appbonus задовольнить ваші бажання і в цьому випадку. Мінімальний поріг на виплату грошових коштів відсутній, тому ви можете спробувати вивести кілька рублів на мобільник вже після першого виконаного завдання. Також всі користувачі отримують грошовий бонус у розмірі 2 рублів за кожного запрошеного друга і 20% від тієї суми, яку він запрацює в подальшому.

Globus Mobile

"Заробляй, завантажуючи додатки на Android!" – даний рекламний гасло цілком можна було б зарахувати до компанії Globus Mobile, що займається розробкою мобільних додатків, на яких можна заробляти. Крім того, тут є можливість отримувати гроші за перегляд реклами – і для цього навіть не доведеться нічого завантажувати. Просто переглядаючи рекламу, яка періодично з'являється на екрані мобільного пристрою і зі спокійною душею закривайте її.
Для початку заробітку доведеться пройти нескладну реєстрацію на офіційному сайті програми, після чого завантажити з Google Play сам додаток і авторизуватися на ньому. Також якщо вам сподобався даний сервіс, ви можете легко завантажити його на Windows або iOS. Ще в Globus Mobile є особлива реферальна програма, за допомогою якої можна заробляти непогані кошти. Причому вона є семиступінчастою. Тобто ви також будете отримувати реферали від тих людей, яких запросили ваші друзі і так далі.

Seosprint

На яких додатках для "Андроїда" можна заробити максимально швидко? Щоб відповісти на це питання, радимо вам завантажити безкоштовну програму Seosprint, що дозволяє вибрати для себе оптимальний джерело заробітку. Ви можете переглядати сайти, проходити різні тести, читати листи, виконувати нескладні, але дуже цікаві завдання. На Seosprint є близько 1 мільйона зареєстрованих користувачів. Хоча невеликим мінусом є те, що зароблені кошти можна виводити тільки тоді, коли у вас накопичиться не менше 2 тисяч рублів. Після реєстрації на сайті вам буде відкритий доступ до його функцій, проте щоб отримати можливість заробляти, необхідно для початку оформити робочий статус. Для цього слід перейти в розділ "Мої особисті дані", після чого заповнити відповідні поля своїми реальними даними. Після цього вам пряма дорога в розділ "Виконання завдань". Пам'ятайте про те, що кількість зароблених коштів може залежати від складності тієї роботи, яку ви обираєте. До речі, працювати можна не тільки через "Андроїд", але і звичайний браузер на комп'ютері, перейшовши на сайт програми.

"Легкі гроші"

Заробити на скачуванні додатків на Android можна завдяки одній вельми популярній програмі на території Росії і країн СНД. За допомогою даної програми ви назавжди забудете про необхідність поповнювати рахунок мобільного, оскільки всі кошти виводяться на сім-карту. Просто скачивайте сподобалися ігри та програми, які містяться в списку замовлень і відкривайте їх. Практично кожен день завдання оновлюються і з'являються розділи з новими замовленнями – не занудьгуєте.
Зароблені засоби можна також вивести на гаманець Qiwi, якщо він, звичайно ж, у вас є. Для першого виводу буде достатньо набрати лише 10 рублів. Для цього можна скачати всього пару-трійку ігор і перевірити працездатність системи. Також ви можете запрошувати сюди друзів, отримуючи 10% від суми їхнього заробітку. Але самим цікавим нюансом цієї програми є те, що у нього є величезна кількість партнерів, які часто зганяють індивідуальні замовлення, за які нерідко платять непогані гроші.

PFI

"Заробляй на установці додатків для Андроїда!" – ось які слова змушують багатьох людей завантажувати додатки та отримувати реальні гроші. Подібне гасло можна побачити на багатьох сайтах, а також в описі програм, які пропонують реальний заробіток навіть підліткам. PFI в цьому випадку не є винятком. Мобільний заробіток заснований на виконанні спеціальних завдань, яких тут досить багато. Також тут можна розглядати список завдань, які вже були виконані. Отримані кошти можна виводити на електронну гаманці з "великої трійки".
Також PFI досить непогано підійде для новачків, оскільки мінімальна сума на висновок тут становить всього 15 рублів. Кошти приходять на ваш рахунок протягом 5 хвилин, а щотижня проводяться різні бонусні програми та розіграші, які дозволяють заробляти ще більше. Крім того, повідомлення про нових завданнях приходять на смартфон миттєво, тому ви завжди встигнете взяти для себе що-небудь цікаве, якщо будете носити телефон під рукою.

VKTarget

Питання про те, скільки заробляють на додатках "Андроїд", хвилює багатьох початківців користувачів. Відповідь на нього може надати сервіс VKTarget, який пропонує людям заробляти за виконання різних завдань, пов'язаних із соціальною мережею. Однак не думайте, що тут можуть зареєструватися лише користувачі "ВКонтакте". У додатку можна знайти багато завдань для Instagram, YouTube, Facebook і Twitter. Досить буде вступати в різні спільноти, робити репости записів, лайкати аватарки, дивитися відео та багато іншого. Що стосується суми заробітку, то вона становить від 300 до 400 рублів в день, в залежності від інтенсивності роботи. Забезпечити себе додатковим доходом можна з допомогою запрошення друзів, адже тут досить непогано розвинена реферальная система. На сьогоднішній день у додатку доступно понад 40 видів різних завдань, які постійно оновлюються. Ну а висновок засобів доступний після накопичення 25 рублів в сумі.

Відеоролик і висновок

Як бачите, заробляти на програми для "Андроїда" досить просто. Подібне заняття підійде практично для будь-якого користувача, оскільки завдання є тут дійсно дуже простими і цікавими. Якщо ви хочете дізнатися більше інформації з приводу подібного заробітку, то рекомендуємо вам подивитися невеликий відеоролик.
Як бачите, заробити на додатках для "Андроїда" можна самими різними способами. Наприклад, можна сканувати штрих-коди товарів і писати про них відгуки – досить корисно і цікаво. Сподіваємося, наша стаття допомогла вам розібратися з тим, скільки заробляють на додатках для "Андроїда".
Цікаво по темі
Проект "Геометрика": відгуки
Проект "Геометрика": відгуки
Проект "Геометрика" позиціонує себе як один з високоприбуткових і надійних видів інтернет-бізнесу. Творці проекту стверджують, що користувачі можуть
Як заробити bitcoin без вкладень: всі робочі способи
Як заробити bitcoin без вкладень: всі робочі способи
Для того щоб криптовалюта біткоін завоювала популярність і стала використовуватися для віртуальних перекладів, їй знадобилося трохи менше одного
Заробіток на капчі: відгуки
Заробіток на капчі: відгуки
Інтернет став невід'ємною частиною сучасної людини. З його допомогою люди спілкуються, вчаться, відпочивають, розвиваються, грають і навіть працюють.
Як заробити на криптовалюті без вкладень: огляд способів і ефективні рекомендації
Як заробити на криптовалюті без вкладень: огляд способів і ефективні рекомендації
Існує кілька способів стати власником цифрової валюти і при цьому не вкладати власні гроші в майнінг. Про все ви зможете дізнатися, прочитавши статтю