Новини високих технологій
» » Як заробити на лайку? Способи заробітку в соціальних мережах

Як заробити на лайку? Способи заробітку в соціальних мережах

26-01-2017, 20:45
3 416
Заробіток в інтернеті - це питання, який цікавий кожному користувачеві. Але не всім вдається знайти відповідь на нього. Сьогодні доведеться задуматися над тим, як заробити на лайку. Які поради і рекомендації дають один одному користувачі? Дійсно вдається отримати гроші за лайки? Або все це простий обман? Скільки в принципі можна заробляти запропонованими способами? Лише відповівши на всі перелічені питання, людина зможе вирішити для себе, наскільки робота в соціальних мережах з лайками йому підходить.


Що таке лайк

Першим ділом доведеться зрозуміти, про що взагалі йде мова. Користувачі розмірковують над тим, як заробити на лайку в інтернеті. Але при цьому початківці юзери не розуміють, з чим доведеться контактувати.
Лайк - це своєрідний ознака схвалення. Він походить від англійського Like - подобатися/любити. Цей елемент використовується в соціальних мережах в якості одобряющего. Чим більше лайків, тим більш успішною є фотографія або посаду. Нерідко саме таким способом проводяться віртуальні конкурси.
На сьогоднішній день лайки є в багатьох соціальних мережах. Мало залишилося сторінок, на яких немає своєрідних індикаторів схвалення та уваги користувачів. Тому на думку спадає думка про заробіток на лайку.

Чи є шанс

Але реально втілити цю задумку в життя? Або ж подібний метод роботи у всесвітній павутині є нічим іншим, як розлученням і шахрайством? Заробити на лайку в соц. мережах можна. Причому, як показує практика, багато варіантів заробітку. Користувачі самі можуть вибирати, яким чином їм втілювати задум у життя.
Відповідно, історії про отримання прибутку на лайку - це не казка. Питання в іншому - як заробляти. І скільки можна отримати за ту чи іншу діяльність з лайками. Цілком ймовірно, що виконувана робота не варто уваги.


Де працюють

Де працюють люди, які займаються заробітком на лайку? Відповідь проста - в інтернеті. А ось в іншому все залежить від особистих переваг користувача. Як заробити на лайку? У першу чергу потрібно вибрати місце для праці. Йдеться про соціальних мережах. Насправді на сьогоднішній день найчастіше поєднують кілька сайтів. Так виходить заробити більше. На практиці використовуються наступні соціальні мережі: "Вконтакте". "Ютуб". "Однокласники". "Фейсбук". "Instagram". "Твіттер". Все це відомі сервіси з високою відвідуваністю. Саме тому їм віддається перевага при роботі в мережі. Але як саме заробити гроші на лайку? Що для цього потрібно? Які способи заробітку користуються особливим попитом?

Сам собі господар

Перший варіант розвитку подій - це робота на себе. Тобто, самостійне просування послуг по накрутці лайків. Суть роботи проста - користувач шукає замовника, який буде платити за те, що людина ставить лайки і робить репости.
Подібний метод не користується особливим попитом. Адже втілити його в життя важко. Крім того, самостійна робота має величезну кількість ризиків. І для замовників, так і для працівників. Тому рекомендується звернути увагу на інші способи заробітку.

Програми

Наприклад, на спеціалізовані програми. Кожен раз, коли користувачі замислюються, як заробити на лайку, доводиться шукати спеціальний софт для втілення задуму в життя. Це найбільш поширений метод заробітку. Він відрізняється своєю надійністю і безпекою.
Єдине, що повинен враховувати користувач - завжди існує ризик роботи з шкідливим програмним забезпеченням. Тому рекомендується віддавати перевагу тільки перевіреним додатками. Про них буде розказано трохи пізніше.
Суть подібної праці проста - людина встановлює програму, реєструється в ній (проходить авторизацію за допомогою соціальної мережі), вибирає завдання з серії "постав лайк", виконує його і відправляє на перевірку. Як тільки замовник упевнитися в дотриманні правил, на рахунок нарахують ту чи іншу суму. Далі можна вивести її на електронний гаманець, банківську карту або на мобільний. Все залежить від конкретної програми.
Відтепер ясно, як заробити гроші на лайку. Тільки це не вся важлива і актуальна інформація. Всі потенційні працівники повинні заздалегідь подумати про деякі особливості процесу. Наприклад, в яких програмах працювати.

Поради по роботі

Заробляти на лайку "ВКонтакте", а також в інших соціальних мережах просто. Особливо якщо користуватися відразу декількома спеціалізованими програмами, видають завдання. Який софт можна назвати безпечним на всі 100%? Варіантів багато. Спочатку користувач повинен визначитися, з якими саме соціальними мережами він буде працювати. Найчастіше хочеться просто отримувати нормальні гроші за лайки. Тому особливої ролі дане питання грати не буде.
Як заробити гроші на лайку? Можна звернути увагу на наступні програми і сайти (вони працюють однаково): LikesRock - популярний сервіс для роботи з різноманітними соціальними мережами. За один лайк нараховується від 1 цента. Можна працювати з даним сайтом, навіть якщо хочеться отримувати прибуток від "Ютуб". Безліч щоденних завдань гарантовано! VKSerfing - спеціалізується в основному на заробітку через "ВКонтакте". Існує безліч різноманітних завдань типу "додай в друзі", "зроби репост" і, звичайно ж, "постав лайк". V-like - сервіс, що дозволяє працювати не тільки з "контактом". Мало чим відрізняється від LikesRock. Користується не таким великим попитом у користувачів. VKTarget - сторінка, якою користуються багато. Вона створена для швидкого заробітку на лайку і інших простих завданнях. За одне "схвалення" платять по 10 копійок. Завдань багато, вони постійно поповнюються. ForumOK - відмінний сервіс для тих, хто замислюється, як заробляти на лайку в "Ютубі". Мультисоциальная сторінка допомагає втілювати задум у життя. Кожен день з'являються нові завдання. Працювати можна як "ВКонтакте", так і в інших соціальних мережах. Для користувачів "Ютуба" є окремі категорії завдань на зразок "подивися відео повністю". Насправді На цьому список не закінчується. Просто всі перераховані сайти та програми користуються у сучасних користувачів величезним попитом. На них завжди є робота!

Скільки можна отримати

Відтепер зрозуміло, як заробити на лайку в інтернеті в тому чи іншому випадку. Але слід віддавати перевагу подібної праці? Скільки можна отримати таким чином?
Розробники всіх перерахованих сервісів і програм заманюють користувачів обіцянками "золотих гір". Нібито на лайку можна багато отримувати, не виходячи з дому. Насправді це не так. Як уже можна було помітити, за один лайк нараховується зазвичай або 1 цент або 10-20 копійок. Все залежить від сервісу, в якому доведеться працювати. В місяць за допомогою одного сайту або програми можна заробити близько 1-2 тисяч рублів. Не надто багато, але для школяра або в якості підробітку цього достатньо.
Саме з цієї причини рекомендується працювати відразу в декількох програмах. Тим не менш, багато заробити на лайку все одно не вийде. Це не зовсім успішний метод одержання прибутку. Зате він не вимагає жодних знань. І для освоєння роботи в соціальних мережах годиться чудово.

Підсумки та висновки

Тепер зрозуміло, як заробити на лайку в "Інстаграмі" або будь-яких інших соцмережах. Втілити задум у життя допоможе або особиста винахідливість, або спеціалізовані програми. Другий метод на практиці користується величезним попитом. При роботі з лайками в соціальних мережах рекомендується проявляти пильність. Особливо якщо людина вирішує працювати без сторонніх сайтів. Можна зіткнутися з шахраями або взагалі завантажити собі не програму для роботи, а вірус. Саме з-за цього юзери нерідко цікавляться, в яких додатках трудитися.
Як заробити на лайку в "Інстаграмі" та інших соцмережах? Просто зареєструватися в зазначених сервісах, завантажити і встановити програми для роботи і приступити до праці. Кілька кліків - і гроші опиняться на рахунку!
Цікаво по темі
Стратегія "Щасливий бомж": відгуки, опис, поради
Стратегія "Щасливий бомж": відгуки, опис, поради
На сьогоднішній день існує чимало ігрових проектів, у яких можна заробити реальні гроші. Звичайно, багато з них віддають шахрайством і не
EPN.bz: відгуки покупців
EPN.bz: відгуки покупців
Чи можна заробити на партнерській програмі "АлиЕкпресс"? Epn.bz стверджує, що можна. Поговоримо докладніше про даному сервісі.
Видно гостей у "Інстаграмі": сторонні додатки і політика системи
Видно гостей у "Інстаграмі": сторонні додатки і політика системи
Розробники і служба підтримки "Інстаграма" вже не раз відзначали, що додаток – це не соціальна мережа, тому й можливості користувачів тут дещо
Помічник для скачування, або Як скачувати дані без браузера
Помічник для скачування, або Як скачувати дані без браузера
У даній статті буде розказано про те, як можна завантажувати деякі дані без браузера. Які програми-помічники для завантаження інформації користуються
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Кешбек "Аліекспрес" - як користуватися? Як заощадити на "Аліекспрес"
Крім широкого асортименту і низьких цін "Аліекспрес" пропонує своїм покупцям безліч акцій, спецпропозицій і навіть програм заробітку на залученні